בטון ועבודות עפר לעבודות פרטיות וציבוריות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

תהליך הבניה ותהליך הנחת תשתיות מורכבים מפעולות רבות. לפני שאפשר יהיה להניח את היסודות והתשתיות של יש צורך להכין את השטח עצמו. ההכנה תתבצע על ידי יישור השטח, הוצאת חומרים ופעולות נוספות. כדי לדעת אילו עבודות יש לבצע ועם אילו כלים, יש צורך בהבנה של הפרויקט ותכנון מקדים של אנשי מקצוע.

בניה ברחבי הארץ

כל אזור בארץ בו מתחיל פרויקט בניה, זקוק לעבודות תשתית שונות. חברה המספקת שירותי בטון ועבודות עפר תהיה מעורבת כמעט בכל בניה. עליה יהיה להבין את הדרישות ולתכנן כיצד להכין את השטח כך שאפשר יהיה להניח את התשתיות הנחוצות ושאפשר יהיה לבנות עליו יסודות למבנה.

על אף שהעבודות מתבצעות כמעט בכל פרויקט, אי אפשר להתייחס אליהן כאל דבר מובן מאיליו. יש צורך לתכנן את אופן ורצף הפעילות ולהזמין את אנשי המקצוע המתאימים לבצע את העבודה עצמה. נקודה חשובה בכל הנוגע להכנת השטח היא דאגה לכך שהאנשים הנכונים יגיעו בתיאום זה עם זה.

בטון ועבודות עפר – כעבודות תשתית

יש צורך בעבודות מסוג זה לא רק בדרך לבניית בית פרטי ובניינים. גם בהנחת תשתיות כמו מסילת רכבת, הקמת גשרים, חפירת חניונים תת קרקעיים ואפילו סלילת כבישים, יש צורך בהכנת השטח. במקרים אלו יכול להיות צורך להזיז עפר מהשטח, לבצע עבודות חפירה, ליישר את הקרקע ולהדק אותה ועבודות נוספות.

כל העבודות הללו דורשות כלים מתאימים אשר נכנסים תחת הגדרת ציוד מכני הנדסי (או בקיצור, צמ"ה). הכלים יכולים להיות: משאיות, שופלים, טרקטורים, באגרים ומגרדות וכל כלי יוכל לבצע עבודה ספציפית. על מנת לבצע את הנדרש יש צורך לתכנן את צורת הפעילות ולהביא בכל פעם ובתיאום את הכלי המתאים.

עבודות הדורשות ידע הנדסי

על פניו, שירותי בטון ועבודות עפר יכולים להתבצע על ידי המכשירים הנכונים ואנשי המקצוע אשר מחזיקים ברישיון הפעלה מתאים. עם זאת, כדי להגיע לתוצאות הנחוצות, כדאי מאד לבחור בחברה שתביא איתה רקע הנדסי מתאים. פילוס השטח דורש הוצאת עפר מצד אחד ולעתים מילוי בצד אחר ואת העבודה חשוב לבצע ביעילות, במהירות ולהימנע מעיכוב של השלבים הבאים בפרויקט.

זוהי דוגמה אחת לכך שחשוב שלעוסקים בתחום יהיה רקע הנדסי. יכולת לבצע תכנון נכון של העבודה והבנה מעמיקה של תנאי השטח צריכים להיות חלק בלתי נפרד מהשירות שנקבל בשטח.

מדוע לבחור בחברה מנוסה לעבודות מסוג זה?

כיוון שכל אחד בעל רישיון יכול לבצע עבודות הכנה לתשתית אנו יכולים לשאול את השאלה מדוע כדאי לפנות לחברה עם ניסיון. סיבה ראשונה היא היכולת לנהל את הפרויקט. בעוד שכל בעל מקצוע יכול להגיע עם הכלי המיועד ולבצע רק את עבודתו, החברה תבחן את התמונה המלאה. היא תתכנן את הפרויקט ותביא את אנשי המקצוע המתאימים לכל שלב.

החברה תיקח אחריות על העבודה ועל העובדים. היא תתכנן את הדרך הנכונה לפעול, תדאג לרצף בפעילות וחשוב לא פחות, תקפיד לשמור על בטיחות העובדים והסביבה. הנקודה האחרונה חשובה מאד, גם בפרויקטים של בנה ביתך, גם בערים בהן נבנים בניינים גבוהים וגם בפרויקטים של הנחת תשתיות בשטח ציבורי.

חברת עבודות עפר ישראל

חברת עבודות עפר ישראל מביאה איתה ניסיון רב ואת אנשי המקצוע המתאימים לכל פרויקט. החברה מספקת שירותים לעבודות קטנות וגדולות ויודעת לנהל את כל הגורמים שצריכים להיות מעורבים בתהליך בדרך הנכונה. בעת חיפוש אחר אנשי מקצוע נרצה ליצור קשר ולשמוע על היתרונות שמביאה החברה לשטח.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!