בטון ועבודות עפר לעבודות פרטיות וציבוריות

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

תהליך הבניה ותהליך הנחת תשתיות מורכבים מפעולות רבות. לפני שאפשר יהיה להניח את היסודות והתשתיות של יש צורך להכין את השטח עצמו. ההכנה תתבצע על ידי יישור השטח, הוצאת חומרים ופעולות נוספות. כדי לדעת אילו עבודות יש לבצע ועם אילו כלים, יש צורך בהבנה של הפרויקט ותכנון מקדים של אנשי מקצוע.

בניה ברחבי הארץ

כל אזור בארץ בו מתחיל פרויקט בניה, זקוק לעבודות תשתית שונות. חברה המספקת שירותי בטון ועבודות עפר תהיה מעורבת כמעט בכל בניה. עליה יהיה להבין את הדרישות ולתכנן כיצד להכין את השטח כך שאפשר יהיה להניח את התשתיות הנחוצות ושאפשר יהיה לבנות עליו יסודות למבנה.

על אף שהעבודות מתבצעות כמעט בכל פרויקט, אי אפשר להתייחס אליהן כאל דבר מובן מאיליו. יש צורך לתכנן את אופן ורצף הפעילות ולהזמין את אנשי המקצוע המתאימים לבצע את העבודה עצמה. נקודה חשובה בכל הנוגע להכנת השטח היא דאגה לכך שהאנשים הנכונים יגיעו בתיאום זה עם זה.

בטון ועבודות עפר – כעבודות תשתית

יש צורך בעבודות מסוג זה לא רק בדרך לבניית בית פרטי ובניינים. גם בהנחת תשתיות כמו מסילת רכבת, הקמת גשרים, חפירת חניונים תת קרקעיים ואפילו סלילת כבישים, יש צורך בהכנת השטח. במקרים אלו יכול להיות צורך להזיז עפר מהשטח, לבצע עבודות חפירה, ליישר את הקרקע ולהדק אותה ועבודות נוספות.

כל העבודות הללו דורשות כלים מתאימים אשר נכנסים תחת הגדרת ציוד מכני הנדסי (או בקיצור, צמ"ה). הכלים יכולים להיות: משאיות, שופלים, טרקטורים, באגרים ומגרדות וכל כלי יוכל לבצע עבודה ספציפית. על מנת לבצע את הנדרש יש צורך לתכנן את צורת הפעילות ולהביא בכל פעם ובתיאום את הכלי המתאים.

עבודות הדורשות ידע הנדסי

על פניו, שירותי בטון ועבודות עפר יכולים להתבצע על ידי המכשירים הנכונים ואנשי המקצוע אשר מחזיקים ברישיון הפעלה מתאים. עם זאת, כדי להגיע לתוצאות הנחוצות, כדאי מאד לבחור בחברה שתביא איתה רקע הנדסי מתאים. פילוס השטח דורש הוצאת עפר מצד אחד ולעתים מילוי בצד אחר ואת העבודה חשוב לבצע ביעילות, במהירות ולהימנע מעיכוב של השלבים הבאים בפרויקט.

זוהי דוגמה אחת לכך שחשוב שלעוסקים בתחום יהיה רקע הנדסי. יכולת לבצע תכנון נכון של העבודה והבנה מעמיקה של תנאי השטח צריכים להיות חלק בלתי נפרד מהשירות שנקבל בשטח.

מדוע לבחור בחברה מנוסה לעבודות מסוג זה?

כיוון שכל אחד בעל רישיון יכול לבצע עבודות הכנה לתשתית אנו יכולים לשאול את השאלה מדוע כדאי לפנות לחברה עם ניסיון. סיבה ראשונה היא היכולת לנהל את הפרויקט. בעוד שכל בעל מקצוע יכול להגיע עם הכלי המיועד ולבצע רק את עבודתו, החברה תבחן את התמונה המלאה. היא תתכנן את הפרויקט ותביא את אנשי המקצוע המתאימים לכל שלב.

החברה תיקח אחריות על העבודה ועל העובדים. היא תתכנן את הדרך הנכונה לפעול, תדאג לרצף בפעילות וחשוב לא פחות, תקפיד לשמור על בטיחות העובדים והסביבה. הנקודה האחרונה חשובה מאד, גם בפרויקטים של בנה ביתך, גם בערים בהן נבנים בניינים גבוהים וגם בפרויקטים של הנחת תשתיות בשטח ציבורי.

חברת עבודות עפר ישראל

חברת עבודות עפר ישראל מביאה איתה ניסיון רב ואת אנשי המקצוע המתאימים לכל פרויקט. החברה מספקת שירותים לעבודות קטנות וגדולות ויודעת לנהל את כל הגורמים שצריכים להיות מעורבים בתהליך בדרך הנכונה. בעת חיפוש אחר אנשי מקצוע נרצה ליצור קשר ולשמוע על היתרונות שמביאה החברה לשטח.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כללי
israelea_admin

מנוף סל להשכרה

צריכים להנמיך מקרר מקומה גבוהה ואין שום סיכוי שתוכלו לעשות את זה דרך חדר המדרגות? צריכים לבצע עבודות שיפוץ, שיקום, צביעה, גינון, חשמל או כל

קר עוד

שרוולים לפינוי פסולת

כאשר אתם מעוניינים לבצע פינוי פסולת חשוב להבין כי שרוולים לפינוי פסולת הינם חיוניים ביותר, וכן רצוי מאוד לא לדלג על נושא השרוולים. מתי הכרחי

קר עוד

קבלן פינוי פסולת

כאשר הנכם מבצעים עבודות פסולת שונות, חשוב לדעת כי אתם מחויבים לבצע פינוי של כל פסולת בניין אשר מתאספת לכם, כמו כן חובה כי יהיה

קר עוד

רמסע

כאשר אתם מעוניינים לבצע עבודה של פינוי פסולת, הנכם יכולים לעשות זאת בצורה יעילה ומהירה באמצעות משאית רמסע. שמירה על איכות הסביבה חשוב מאוד להבין

קר עוד

פסולת בניין

בזמן ביצוע עבודות בניין שונות, מצטברים להם המון פסולת בניין שונים, ישנם חוקים המדברים על כל נושא פסולת בניין, על מנת לדעת קצת יותר הנכם

קר עוד

פינוי פסולת

פסולת בניין נגרמת כתוצאה של הריסת מבנים או בנייה מחודשת, במקרים כאלו נוצרת המון פסולת בניין, יש לעבוד לפי החוק הקיים בישראל על מנת להשאיר

קר עוד
התקשרו עכשיו