בובקט קטן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

בובקט הוא אחד המכשירים שמשמשים אותנו בעבודות הנדסיות בשטח. הוא דומה לטרקטור קטן ויכול לבצע עבודות העמסה וחפירה. תודות לגודל המצומצם של הכלי, הוא יכול להיכנס גם לשטחים צפופים וכאלו שהטרקטור הגדול לא נכנס אליהם. השליטה בבובקט היא מדויקת, אך נדרשת הבנה וניסיון בעבודות מסוג זה.

שאלות נפוצות על עבודות עם בובקט קטן

ישנם כלי עבודה שונים אשר משמשים לעבודות השטח. כלי הרכב הם חלק בלתי נפרד מהכלים הללו ואחד מהכלים הנדרשים הוא הבובקט. כדי להבין מתי נרצה להשתמש בו ומה נוכל לבצע באמצעותו, נוכל לקרוא את השאלות הבאות:

מתי נצטרך להשתמש בבובקט?

בובקט קטן יכול לתת לנו פתרונות שונים לעבודה בשטח. הוא יכול לעבוד בשטחים קטנים אך יכול להתאים גם לעבודות נקודתיות בפרויקטים המתבצעים במרחב גדול. ברגע שאנחנו צריכים להזיז אדמה, סלעים ורוצים לבצע עבודה ספציפית מדויקת, זה הכלי שנרצה להשתמש בו. הבובקט יכול לתת פתרונות שטח שכלים אחרים לא יכולים לספק.

האם יש להחזיק בובקט או שישנן אפשרויות נוספות לשימוש?

קבלנים ואנשי מקצוע אשר עובדים עם בובקט באופן קבוע או יום יומי, יעדיפו להחזיק בכלי משלהם. לעומת זאת, עבור אנשי מקצוע שלא משתמשים בכלי באופן תדיר, מדובר בהוצאה כספית שאינה נדרשת. במקום לקנות ניתן לשכור את הכלי על פי הצורך. שירותי ההשכרה נוחים, מבטיחים לנו כלים איכותיים ושמורים היטב והם זמינים ברגע שאנחנו רוצים להתחיל את העבודה.

מי יכול להפעיל את הכלי?

רק בעל רישיון מתאים יוכל להפעיל את הבובקט. מי שאינו מוכשר לכך לא יכול לבצע את העבודה ועלול לסכן את עצמו ואת הסביבה. במקרה של השכרת בובקט, אפשר להשתמש בשירותי מפעיל שיגיע לפרויקט בזמן המתאים ויבצע עבודה מדויקת ומקצועית. מפעיל שמכיר היטב את המכשיר, מכיר את צורת העבודה, היכולות של הכלי ויוכל לעמוד לרשות הפרויקט שלנו.

מהם ההבדלים בין בובקט קטן לגדול?

הגודל. רוחבו של הכלי קטן ממטר אחד ותודות לכך הוא יכול להיכנס לשטחים שונים וגם לאזורים צפופים. הגודל הוא היתרון של הכלי ואפשר לבצע באמצעותו גם עבודות תיקוני שטח במקומות מגורים ולהיכנס לפרויקטים נקודתיים במינימום הפרעה לאנשים שמתגוררים בסביבה. תודות למשקל של הבובקט הקטן אפשר גם להכניס אותו למבנים שונים ולבצע עבודות כמו פיזור חצץ על גגות ואחרות.

לחסוך באמצעות השימוש בבובקט

בכל הנוגע לעבודות בשטח, אחד הדברים שאנחנו חייבים להיות מודעים אליהם הוא המחיר של העבודה. המחיר נגזר ממרכיבים רבים וככל האפשר עלינו לנסות לחסוך בעלויות, בלי להתפשר על איכות העבודה ובוודאי בלי לסכן אף אחד. בובקט קטן מאפשר לנו להשתמש בכלי רכב אחד קטן אך ביעילות רבה. תודות לו אנחנו יכולים להימנע מהכנסת כלים כבדים יותר וחשוב לא פחות, אנחנו יכולים לחסוך בפעולות פתיחת השטח.

כדי להצליח להכניס טרקטור רגיל לגינה בשטח פנוי, נצטרך פעמים רבות לפתוח את הכניסה למקום ולא פעם להרוס את מה שכבר נעשה. פעולה זו היא גם יקרה וגם לא נוחה לאף אחד מהצדדים. במקום, אפשר להכניס כלי רכב קטן יותר, שיבצע את העבודה באופן יעיל לא פחות ולחסוך את אי הנוחות ובעלויות הרבות שנצטרך להשקיע בהמשך הדרך.

עבודות עפר

חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו כלים שונים לעבודות השטח. הפרויקט שלנו חשוב וכדי להצליח לסיים אותו בזמן ובצורה הכי טובה, עלינו לדעת שעומדים לרשותנו כל העזרים שנצטרך. החברה יכולה להעמיד לרשותנו בובקט קטן ועוד כלי רכב שייתכן ונצטרך במהלך הפרויקט.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!