השכרת טנדר ליום לשימוש בעסק

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

כלי רכב מסוג טנדר מאפשר לנו להוביל מטען וכל זאת בלי להחזיק ברישיון לכלי רכב מיוחד. הטנדר הוא אחד מכלי הרכב שנצטרך בתהליך הבניה או יצירת התשתיות כאשר במקרים אלו בדרך כלל נרצה שהארגז שלו יהיה פתוח.

אנשים שונים צריכים מדי פעם להחליף את הרכב שלהם ולעבור לטנדר. בין היתר קבלנים ואנשי פרויקטים עשויים להזדקק לנסיעה והובלה בעזרת טנדר. אפשרות אחת שעומדת לפני אותם אנשים היא לרכוש את הרכב. אפשרות זו עשויה להיות יקרה בהרבה לעומת רכב סטנדרטי, גם בעלות הראשונית וגם בצריכת הדלק. כדי לייעל את העבודה עלינו לדעת שעומד לרשותנו שירות השכרת טנדר ליום.

היתרונות של השכרת טנדר ליום על פני רכישת הרכב

רובנו לא זקוקים לטנדר ביום יום. הוא אמנם יעיל לנסיעת שטח ויכול לשאת משקלים כבדים בהרבה לעומת הרכב הפרטי, אך הוא לא הפתרון הנוח ביותר למשפחה וצריכת הדלק שלו תהיה לרוב גבוהה לעומת רכבים אחרים. אלו שלא זקוקים לטנדר מדי יום יכולים למצוא את יתרונות ההשכרה.

שימוש על פי הצורך

במקום לקנות רכב שלא תמיד נותן את הפתרון הנכון עבורנו, נוכל להשתמש בשירותי ההשכרה ולהשתמש בטנדר בנוחות. אנחנו יכולים להיות רגועים עם ידיעה כי תמיד יעמוד לרשותנו הרכב המתאים ואין צורך להתפשר בין הרכב שאנחנו רוצים וצריכים וזה שאנחנו זקוקים לו לעתים רחוקות. החברה תעמיד לרשותנו את הטנדר בדיוק בזמן שנצטרך וללא כל התחייבות מאיתנו לשימוש ארוך טווח.

חיסכון בטיפולי רכב

כאשר החברה אחראית על הרכב, אנחנו יכולים להיות רגועים ולדעת כי הוא מטופל בלי שנצטרך לעשות דבר. מבחינת רצף העבודה שלנו, מדובר בפתרון נוח וחסכוני בזמן שעלול להתבזבז על טיפולי הרכב והשבתתו. פתרון זה מבטיח לנו שבכל רגע נוכל להחזיק ברכב בטיחותי שמתאים בדיוק לצרכים שלנו.

פתרון לכל צורך

השכרת הטנדר יכולה לתת לנו פתרון לכל צורך. אנחנו יכולים לבחור ברכב עם ארגז פתוח או סגור ויכולים לבחור בגודל שונה (גם הטנדרים מגיעים במגוון גדלים). במקום לרכוש רכב תוך כדי התפשרות על הצרכים שלנו, אנחנו יכולים לסמוך על שירותי ההשכרה על פי הצורך.

שירות חד פעמי או חוזר

שירותי השכרת טנדר ליום יכולים לעמוד לרשותנו באופן חד פעמי או לא. אם אנו רוצים לשקול את השכירות מול הרכישה ולבדוק אם הרכב שחשבנו עליו יתאים עבור המשימות שעומדות לפנינו, נוכל להתנסות בשירותי ההשכרה. בהתאם לצורך נוכל להסתמך על שירותי ההשכרה באופן תדיר וחוזר. אנחנו לא צריכים להתחייב לשירות ולא לקנות רכב שלא בטוח שהוא המתאים ביותר עבורנו וזאת תודות לשירותי ההשכרה.

החברה תעזור לנו לאורך כל הדרך. בשיחה הראשונה נגדיר מהם הצרכים שלנו והחברה תציע את הרכב המתאים לעבודה. אם יש לנו שאלות הנוגעות למשימה שעומדת לפנינו, כל שנצטרך לעשות הוא להעלות אותן בפני החברה. המטרה של חברת ההשכרה היא לעזור לנו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לשם כך היא תדאג שאנחנו נוכל להשתמש ברכבים הטובים ביותר בשוק ובתחזוקה ללא פשרות.

כלי רכב הטובים בשוק בנוחות המקסימלית

חברת עבודות עפר ישראל מתמחה במתן שירותים לפרטיים, לעסקים ולרשויות. החברה מעמידה לרשותנו שירותי השכרת טנדר ליום ויכולה ללוות אותנו בביצוע שלל עבודות פיתוח. בהתאם לצורך ובהתאם לסוג העבודה תעמיד לרשותנו החברה את הכלים הנדרשים ואת הצוות המקצועי. לבחירתנו, נוכל להזמין גם שירותים מלאים הכוללים את איש המקצוע והמכשור או לשכור רק את הרכבים.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כללי
israelea_admin

מנוף סל להשכרה

צריכים להנמיך מקרר מקומה גבוהה ואין שום סיכוי שתוכלו לעשות את זה דרך חדר המדרגות? צריכים לבצע עבודות שיפוץ, שיקום, צביעה, גינון, חשמל או כל

קר עוד

שרוולים לפינוי פסולת

כאשר אתם מעוניינים לבצע פינוי פסולת חשוב להבין כי שרוולים לפינוי פסולת הינם חיוניים ביותר, וכן רצוי מאוד לא לדלג על נושא השרוולים. מתי הכרחי

קר עוד

קבלן פינוי פסולת

כאשר הנכם מבצעים עבודות פסולת שונות, חשוב לדעת כי אתם מחויבים לבצע פינוי של כל פסולת בניין אשר מתאספת לכם, כמו כן חובה כי יהיה

קר עוד

רמסע

כאשר אתם מעוניינים לבצע עבודה של פינוי פסולת, הנכם יכולים לעשות זאת בצורה יעילה ומהירה באמצעות משאית רמסע. שמירה על איכות הסביבה חשוב מאוד להבין

קר עוד

פסולת בניין

בזמן ביצוע עבודות בניין שונות, מצטברים להם המון פסולת בניין שונים, ישנם חוקים המדברים על כל נושא פסולת בניין, על מנת לדעת קצת יותר הנכם

קר עוד

פינוי פסולת

פסולת בניין נגרמת כתוצאה של הריסת מבנים או בנייה מחודשת, במקרים כאלו נוצרת המון פסולת בניין, יש לעבוד לפי החוק הקיים בישראל על מנת להשאיר

קר עוד
התקשרו עכשיו