חישוב כמויות לעבודות עפר

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

פרויקטים בתחום הבניה והתשתיות דורשים מיומנות רבה בשלל תחומים. על אנשי המקצוע השונים להבין את הדרישות ההנדסיות, להגיע עם הכלים המתאימים ולבצע את העבודה בהתאם לתוכניות. לעתים העבודה נראית פשוטה, אך מאחורי כל בעל מקצוע ישנה עבודת חשיבה רבה ונעשים חישובים רבים שקשורים בפרויקט. אחת המשימות שנדרשת היא חישוב כמויות לעבודות עפר.

החישוב מאפשר לאנשי המקצוע להעריך את העבודה שתידרש מהם ולתת הצעת מחיר התואמת את הדרישות. חישוב כמויות לעבודות עפר יכול להתבצע בעזרת תוכנה כאשר תמיד יידרש גורם הנדסאי מומחה שיוכל לבחון את צורת העבודה ואת הכמויות בפועל.

חפירה ומילוי עפר

בביצוע החישוב של הפרויקט יש להביא בחשבון שתי עבודות שיהיו קריטיות בדרך. הראשונה היא עבודות החפירה. כלומר, ההוצאה של העפר מהשטח. השנייה תהיה המילוי כשהמטרה היא לחשב כמה חומר יידרש כדי למלא את המקום כדי להביא את השטח למצב הנחוץ. החישוב ישפיע על התכנון בהמשך הדרך ובהתאם לו יקבעו העלויות של העבודה ותיבחן הזמינות של אנשי המקצוע השונים שיגיעו למקום.

כל עבודת עפר דורשת חישוב כמויות מדויקות כיוון שכל שינוי יכול לעלות בזמן ובכסף. שינוי בכמות העפר שיש להוציא החוצה ידרוש יותר ימי עבודה מכוח האדם, יותר זמן של שימוש בכלים ובאופן טבעי לכל אלו יהיו השלכות משמעותיות מבחינה כלכלית. לכן, לפני היציאה לפרויקט ובשלב מתן הצעת המחיר יש צורך להיעזר באנשי המקצוע המתאימים לחישוב הכמויות.

מומחים בתחום ההנדסה

מי שיכול לבצע חישוב כמויות לעבודות עפר צריך להגיע מתחום ההנדסה הגאוטכנית. את החישוב אי אפשר לבצע רק דרך הסתכלות על התוכניות וגם לא לאחר הגעה למקום. יש צורך להשתמש בציוד טכנולוגי מתקדם ובתוכנות מתאימות על מנת להעריך באופן מדויק את הכמויות שיצאו ואת הכמויות שיונחו במקום.

חברה מומחית בתחום ההנדסה וניהול פרויקטים בתחום הבניה והתשתיות תוכל לעמוד לרשותנו. עלינו לבדוק כי החברה מנוסה וכבר ביצעה בהצלחה פרויקטים דומים לאלו שאנו מתכננים להוציא לפועל. חברה זו תוכל פעמים רבות ללוות אותנו לאורך כל הדרך ולא רק בשלב החישוב.

חישוב כמויות לעבודות עפר הוא חלק מחישוב הפרויקט

כל פרויקט מורכב מחלקים רבים. לאורכו נכנסים אנשי מקצוע רבים ומכשירים שונים. חישוב הכמויות הוא חלק חשוב בהערכת עלויות הפרויקט אך הוא רק חלק אחד. בנוסף יש להביא בחשבון את עלויות העבודה, העלויות של החומרים שאינם עפר ועוד.

חברה המתמקצעת בתחום תוכל לבצע חישוב כולל של העלויות ולפרט בפנינו את החישובים שהיא מבצעת. ככל שאנו יודעים מראש מהן העלויות הצפויות כך הסיכוי שנגיע לגמר הפרויקט מרוצים עולה. מכאן אנחנו יכולים להבין את החשיבות של התייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים.

ביצוע עבודות עפר

מצד אחד של הפרויקט נמצאים אנשי התכנון. הם מביאים איתם רקע הנדסי ויכולת לבצע חישובים רבים. מהצד השני נמצאים האנשים שמרימים את הפרויקט בפועל. הם לא פועלים על דעת עצמם אלא על פי התוכניות. הם חייבים להיות מקצועיים ולהביא ניסיון לשטח, אך הם לא יפעילו שיקול דעת או יחליטו לשנות תנאים בדרך. בפועל, כל הגורמים צריכים להיות מתואמים ותפקידו של המפקח על הפרויקט לדאוג לתיאום זה.

בחירת החברה שתלווה אותנו חשובה לא פחות משלב התכנון. חברת עבודות עפר ישראל מבצעת חישוב כמויות לעבודות עפר ומלווה פרויקטים, קטנים וגדולים, לאורך כל הדרך. בין אנשי המקצוע של החברה אפשר למצוא מהנדסים ומפעילים. החברה מביאה איתה ציוד מקצועי, ידע רב ויכולת ניהול ופיקוח.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כללי
israelea_admin

מנוף סל להשכרה

צריכים להנמיך מקרר מקומה גבוהה ואין שום סיכוי שתוכלו לעשות את זה דרך חדר המדרגות? צריכים לבצע עבודות שיפוץ, שיקום, צביעה, גינון, חשמל או כל

קר עוד

שרוולים לפינוי פסולת

כאשר אתם מעוניינים לבצע פינוי פסולת חשוב להבין כי שרוולים לפינוי פסולת הינם חיוניים ביותר, וכן רצוי מאוד לא לדלג על נושא השרוולים. מתי הכרחי

קר עוד

קבלן פינוי פסולת

כאשר הנכם מבצעים עבודות פסולת שונות, חשוב לדעת כי אתם מחויבים לבצע פינוי של כל פסולת בניין אשר מתאספת לכם, כמו כן חובה כי יהיה

קר עוד

רמסע

כאשר אתם מעוניינים לבצע עבודה של פינוי פסולת, הנכם יכולים לעשות זאת בצורה יעילה ומהירה באמצעות משאית רמסע. שמירה על איכות הסביבה חשוב מאוד להבין

קר עוד

פסולת בניין

בזמן ביצוע עבודות בניין שונות, מצטברים להם המון פסולת בניין שונים, ישנם חוקים המדברים על כל נושא פסולת בניין, על מנת לדעת קצת יותר הנכם

קר עוד

פינוי פסולת

פסולת בניין נגרמת כתוצאה של הריסת מבנים או בנייה מחודשת, במקרים כאלו נוצרת המון פסולת בניין, יש לעבוד לפי החוק הקיים בישראל על מנת להשאיר

קר עוד
התקשרו עכשיו