השכרת טרקטורים כפתרון נוח לכל פרויקט

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

הטרקטור הוא אחד מכלי העבודה השימושיים. אפשר לראות אותו עובד בשטחים חקלאיים ובשטחי בניה. רוב הקבלנים לא מחזיקים טרקטור משלהם אלא פונים, בעת הצורך, לאיש מקצוע ושוכרים את הכלי. להשכרה יש יתרונות רבים: אפשר לקבל את הכלי לפי הצורך, אין התעסקות בטיפולים ותיקונים והעלות נמוכה בהרבה מהשקעה ברכישת וביטוח הכלי.

השימוש בטרקטור יתבצע תמיד על ידי בעל מקצוע שמכיר את הכלי ומחזיק ברישיון. עם זאת, כמובן לא כל מי שמחזיק ברישיון מחזיק גם בכלי הרכב. השכרת טרקטורים מאפשרת לעבודה להתבצע באופן רציף ובקלות כאשר הכלי מגיע לשטח בדיוק בזמן שנקבע מראש.

מתי נצטרך לשכור טרקטורים

ישנן מספר סיבות לשכור טרקטור. במהלך פרויקט בניה יש צורך לפנות אדמה וסלעים מהשטח ולשם כך יש להגיע עם כלי הרכב המתאים. בפרויקטים גדולים במרחבים פתוחים כמו במקרה של הנחת תשתיות או בניית גשרים, הטרקטור יהווה חלק מהעבודה. כמו כן ההשכרה מתאימה לעבודות קטנות בשטחים שכבר נבנו לצורך עבודות גינון ואחרות.

ההשכרה פותרת בעיות ואתגרים רבים. היא מאפשרת לנו ליהנות מכל העולמות, מצד אחד להחזיק בכלי רכב שאנו זקוקים לו ומצד שני להימנע מתשלומים שלא לצורך. נקודה חשובה היא לבצע את ההשכרה ממקום שנוכל לסמוך עליו ושנדע שכלי הרכב מתוחזק ברמה גבוהה.

השכרת טרקטורים – ממי כדאי לבצע את ההשכרה

לאחר שהחלטנו לשכור טרקטור או טרקטורים, אנחנו צריכים למצוא את המקום הנכון לפנות אליו. המקום שיעזור לנו צריך לעמוד במספר קריטריונים:

ביטוח

חשוב מאד שכלי הרכב יהיה מבוטח. כולנו יוצאים מנקודת הנחה שכלום לא יקרה, אך יודעים כי לא תמיד הדברים בשליטתנו. עלינו לשאול את חברת ההשכרה האם הרכב מבוטח ומה הביטוח כולל. אם מישהו מטעמנו עומד לנהוג על הטרקטור, הוא חייב להיות מבוטח ואם אנחנו מבקשים שיגיע נהג לביצוע העבודה, עליו גם להיות אחראי על ביצוע עבודה ברמה גבוהה.

אופן תחזוקת כלי הרכב

כל רכב חייב להיות מתוחזק ברמה גבוהה. אנחנו יכולים להתרשם כבר מהנראות של הטרקטור והכוונה היא לא רק לחלקו החיצוני. מותר לנו לשאול מתי בפעם האחרונה הטרקטור קיבל טיפול ולוודא כי לא ניתקל בבעיות שמקורן בעיות תחזוקה. חברה רצינית המתמחה בתחום השכרת טרקטורים תוכל להעמיד לרשותנו כלי רכב שנעבוד עליו ללא חששות.

זמינות על פי הצורך

כלי הרכב צריך להיות זמין עבורנו כשאנחנו צריכים. עלינו לתאם מראש את ההגעה ולוודא כי נוכל להשתמש בטרקטור למספר הימים שנדרשים לנו. במידה ואנחנו צריכים לבצע מדי פעם את ההשכרה, חשוב שנוכל לבחור במקום שאפשר לסמוך עליו. אחד שמחזיק במספר כלים כך שתמיד נוכל ליהנות מטרקטור, בזמן שהכי נחוץ לנו.

הובלת הכלי אלינו

אלו מאיתנו אשר מבררים על השכרת טרקטור צריכים לוודא כי מי שיציע להם את השירות גם יוביל את הכלי אלינו. הטרקטור עצמו לא יכול לנסוע בכבישים הראשיים ויש צורך בכלי נשא אשר יוביל אותו אלינו. ההובלה צריכה להיות חלק בלתי נפרד מהשירות שנקבל.

השכרת ציוד וטרקטורונים

העבודה בשטח דורשת כוח אדם מתאים וציוד נכון. לא תמיד יהיה לנו את כל הציוד ואנחנו יכולים להסתמך על נותני שירות מתאימים שיעמדו לרשותנו לאורך כל הפרויקט. בכל הנוגע אל השכרת טרקטור, חברת עבודות עפר ישראל היא הכתובת שנרצה לפנות אליה. החברה מנוסה, מכירה היטב את הצרכים בשטח ותדאג להביא אלינו את הכלי המתאים, שיהיה מתוחזק היטב וכל זאת, בזמן שנצטרך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
בלוג
cloudways

מנופים להשכרה

מנופים להשכרה משמשים בדרך כלל בבנייה, ייצור והנדסה. לעתים קרובות הם מושכרים על ידי חברות שצריכות להרים חומרים וציוד כבדים, למשל קבלנים שזקוקים לשירות השכרת

קר עוד

השכרת גנרטור לעבודות עפר

זוהי דרך מסורתית לשכור מכונות כבדות לביצוע עבודות עפר. החברה מציעה שירותי בנייה כבדה בכל הקשור לעבודות עפר, ומשכירה גנרטורים לסוגים שונים של לקוחות. הם

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!