כל מה שאתם צריכים לדעת על הוצאה של רישיון קבלן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

רישיון קבלן נותן לכם את הכלים הטובים ביותר לא רק להגדיל משמעותית את מאגר הלקוחות שלכם כי אם להבטיח גם את היכולת שלכם לתת מענה לעבודות שאולי אתם יודעים לבצע אותן ברמה המקצועית, אבל לא תמיד יכולים ליישם אותן בשל המהמורות הבירוקרטיות הניצבות בדרככם.

אם גם אתם כבר מכירים בערך של הוצאת רישיון קבלן אבל נמנעים לעשות את התהליך בגלל הקשיים הבירוקרטיים המתלווים לתהליך רישום קבלן רשום , יש לנו את הרעיון המושלם עבורכם. אנחנו, כאן ב- 'תקווה' רישיון קבלן במהירות , מציעים ללוות אתכם לאורך התהליך כדי להבטיח גם לכם רישיון קבלן מורשה שיעזור לכם לקבל עוד ועוד לקוחות חדשים לעסק שלכם שיגדילו את המחזור העיסקי שלכם ויעזרו לעסק לצמוח.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על התהליך ועל המשמעויות הנגזרות ממנו, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

מי יכול לקבל רישיון קבלן רשמי ממשרד השיכון והבינוי

כפי שרבים מכם וודאי יודעים, ענף הבנייה הוא ענף פרוץ לאנשי מקצוע מעולים ואנשי מקצוע טובים פחות. בתור אנשי מקצוע מנוסים גם אתם וודאי מכירים בחשיבות של רישום אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר, אלו היודעים לתת מענה מקצועי אמיתי בעת הצורך.

זו הסיבה בגינה יצאו במשרד השיכון והבינוי כבר לפני יותר מעשר שנים במיזם של רישום קבלנים מנוסים במה שנקרא 'פנקס הקבלנים'. המטרה פשוטה, לתת רישיון לקבוצה מצומצמת של אנשי מקצוע מעולים עבור ביצוע עבודות מורכבות.

כדי להיכלל בקבוצה הזו יש לעמוד במספר קריטריונים:

  • להיות אדריכל או מהנדס עובד שנתיים לפחות.
  • טכנאי או הנדסאי שעבדו בשטח לאורך ארבע שנים לפחות.
  • מנהל עבודה שאין לו הכשרה ממוסדת אבל כזה שעבד בשטח לפחות שש שנים בפועל בתוך שתים עשרה שנים.

כדי לקבל את האישור יש להציג את המסמכים הרלוונטיים ולעבור במסלול הבירקרטי לקבלת הרישיון המיוחל.

איך נראה התהליך מבפנים

תהליך של הוצאת רישיון קבלן הוא לא תהליך קצר. מדובר על תהליך ארוך שיש בו כמה נקודות מפנה. השלב הראשון הוא כמובן שלב הבאת המסמכים לפני הוועדה ובחינה של הדברים. לאורך תקופה שיכולה לנועה בין חצי שנה לשנה אנחנו עלולים לצפות ביקורי פתע של הוועדה שתבחן את העבודה שלכם מקרוב. ישנן שתי סיבות מרכזיות לביקורים הללו. הסיבה הראשונה היא כדי לבדוק שאותו איש מקצוע אכן עובד בצורה טובה, ביד מיומנת ומקצועית. הסיבה השניה, החשובה לא פחות, היא בחינה של העובד גם ברמה החוקית. אנשי הוועדה רוצים להיות בטוחים כי אותו איש מקצוע עובד כחוק בצורה מסודרת. בסופו של התהליך על איש המקצוע לעבור מבחן שרק לאחריו ניתן יהיה לרשום אותו בפנקס הקבלנים.

אם אתה עומד בקריטריונים ורוצה להפוך לקבלן רשום, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נעבור איתך את התהליך בצורה טובה ומקצועית לאורך כל הדרך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!