מחפרון להשכרה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפרון הוא אחד הכלים השימושיים בעבודות השטח. הוא מבצע בורות ובהתאם לגודל שלו, יוכל להיכנס גם לשטחים קטנים יחסית. הבורות שיבוצעו לא חייבים להיות לעומק רב אלא יכולים גם לייצר תעלות לצורך הנחת תשתיות. כבר שנים שהמחפרון הוא אחד מהכלים השימושיים בשטח, בפרויקטים חדשים ובפרויקטים בסביבות מגורים.

מבחינתנו, ברגע שיש לנו צורך להפעיל את המחפרון, אנחנו צריכים לשאול מהי דרך העבודה הנכונה עבורנו. כקבלנים ונותני שירות, עלינו לדעת כי לא תמיד אנחנו צריכים להחזיק את הכלי בעצמנו ועומד לרשותנו שירות השכרה שיכול להפוך את העבודה שלנו לקלה ופשוטה.

מחפרון להשכרה מול רכישה

אנשי מקצוע אשר משתמשים מדי יום במחפרון, צריכים שיהיה להם אחד משלהם. לרוב (אם כי לא תמיד), זו תהיה האפשרות הטובה והמשתלמת ביותר. כדי ליצור עסק של ממש ולהיות בזמינות כל הזמן עבור הלקוחות, יש צורך ברכישה, כל עוד מדובר על עיסוק מרכזי.

לעומת אנשי המקצוע שמתמקדים בעבודה עם מחפרון בלבד, אלו אשר צריכים לבצע איתו עבודות מדי פעם ולא בכל יום, יכולים להפסיד מהרכישה. העלות הראשונית הגבוהה, הביטוח, עבודות התחזוקה אשר משביתות את העבודה ועולות לא מעט, יכולות לבוא לרעת העסק. הדרך הטובה יותר היא לחפש אחר מחפרון להשכרה.

ההשכרה מאפשרת לנו ליהנות מכלי איכותי, שמתוחזק ברמה גבוהה ובזמן שאנחנו הכי צריכים. השירות מאפשר לנו לחסוך כסף שעלול להתבזבז על ימי תיקון ותחזוקה, הוא מאפשר לנו להיות זמינים ללקוחות בדיוק מתי שאנחנו צריכים ומאפשר לנו להביא לשטח את הכלי המתקדם המתאים לעבודה.

איזה מחפרון נדרש לנו?

ישנם סוגים שונים של כלי עבודה ואחת השאלות שעלינו לשאול את עצמנו היא איזה כלי אנחנו צריכים. אם הצרכים שלנו משתנים כל הזמן, שירותי ההשכרה יעזרו לנו לתת מענה נכון לכל פרויקט כיוון שהם יעמידו לרשותנו שלל כלים. אנחנו יכולים למצוא כלים קטנים, גדולים ובעלי עוצמות שונות.

אם אנחנו לא יודעים אילו מבין המחפרונים נחוץ לעבודה, כל שעלינו לעשות הוא להתייעץ עם חברת ההשכרה. מעבר לכך שהיא תעמיד לרשותנו את הכלים השונים, היא גם מביאה ניסיון רב ותוכל לעזור לנו לבצע את הפעולות הנדרשות על הצד הטוב ביותר. החברה תוכל לעזור לנו על ידי מסירת המפרט של כל כלי ותשמח לייעץ לנו על סמך הניסיון והידע שלה.

כיצד מתבצעת ההשכרה

ההשכרה מתבצעת בצורה גמישה אשר מתאימה לכל פרויקט. אפשר להזמין את הכלי לשימוש יומי, שבועי, חודשי או יותר מכך. הצורך שלנו יכול להשתנות בין פרויקט אחד לאחר ואנחנו יכולים תמיד להסתמך על חברה מקצועית שתעמוד לצידנו. ההשכרה מאפשרת לנו לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, עם הכלים הכי טובים תוך חיסכון בעלויות.

כדי לשכור את הציוד הנדרש לנו, כמו המחפרון, כל שעלינו לעשות הוא לבחור את החברה שנרצה לפנות אליה, לקבל החלטה איזה מהדגמים הכי מתאים עבור הדרישות שלנו ולפתוח הזמנה מסודרת. החברה תדאג להביא אלינו לשטח את הכלי ותחסוך לנו זמן רב של תיאום בין הגורמים השונים.

למצוא את החברה המתאימה עבורנו

בין אם אנחנו מבצעים פרויקט באופן חד פעמי ובין אם אנחנו מבצעים פרויקטים באופן קבוע, אנחנו צריכים למצוא חברה שתתאים לצרכים שלנו. כדאי שנמצא את החברה שתוכל לעמוד לרשותנו בכל פעם מחדש, ביעילות, נוחות ושנדע שעומדים לרשותנו הכלים המתאימים לנו.

חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו כלים להשכרה ובהם גם מחפרון. החברה מבטיחה כלים ברמה גבוהה, תחזוקה קבועה ותעמוד לרשותנו על פי הצורך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!