עבודות בובקט

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

עבודות בובקט – כל מה שבובקט יכול לעשות

עבודות בובקט הן עבודות שונות המאפיינות בעיקר אתרי בנייה, סלילת כבישים ועבודות עפר לסוגיהן: פינוי עפר, קידוחים, העמסה ופריקה, סלילת שבילי גישה בגינות קטנות ועוד מגוון עבודות תשתית. מהו הבובקט? מה בין הבובקט לבין ציוד צמ"ה כהגדרתו? מה היתרונות של כלל הכלים המצויים תחת ההגדרה כאמור על פני ציוד מכני הנדסי קלאסי? בהמשך המאמר נעסוק בכלים המעניינים והשימושיים, שהכינוי הגנרי שלהם הוא "בובקט".

מה זה עבודות בובקט

השם "בובקט" הוא השם הלועזי של השונר – סוג של חתול החי ביערות גבוהים, המתאפיינים בשיחים ועשבים צפופים מאד ובאזורים שהעבירות בהם, באופן כללי, היא נמוכה. את השם הזה נטלה לעצמה החברה הגדולה בעולם לייצור מיני צמ"ה – ציוד מכאני הנדסי בעל ממדים קטנים, המסוגל לתפקד ולבצע עבודות בובקט ביעילות מרבית במקומות שבהם תנאי הקרקע הם קשים מצד אחד, אבל אינם מאפשרים או אינם דורשים שימוש בציוד מכאני הנדסי בממדים המקובלים. החברה הזאת קיימת כבר מסוף שנות הארבעים של המרא הקודמת ולמרות מיזוגים והשינויים שחלו במבנה העסקי, החברה הזאת עדייו שומרת על השם הגנרי שלה ועל תחום הפעילות הכל כך ספציפי שהיא מזוהה איתו.

הבובקט הוא הכינוי הגנרי של הכלים המכונים באופן כללי ציוד מכאני הנדסי קטן. הכינוי נגזר משם החברה האחראית לייצור והפצה של מרבית הכלים מהסוג הזה בעולם. בשונה מציוד מכאני הנדסי רגיל, מדובר בכלים קטנים מאד יחסית, המבצעים עבודות בובקט – שזה הכינוי לעבודות דומות או זהות לאלה של הצמ"ה הקלאסי – אבל באתרים קטנים או במקומות שדווקא הגודל של כלי צמ"ה רגילים הופך מיתרון לחיסרון.

היתרונות של מיני צמ"ה

היתרון הגדול של מיני צמ"ה טמון, כאמור, ביכולת שלו לתפקד במקומות שבהם צמ"ה רגיל איננו יכול להגיע אליהם, או שהתפקוד של צמ"ה רגיל איננו יעיל. דוגמה טובה למצבים כאלה הם אתרי בנייה קטנים, הנמצאים במקומות צפופים ובין בניינים גבוהים. ציוד מכאני הנדסי איננו יכול להגיע למקומות הללו הן בגלל הצפיפות והקשיים בגישה אליהם והן בגלל הקושי המובן מאליו של הכלים הללו בתמרון בשטחים קטנים. כלים גדולים אינם יכולים להסתובב בקלות, וטווח התנועה שלהם מוגבל. עבודות בובקט הן, במקרים הללו, סוג העבודה המועדף.

סוג נוסף של מצבים שבהם עבודות הבובקט הן הדבר הנכון במקום הנכון, הינו עיצוב גנים ציבוריים וגינות קטנות, הן בבתי מגורים משותפים והן בווילות או בתים פרטיים. במקרה הזה, תפקידו של הבובקט הוא ליישר את השטח ולבצע פעולות עבודות תשתית להקמה או תחזוקה שלהן. זאת, כיון שהממדים שלהן כל כך קטנים עד שכלי צמ"ה רגיל איננו יכול להיכנס אליהן מבלי לגרום נזק, שלא לדבר על ביצוע עבודה כל שהיא.

פנו אלינו השכרת בובקט  זו המומחיות שלנו

אחד היתרונות הגדולים של הבובקט

טמון בקלות הרבה יחסית שבה ניתן לשנע אותו ממקום למקום. כשהמרחקים סבירים, הבובקט יכול לנוע גם בכבישים או מקומות אשר צמ"ה רגיל מנוע מלעבור שם. כיון שכך, אם ישנם עבודות בובקט הנדרשות באתרי בנייה שהמרחק ביניהם סביר, קל מאד לשנע את הבובקט ממקום למקום.

אם יש לך עניין בביצוע עבודות בובקט באתר בנייה קטן, בנייה של גינה חדשה או ביצוע שינויים ושיפוצים בגינה קיימת, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אלים בהקדם. הם ילמדו את הצרכים שלך ויסייעו לך לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמהירות הרבה ביותר. עבודות בובקט דורשות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם עדינות ורגישות, כאשר רק אנשי מקצוע מיומנים יכולים להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

עבודות בובקט

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!