בובקט קטן

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

בובקט הוא אחד המכשירים שמשמשים אותנו בעבודות הנדסיות בשטח. הוא דומה לטרקטור קטן ויכול לבצע עבודות העמסה וחפירה. תודות לגודל המצומצם של הכלי, הוא יכול להיכנס גם לשטחים צפופים וכאלו שהטרקטור הגדול לא נכנס אליהם. השליטה בבובקט היא מדויקת, אך נדרשת הבנה וניסיון בעבודות מסוג זה.

שאלות נפוצות על עבודות עם בובקט קטן

ישנם כלי עבודה שונים אשר משמשים לעבודות השטח. כלי הרכב הם חלק בלתי נפרד מהכלים הללו ואחד מהכלים הנדרשים הוא הבובקט. כדי להבין מתי נרצה להשתמש בו ומה נוכל לבצע באמצעותו, נוכל לקרוא את השאלות הבאות:

מתי נצטרך להשתמש בבובקט?

בובקט קטן יכול לתת לנו פתרונות שונים לעבודה בשטח. הוא יכול לעבוד בשטחים קטנים אך יכול להתאים גם לעבודות נקודתיות בפרויקטים המתבצעים במרחב גדול. ברגע שאנחנו צריכים להזיז אדמה, סלעים ורוצים לבצע עבודה ספציפית מדויקת, זה הכלי שנרצה להשתמש בו. הבובקט יכול לתת פתרונות שטח שכלים אחרים לא יכולים לספק.

האם יש להחזיק בובקט או שישנן אפשרויות נוספות לשימוש?

קבלנים ואנשי מקצוע אשר עובדים עם בובקט באופן קבוע או יום יומי, יעדיפו להחזיק בכלי משלהם. לעומת זאת, עבור אנשי מקצוע שלא משתמשים בכלי באופן תדיר, מדובר בהוצאה כספית שאינה נדרשת. במקום לקנות ניתן לשכור את הכלי על פי הצורך. שירותי ההשכרה נוחים, מבטיחים לנו כלים איכותיים ושמורים היטב והם זמינים ברגע שאנחנו רוצים להתחיל את העבודה.

מי יכול להפעיל את הכלי?

רק בעל רישיון מתאים יוכל להפעיל את הבובקט. מי שאינו מוכשר לכך לא יכול לבצע את העבודה ועלול לסכן את עצמו ואת הסביבה. במקרה של השכרת בובקט, אפשר להשתמש בשירותי מפעיל שיגיע לפרויקט בזמן המתאים ויבצע עבודה מדויקת ומקצועית. מפעיל שמכיר היטב את המכשיר, מכיר את צורת העבודה, היכולות של הכלי ויוכל לעמוד לרשות הפרויקט שלנו.

מהם ההבדלים בין בובקט קטן לגדול?

הגודל. רוחבו של הכלי קטן ממטר אחד ותודות לכך הוא יכול להיכנס לשטחים שונים וגם לאזורים צפופים. הגודל הוא היתרון של הכלי ואפשר לבצע באמצעותו גם עבודות תיקוני שטח במקומות מגורים ולהיכנס לפרויקטים נקודתיים במינימום הפרעה לאנשים שמתגוררים בסביבה. תודות למשקל של הבובקט הקטן אפשר גם להכניס אותו למבנים שונים ולבצע עבודות כמו פיזור חצץ על גגות ואחרות.

לחסוך באמצעות השימוש בבובקט

בכל הנוגע לעבודות בשטח, אחד הדברים שאנחנו חייבים להיות מודעים אליהם הוא המחיר של העבודה. המחיר נגזר ממרכיבים רבים וככל האפשר עלינו לנסות לחסוך בעלויות, בלי להתפשר על איכות העבודה ובוודאי בלי לסכן אף אחד. בובקט קטן מאפשר לנו להשתמש בכלי רכב אחד קטן אך ביעילות רבה. תודות לו אנחנו יכולים להימנע מהכנסת כלים כבדים יותר וחשוב לא פחות, אנחנו יכולים לחסוך בפעולות פתיחת השטח.

כדי להצליח להכניס טרקטור רגיל לגינה בשטח פנוי, נצטרך פעמים רבות לפתוח את הכניסה למקום ולא פעם להרוס את מה שכבר נעשה. פעולה זו היא גם יקרה וגם לא נוחה לאף אחד מהצדדים. במקום, אפשר להכניס כלי רכב קטן יותר, שיבצע את העבודה באופן יעיל לא פחות ולחסוך את אי הנוחות ובעלויות הרבות שנצטרך להשקיע בהמשך הדרך.

עבודות עפר

חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו כלים שונים לעבודות השטח. הפרויקט שלנו חשוב וכדי להצליח לסיים אותו בזמן ובצורה הכי טובה, עלינו לדעת שעומדים לרשותנו כל העזרים שנצטרך. החברה יכולה להעמיד לרשותנו בובקט קטן ועוד כלי רכב שייתכן ונצטרך במהלך הפרויקט.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מקצועני הניקיון

חברת הניקיון שלנו נקראת מקצועני הניקיון ומעניקה שירותי ניקיון ברמה גבוהה וללא פשרות.  מקצועני הניקיון מספקים שירותי ניקיון ברמה גבוהה מסוגים שונים.  כמו למשל: ניקיון

קר עוד

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה הפכה להיות מבוקשת ופופולרית במיוחד בשנים האחרונות בישראל.  המטרה העיקרית של הדברה ירוקה היא להימנע משימוש של חומרים כימיים או סינתטיים.  כלומר, במסגרת

קר עוד

הרחקת יונים

הרחקת יונים כבר מזמן הפכה להיות מבוקשת ושכיחה בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים רבים בישראל.  ניתן למצוא יונים בהרבה מרפסות, חלונות בתים, גינה, חצר, בתי קפה,

קר עוד

ניקיון חדר מדרגות

ניקיון חדר מדרגות ניקיון חדר מדרגות כבר מזמן הפך להיות מבוקש בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.  ישנם ועדי בנייני מגורים אשר מזמינים שירות ניקיון מדרגות

קר עוד

סוגי סוככים לבית

סוגי סוככים לבית קיימים מספר סוגי סוככים לבית שהם מבוקשים בקרב לקוחות רבים.  קיימים סוגי סוככים לבית מברזל, מתכת, עץ ועוד.  צוות היועצים המקצועיים שלנו

קר עוד

הדברה לבית פרטי

הדברה לבית פרטי ניתן להזמין במסגרת חברת הדברה שלנו.  חברת הדברה לבית פרטי שלנו קיימת מספר רב של שנים ומתמחה בסוגי הדברה רבים.  כמו למשל:

קר עוד
התקשרו עכשיו