אתרי פסולת מורשים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

כאשר אתם מבצעים עבודות עפר שונות הקשורות לעבודות בנייה, אשר בעבודות אלו מצטברת לכם פסולת בניין, עליכם להעביר את כל הפסולת אל אתרי פסולת מורשים.

מדוע חייב לפנות פסולת בניין?

 עליכם לבצע העברה של כל הפסולת בניין אשר מתאסף לכם בעקבות עבודות בנייה שונות אל תוך אתרי פסולת מורשים, חשוב לדעת כי אין זה החלטה שלכם האם לעשות זאת אלא קיים החוק אשר הינו מחייב אתכם לפעול כך, במידה ואינכם דואגים כי כל פסולת הבניין שלכם יועבר אל אתרי פסולת מורשים עליכם לדעת כי הנכם עוברים על החוק, וכן הנכם יכולים לקבל קנס אשר יביא אתכם להוצאות לא קטנות, קנס על אי פינוי פסולת יכול להתחיל ב4000 ש"ח ואף להגיע לסכום של עד 8000 ש"ח, ולכן מומלץ לבצע את כל התהליך כפי שמצוין בחוק.

היכן קיימים אתרי פסולת מורשים?

ברחבי הארץ פזורים לא מעט אתרי הטמנה מורשים אשר מיועדים להטמנה של פסולת בניין, אלו הם חלק מאתרי ההטמנה הקיימים:

  1. שפיה/תות הנמצא בחיפה.
  2. טורעאן הנמצא באזור צומת גולני בצפון.
  3. עפולה הנמצא לכיוון גן-נר.
  4. תחנת מעבר ומיון נתניה.
  5. אפיקים ירוקים הנמצא בראש העין.
  6. דודאים, אתר הטמנה הנמצא סמוך לבאר שבע.
  7. פארק מחזור "ב.ר.ש.ד"

כמו כן, קיימים עוד לא מעט אתרי הטמנה מורשים אשר אליהם קיימת אפשרות לבצע פינוי פסולת.

מדוע פינוי הפסולת הוא כל כך חיוני?

 חשוב לדעת כי באתרים אלו מתבצעת הפרדה של כל פסולת הבניין, וכן באתרים מורשים מבצעים את פעולת המחזור של הפסולת בניין, מחזור הפסולת הינו חשוב ביותר, על מנת שתהיה קיימת האפשרות לבצע את המחזור וכן שימוש של חומרים אלו, כמו כן החשיבות היא באיכות הסביבה על מנת לצמצם את הנזקים הקיימים של הסביבה.

כיצד תבחרו אתר הטמנה מורשה?

כאשר אתם מבצעים עבודות בנייה שונות, וכן הנכם מעוניינים לעבוד על פי חוק ולהעביר את פסולת הבניין אל אתרי פסולת מורשים, רצוי מאוד לבדוק מה האתר המורשה הקרוב ביותר אליכם, זאת מכיוון שתיאלצו לשלם על עלות השינוע של הפסולת מהאתר בו אתם מבצעים את עבודות הבנייה ישירות אל אתר פסולת מורשה ולכן, על מנת שהעלות לא תהיה לכם יקרה מעל המידה הרצויה, רצוי להעביר את הפסולת בניין שלכם אל אתר פסולת מורשה אשר נמצא באותו עיר או בקרבת מקום.

מחיר הטמנת פסולת

 לפני שאתם מחליטים באיזה אתר פסולת אתם מעוניינים לזרוק את פסולת הבניין, רצוי קודם לכן לבצע בדיקה בכמה אתרים מורשים אשר נמצאים באזור העבודה וכך לבדוק את המחיר בין כמה אתרי הטמנה מורשים, זאת מכיוון ששווה לכם להטמין את הפסולת באתר קרוב, הובלת פסולת הבניין אל אתר ההטמנה יכול להוביל בתוספת לתשלום ולכן, חשוב לבדוק את האתרים הקרובים אליכם. במידה והשכרתם עגלה קטנה לפינוי פסולת המחיר יכול להתחיל ב400 ש"ח ולעלות בהתאם לצורך.

למה לפנות אל חברה חיצונית?

במידה והנכם מזמינים חברה חיצונית על מנת שתבצע את כל מה שקשור לפינוי פסולת הבניין, ברוב המקרים אותה חברה עובדת עם אתרי פסולת מורשים מסוימים, וכן לא תיאלצו להתמודד עם כל השוואות המחירים ומה שכרוך בכך. עבודות עפר ישראל יכולים לבצע עבורכם את כל הכרוך בפינוי פסולת בניין, וכן התקשרות מול אתרי הטמנה מורשים.

לסיכום

עבודות עפר ישראל עובדים עם אתרי פסול מורשים, וכן יכולים לבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.

מוזמנים להשאיר פרטים באתר.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!