השכרת בובקט

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 פיתרון גדול לעבודות קטנות השכרת בובקט עם מפעיל

כשאדם מן היישוב חושב על אתר בנייה, הדבר הראשון העולה על דעתו הוא עגורן גדול, ואתר שבו משמשים בערבוביה כלים מסוגים שונים – טרקטורים למיניהם, משאיות, שפלים, קטרפילרים (דחפורים) וכלים רבים אחרים. הכינוי הכללי של הכלים מהסוג הזה הוא צמ"ה – ציוד מכאני הנדסי. התפקיד של צמ"ה הוא כל כך חשוב וכל כך חיוני באתרי הבנייה השונים, עד שקשה לתאר דרך אחרת להקמת מבנים. שלא באמצעות השכרת בובקט או צמ"ה ייעודי אחר. ואכן, המצאת הכלים כאמור לעיל עשתה נפלאות לענף הבנייה והוזילה מאד הן את עלויות הבנייה והן את המחירים שלה – בעיקר מחיר בנפש של עובדים רבים. נכון להיום הבטיחות של העובדים באתרי הבנייה גבוהה מאד בעקבות שימוש נכון בציוד מכאני הנדסי.

השכרת בובקט לעבודה ביומית

ואולם אחת הבעיות בציוד כאמור לעיל, היתה היכולת להשתמש בו אך ורק בהיקפים גדולים ובאתרי בנייה גדולים גם כן. עד לשנות הארבעים של המאה הקודמת, טרם נמצא פתרון הולם. לביצוע עבודות בנייה באתרים קטנים, בהקמת מבנים קטנים, שיפוץ מבנים כאלה, הקמת גינות קטנות וטיפול יעיל ואיכותי בהן. נכון להיום, השכרת בובקט היא דרך מקובלת להשגת ציוד ייעודי לביצוע העבודות הללו. אבל עד המצאת הבובקט התבצעו עבודות בנייה קטנות, סלילת שבילים בגינות נוי וכן טיפול באתרי בנייה קטנים במקומות צפופים, באופן ידני. האבסורד בכל העניין היה שדווקא עבודה קטנה יותר, דרשה שימוש בכמות גדולה יותר של כוח אדם – מה שבהכרח הפך את העבודה ליקרה יותר, ואת המוצר הסופי ליקר. ואכן, הדבר השתקף היטב במחיר למטר מרובע של בנייה, שבמבנים קטנים היה גבוה מאד יחסית למטר מרובע בבניינים גדולים. גם היום ישנם הבדלי מחירים, אבל הם הרבה פחות משמעותיים ביחס למה שהיה קיים בעבר.

הפתרון לבעיית אתרי הבנייה הקטנים, כמו גם התחזוקה של גינות קטנות וגנים ציבוריים הוא הבובקט – ציוד מכאני הנדסי קטן. ציוד כאמור מאפשר לבצע עבודות גם באתרים קטנים, מבלי להזדקק לעבודה ידנית של עובדים רבים במקום שבו היא ניתנת לביצוע באמצעות השכרת בובקט והפעלה שלו בידי מפעיל מומחה אחד ויחיד. לעיתים נדרש סיוע של עובד נוסף אחד או שניים, אבל זה עדיין לא מגיע למספרים הגדולים של עובדים באתרי הבנייה הקטנים, שהיו דרושים טרם המצאת הבובקט.

מה זה בובקט בדיוק

בובקט הוא שמה של החברה הגדולה ביותר לייצור ומכירה של מיני צמ"ה. עם המכשירים והציוד שהחברה הזאת מייצרת ניתן למנות מיני מעמיסים, מיני דחפורים וכן ציוד הידראולי בגדלים קטנים יחסית לציוד המקביל המשמש באתרי בנייה גדולים ובמקומות אחרים. החברה מייצרת גם רכבי שירות קטנים, אבל אלה אינם נמנים עם נושא המאמר שלנו. המיני צמ"ה הראשון יצא לאוויר העולם בשנת 1960, בדמות מיני מעמיס קטן, שכונה בובקט. הכינוי הזה הוא תוצאה של דמיון יצירתי במיוחד, שזיהה את הכלי הקטן והקומפקטי מצד אחד, אבל החזק והיעיל מצד שני, עם חתול קטן ואימתני הנושא אותו השם – בובקט. הכינוי של אותו חתול בעברית הינו "שונר". (בארמית – "שונרא", הוא השונרא שכולנו מכירים מההגדה של פסח). כיום, השכרת בובקט היא דרך מקובלת מאד להשגת ציוד מכאני הנדסי לביצוע עבודות בנייה, חפירה, קדיחה והעמסה באתרים קטנים. גם פינוי פסולת באתרים כאמור לעיל מתבצע באמצעות מיני טרקטורים, שגם הם נכללים בהגדרה הרחבה של צמ"ה קטן. בובקט, אם כן, הפך עם השנים לכינוי כולל של מיני מחפרונים, מיני מקדחים, מיני מעמיסים ועוד כיוצא באלה. נכן להיום ניתן למצוא גם מיני מכבשים, שמשמשים לסלילת שבילים קטנים, ועוד מגוון כלים שתקצר היריעה מלתאר אותם כאן.

השכרת בובקט וביצוע מהיר של עבודות תשתית

בדרך כלל, ביצוע עבודות בעזרת צמ"ה באתרי בנייה, מתבסס על חוזים עם גופים וחברות המפעילים צמ"ה. החברות הללו משנעות את הציוד לאתר הבנייה או לכל אתר אחר שבו נדרשת עבודת תשתית בהיקפים גדולים. בגלל המורכבות הרבה של מרבית הפרויקטים בבניין, נדרשת החברה המפעילה את הציוד המכאני ההנדסי לרמה גבוהה של מקצועיות מצד אחד, ולביצוע עבודות ספציפיות על פי הסכמים מראש עם הקבלן הממונה על אתר הבנייה. השכרת בובקט, לעומת זאת, איננה חייבת להתבצע כמכלול, אלא ניתן להשכיר את שירותיו הטובים של כלי יחיד לצורת ביצוע עבודה ספציפית. השינוע של הכלי לאתר הבנייה הוא קל יותר, והכלי עצמו יכול להיות רב תכליתי, בכפוף לאפשרות להחליף את היעה, הכף א המקדח בכלים אחרים. עם זאת, חשוב להזכיר כי הנהיגה והעבודה באמצעות הכלי הזה דורשות מיומנויות גבוהות, שרק מפעיל בובקט מקצועי יכול לבצע. זאת, בלי קשר לרישיון המיוחד הנדרש לשם כך.

 

אם יש לך עניין בביצוע השכרת בובקט לצורך עבודה ספציפית בביתך או באתר בנייה קטן, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם ילמדו את הצרכים שלך ויתאימו עבורך את האנשים והכלים הנדרשים לביצוע העבודה במהירות הרבה ביותר ובמקצועיות גדולה לא פחות.

השכרת בובקט

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
בלוג
cloudways

מנופים להשכרה

מנופים להשכרה משמשים בדרך כלל בבנייה, ייצור והנדסה. לעתים קרובות הם מושכרים על ידי חברות שצריכות להרים חומרים וציוד כבדים, למשל קבלנים שזקוקים לשירות השכרת

קר עוד

השכרת גנרטור לעבודות עפר

זוהי דרך מסורתית לשכור מכונות כבדות לביצוע עבודות עפר. החברה מציעה שירותי בנייה כבדה בכל הקשור לעבודות עפר, ומשכירה גנרטורים לסוגים שונים של לקוחות. הם

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!