בטון ועבודות עפר לעבודות פרטיות וציבוריות

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

תהליך הבניה ותהליך הנחת תשתיות מורכבים מפעולות רבות. לפני שאפשר יהיה להניח את היסודות והתשתיות של יש צורך להכין את השטח עצמו. ההכנה תתבצע על ידי יישור השטח, הוצאת חומרים ופעולות נוספות. כדי לדעת אילו עבודות יש לבצע ועם אילו כלים, יש צורך בהבנה של הפרויקט ותכנון מקדים של אנשי מקצוע.

בניה ברחבי הארץ

כל אזור בארץ בו מתחיל פרויקט בניה, זקוק לעבודות תשתית שונות. חברה המספקת שירותי בטון ועבודות עפר תהיה מעורבת כמעט בכל בניה. עליה יהיה להבין את הדרישות ולתכנן כיצד להכין את השטח כך שאפשר יהיה להניח את התשתיות הנחוצות ושאפשר יהיה לבנות עליו יסודות למבנה.

על אף שהעבודות מתבצעות כמעט בכל פרויקט, אי אפשר להתייחס אליהן כאל דבר מובן מאיליו. יש צורך לתכנן את אופן ורצף הפעילות ולהזמין את אנשי המקצוע המתאימים לבצע את העבודה עצמה. נקודה חשובה בכל הנוגע להכנת השטח היא דאגה לכך שהאנשים הנכונים יגיעו בתיאום זה עם זה.

בטון ועבודות עפר – כעבודות תשתית

יש צורך בעבודות מסוג זה לא רק בדרך לבניית בית פרטי ובניינים. גם בהנחת תשתיות כמו מסילת רכבת, הקמת גשרים, חפירת חניונים תת קרקעיים ואפילו סלילת כבישים, יש צורך בהכנת השטח. במקרים אלו יכול להיות צורך להזיז עפר מהשטח, לבצע עבודות חפירה, ליישר את הקרקע ולהדק אותה ועבודות נוספות.

כל העבודות הללו דורשות כלים מתאימים אשר נכנסים תחת הגדרת ציוד מכני הנדסי (או בקיצור, צמ"ה). הכלים יכולים להיות: משאיות, שופלים, טרקטורים, באגרים ומגרדות וכל כלי יוכל לבצע עבודה ספציפית. על מנת לבצע את הנדרש יש צורך לתכנן את צורת הפעילות ולהביא בכל פעם ובתיאום את הכלי המתאים.

עבודות הדורשות ידע הנדסי

על פניו, שירותי בטון ועבודות עפר יכולים להתבצע על ידי המכשירים הנכונים ואנשי המקצוע אשר מחזיקים ברישיון הפעלה מתאים. עם זאת, כדי להגיע לתוצאות הנחוצות, כדאי מאד לבחור בחברה שתביא איתה רקע הנדסי מתאים. פילוס השטח דורש הוצאת עפר מצד אחד ולעתים מילוי בצד אחר ואת העבודה חשוב לבצע ביעילות, במהירות ולהימנע מעיכוב של השלבים הבאים בפרויקט.

זוהי דוגמה אחת לכך שחשוב שלעוסקים בתחום יהיה רקע הנדסי. יכולת לבצע תכנון נכון של העבודה והבנה מעמיקה של תנאי השטח צריכים להיות חלק בלתי נפרד מהשירות שנקבל בשטח.

מדוע לבחור בחברה מנוסה לעבודות מסוג זה?

כיוון שכל אחד בעל רישיון יכול לבצע עבודות הכנה לתשתית אנו יכולים לשאול את השאלה מדוע כדאי לפנות לחברה עם ניסיון. סיבה ראשונה היא היכולת לנהל את הפרויקט. בעוד שכל בעל מקצוע יכול להגיע עם הכלי המיועד ולבצע רק את עבודתו, החברה תבחן את התמונה המלאה. היא תתכנן את הפרויקט ותביא את אנשי המקצוע המתאימים לכל שלב.

החברה תיקח אחריות על העבודה ועל העובדים. היא תתכנן את הדרך הנכונה לפעול, תדאג לרצף בפעילות וחשוב לא פחות, תקפיד לשמור על בטיחות העובדים והסביבה. הנקודה האחרונה חשובה מאד, גם בפרויקטים של בנה ביתך, גם בערים בהן נבנים בניינים גבוהים וגם בפרויקטים של הנחת תשתיות בשטח ציבורי.

חברת עבודות עפר ישראל

חברת עבודות עפר ישראל מביאה איתה ניסיון רב ואת אנשי המקצוע המתאימים לכל פרויקט. החברה מספקת שירותים לעבודות קטנות וגדולות ויודעת לנהל את כל הגורמים שצריכים להיות מעורבים בתהליך בדרך הנכונה. בעת חיפוש אחר אנשי מקצוע נרצה ליצור קשר ולשמוע על היתרונות שמביאה החברה לשטח.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מקצועני הניקיון

חברת הניקיון שלנו נקראת מקצועני הניקיון ומעניקה שירותי ניקיון ברמה גבוהה וללא פשרות.  מקצועני הניקיון מספקים שירותי ניקיון ברמה גבוהה מסוגים שונים.  כמו למשל: ניקיון

קר עוד

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה הפכה להיות מבוקשת ופופולרית במיוחד בשנים האחרונות בישראל.  המטרה העיקרית של הדברה ירוקה היא להימנע משימוש של חומרים כימיים או סינתטיים.  כלומר, במסגרת

קר עוד

הרחקת יונים

הרחקת יונים כבר מזמן הפכה להיות מבוקשת ושכיחה בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים רבים בישראל.  ניתן למצוא יונים בהרבה מרפסות, חלונות בתים, גינה, חצר, בתי קפה,

קר עוד

ניקיון חדר מדרגות

ניקיון חדר מדרגות ניקיון חדר מדרגות כבר מזמן הפך להיות מבוקש בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.  ישנם ועדי בנייני מגורים אשר מזמינים שירות ניקיון מדרגות

קר עוד

סוגי סוככים לבית

סוגי סוככים לבית קיימים מספר סוגי סוככים לבית שהם מבוקשים בקרב לקוחות רבים.  קיימים סוגי סוככים לבית מברזל, מתכת, עץ ועוד.  צוות היועצים המקצועיים שלנו

קר עוד

הדברה לבית פרטי

הדברה לבית פרטי ניתן להזמין במסגרת חברת הדברה שלנו.  חברת הדברה לבית פרטי שלנו קיימת מספר רב של שנים ומתמחה בסוגי הדברה רבים.  כמו למשל:

קר עוד
התקשרו עכשיו