איך מקבלים רישיון קבלן? מצאנו את התשובה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

רישיון קבלן, הוא ביטוי ידוע מחיי היומיום שלנו. במדריך הבא נסביר מה מעניקה החזקת רישיון קבלן, איך נוכל לשמר את תוקף הרישיון לאורך שנים, ואיך נוכל לקבל אותו בצורה פשוטה. המשיכו לקרוא וגלו את התשובה על השאלה – איך מקבלים רישיון קבלן רשום ?

 

מה מעניקה החזקת רישיון קבלן

ישנן כמה פעולות, שתוכלו לבצע רק במידה ואתם מחזיקים ברישיון קבלן. ראשית, ביצוע עבודות בענף הבניה והתשתיות שיעלו על סכום של 45,000 שקלים, מחייבות החזקת רישיון קבלן. שנית, השתתפות במכרזים ממשלתיים, מחייבת גם היא החזקה של רישיון קבלן. בנוסף, במידה ותחזיקו ברישיון קבלן תוכלו לקבל היתר להעסיק עובדי שטחים. בנוסף לפעולות הפרקטיות, החזקה של רישיון קבלן תהווה עבורכם תו איכות עבור העסק, ויבדיל אתכם מאחרים אשר לא מחזיקים ברישיון זה.

 

איך מקבלים רישיון קבלן?

בעזרת חברות אשר מתמחות בליווי ויעוץ בהגשת הבקשה לרישיון קבלן, תוכלו לקבל אישור קבלן בצורה יעילה ופשוטה. חברה מקצועית, תוכל לעזור לכם לקבל את הרישיון, או לחילופין להגדיל את התקרה המותרת לכל פרויקט.

תהליך קבלת הרישיון תהליך קבלת רישיון קבלן או הגדלת התקרה, מחייב לרוב הגעה אל מול הועדה המייעצת לרשם הקבלנים. הועדה, היא זו שתכריע האם תקבלו את הרישיון המיוחל, או לא. על הקבלן להתכונן לוועדה ולהגיע מוכן. קיימת אופציה להגיע יחד עם מלווה אשר ייצג אתכם במהלך הדיון. את האישור מנפיק רשם הקבלנים אשר שוכן במשרד הבינוי והשיכון. בסוף, הרישיון יאפשר לכם לעסוק בעבודה קבלנית בענף הבניינים.

 

שמירה על התוקף

לאחר קבלת הרישיון, המלאכה שלכם לא הסתיימה, ומנוחה על זרי הדפנה לא באה בחשבון. בשביל לשמור על תוקף הרישיון, עליכם להגיש טפסים תקופתיים, אשר ישמרו על הרישיון רלוונטי. את הטפסים יש לשלוח לוועדה לרשם הקבלנים. מי לא יוכל לקבל רישיון קבלן?

אם יש לכם חלום לקבל רישיון קבלן, וודאו כי אתם לא נמצאים באחת מן המשבצות הבאות: מורשעים בעבירה בתחום הבנייה, פושטי רגל או תאגיד המצוי בתהליך פירוק. במידה ואתם נמצאים באחת מן הקטגוריות הללו, הסיכוי שתקבלו רישיון קבלן הוא קטן. אדם אשר פשט את רגלו, כנראה לא יכול לנהל היקף כספי כה רחב, ודבר זה מונע ממנו להיות רשום כקבלן בעל רישיון. תאגיד הנמצא בתהליך פירוק, לא יכול גם הוא לנהל עבודות קבלניות.

 

לסיכום, בשביל ביצוע פעולות מסוימות, הוצאת רישיון קבלן היא פעולה נדרשת. יחד עם חברה מקצועית שתעזור לכם בתהליך, תוכלו להוציא את הרישיון בצורה יעילה ללא כאב ראש. וודאו כי החברה אתה אתם עובדים היא אמינה, חוקית, ועובדת על פי כלל הנהלים הנהוגים. וודאו כי בעבור השירות אתם משלמים מחיר הוגן וכי בסוף תקבלו את הרישיון, ותוכלו להגשים את החלומות שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
בלוג
cloudways

מנופים להשכרה

מנופים להשכרה משמשים בדרך כלל בבנייה, ייצור והנדסה. לעתים קרובות הם מושכרים על ידי חברות שצריכות להרים חומרים וציוד כבדים, למשל קבלנים שזקוקים לשירות השכרת

קר עוד

השכרת גנרטור לעבודות עפר

זוהי דרך מסורתית לשכור מכונות כבדות לביצוע עבודות עפר. החברה מציעה שירותי בנייה כבדה בכל הקשור לעבודות עפר, ומשכירה גנרטורים לסוגים שונים של לקוחות. הם

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!