מחפרון להשכרה

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

מחפרון הוא אחד הכלים השימושיים בעבודות השטח. הוא מבצע בורות ובהתאם לגודל שלו, יוכל להיכנס גם לשטחים קטנים יחסית. הבורות שיבוצעו לא חייבים להיות לעומק רב אלא יכולים גם לייצר תעלות לצורך הנחת תשתיות. כבר שנים שהמחפרון הוא אחד מהכלים השימושיים בשטח, בפרויקטים חדשים ובפרויקטים בסביבות מגורים.

מבחינתנו, ברגע שיש לנו צורך להפעיל את המחפרון, אנחנו צריכים לשאול מהי דרך העבודה הנכונה עבורנו. כקבלנים ונותני שירות, עלינו לדעת כי לא תמיד אנחנו צריכים להחזיק את הכלי בעצמנו ועומד לרשותנו שירות השכרה שיכול להפוך את העבודה שלנו לקלה ופשוטה.

מחפרון להשכרה מול רכישה

אנשי מקצוע אשר משתמשים מדי יום במחפרון, צריכים שיהיה להם אחד משלהם. לרוב (אם כי לא תמיד), זו תהיה האפשרות הטובה והמשתלמת ביותר. כדי ליצור עסק של ממש ולהיות בזמינות כל הזמן עבור הלקוחות, יש צורך ברכישה, כל עוד מדובר על עיסוק מרכזי.

לעומת אנשי המקצוע שמתמקדים בעבודה עם מחפרון בלבד, אלו אשר צריכים לבצע איתו עבודות מדי פעם ולא בכל יום, יכולים להפסיד מהרכישה. העלות הראשונית הגבוהה, הביטוח, עבודות התחזוקה אשר משביתות את העבודה ועולות לא מעט, יכולות לבוא לרעת העסק. הדרך הטובה יותר היא לחפש אחר מחפרון להשכרה.

ההשכרה מאפשרת לנו ליהנות מכלי איכותי, שמתוחזק ברמה גבוהה ובזמן שאנחנו הכי צריכים. השירות מאפשר לנו לחסוך כסף שעלול להתבזבז על ימי תיקון ותחזוקה, הוא מאפשר לנו להיות זמינים ללקוחות בדיוק מתי שאנחנו צריכים ומאפשר לנו להביא לשטח את הכלי המתקדם המתאים לעבודה.

איזה מחפרון נדרש לנו?

ישנם סוגים שונים של כלי עבודה ואחת השאלות שעלינו לשאול את עצמנו היא איזה כלי אנחנו צריכים. אם הצרכים שלנו משתנים כל הזמן, שירותי ההשכרה יעזרו לנו לתת מענה נכון לכל פרויקט כיוון שהם יעמידו לרשותנו שלל כלים. אנחנו יכולים למצוא כלים קטנים, גדולים ובעלי עוצמות שונות.

אם אנחנו לא יודעים אילו מבין המחפרונים נחוץ לעבודה, כל שעלינו לעשות הוא להתייעץ עם חברת ההשכרה. מעבר לכך שהיא תעמיד לרשותנו את הכלים השונים, היא גם מביאה ניסיון רב ותוכל לעזור לנו לבצע את הפעולות הנדרשות על הצד הטוב ביותר. החברה תוכל לעזור לנו על ידי מסירת המפרט של כל כלי ותשמח לייעץ לנו על סמך הניסיון והידע שלה.

כיצד מתבצעת ההשכרה

ההשכרה מתבצעת בצורה גמישה אשר מתאימה לכל פרויקט. אפשר להזמין את הכלי לשימוש יומי, שבועי, חודשי או יותר מכך. הצורך שלנו יכול להשתנות בין פרויקט אחד לאחר ואנחנו יכולים תמיד להסתמך על חברה מקצועית שתעמוד לצידנו. ההשכרה מאפשרת לנו לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, עם הכלים הכי טובים תוך חיסכון בעלויות.

כדי לשכור את הציוד הנדרש לנו, כמו המחפרון, כל שעלינו לעשות הוא לבחור את החברה שנרצה לפנות אליה, לקבל החלטה איזה מהדגמים הכי מתאים עבור הדרישות שלנו ולפתוח הזמנה מסודרת. החברה תדאג להביא אלינו לשטח את הכלי ותחסוך לנו זמן רב של תיאום בין הגורמים השונים.

למצוא את החברה המתאימה עבורנו

בין אם אנחנו מבצעים פרויקט באופן חד פעמי ובין אם אנחנו מבצעים פרויקטים באופן קבוע, אנחנו צריכים למצוא חברה שתתאים לצרכים שלנו. כדאי שנמצא את החברה שתוכל לעמוד לרשותנו בכל פעם מחדש, ביעילות, נוחות ושנדע שעומדים לרשותנו הכלים המתאימים לנו.

חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו כלים להשכרה ובהם גם מחפרון. החברה מבטיחה כלים ברמה גבוהה, תחזוקה קבועה ותעמוד לרשותנו על פי הצורך.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מה תפקידו של מודד מוסמך

  כאשר בונים בניין, בית או כל פרויקט בנייה, חשוב מאוד לשים דגש על חלוקת השטח בתוך הפרויקט בין הדיירים השונים. בשפה המקצועית התחום נקרא

קר עוד

השכרת פיגומים אירופאיים

  אם אתם מחפשים פיגומים להשכרה וקיבלתם המלצה על פיגומים אירופאים, אתם בוודאי תוהים מה זה בעצם אומר והאם כדאי באמת לבחור בפיגומים הללו. ראשית

קר עוד

התקנת אינטרקום

  מערכת האינטרקום מהווה פריט עיצובי וסמל סטטוס בבתים ובבניינים רבים בארץ. בעבר מערכת זאת הייתה אביזר משלים בלבד והיא הורכבה מקודן פשוט, אולם כיום

קר עוד
התקשרו עכשיו