עבודות עפר ישראל

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

השכרת כלי עבודה

חברת עבודות עפר ישראל מתמחה בהשכרת ציוד מכאני לעבודות עפר בכל היקף ובכלל זה מחפרון, מיני מחפרון, בובקאט, מיני בובקאט, מיקרו מחפרון וכלי עבודה נוספים, המשמשים לביצוע עבודות עפר, עבודות חפירה, קידוח וחציבה. החברה מקפידה מאוד על תחזוקה מקצועית ונאותה של כל כלי העבודה המושכרים על ידה וכן מקפידה על עמידת כל כלי העבודה בתקנים המקצועיים ובתקני הבטיחות הרלוונטיים.

מכירת מוצרי עפר

חברת עבודות עפר ישראל מקפידה להציע ללקוחותיה פתרונות עפר מקצה לקצה ובכלל זה מציעה החברה ללקוחותיה רכז, הובלה ויישום של אדמה גננית למילוי ויישור שטחים. לחברה מוצרי עפר נוספים לפרויקטים ייחודיים ולכל לקוח מקפידה החברה למצוא מענה מתאים בהתאם למאפייני הפרויקט.

חברת עבודות עפר ישראל מבצעת פרויקטים ועבודות חפירה בשטח ובכלל זה חפירת מרתפים, חפירת חניונים, חפירת בריכות ועבודות חפירה בכלל. כל עבודות החפירה מבוצעות על ידי ציוד של החברה עצמה ובידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, כמובן בפיקוח מהנדס.

בכל מה שאתם צריכים לביצוע עבודות עפר, חפירה וציוד מכאני לעבודות עפר, חברת עבודות עפר ישראל עומדת לרשותכם עם מיטב הכלים ומיטב אנשי המקצוע. שירותי ומוצרי החברה זמינים לכל סוגי הפרויקטים, החל מפרויקטים מקומיים במגזר הפרטי, דרך פרויקטים עסקיים ומסחריים וכלה בפרויקטים לאומיים ופרויקטי תשתיות נרחבים. לרשות החברה כל הידע, הניסיון, הרישוי והסטנדרטים הגבוהים הנדרשים למתן חבילת שירות מקצה לקצה, וכמובן רישוי מתאים כנדרש על פי הוראות החוק ורישום מלא בפנקס הקבלנים של רשום הקבלנים במשרד השיכון.