השכרת מכבש

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

ענף הציוד הכבד בישראל הוא ענף המבוסס בעיקרו על מודל ההשכרה, כשקבלני הביצוע אינם מחזיקים בציוד באופן קבוע, אלא שוכרים אותו על פי הצורך ועל פי מאפייני הפרויקט. באגר, דחפור, מנוף, משאית, מכבש – כל אלה הם כלים כבדים הנקראים צמ"ה (ציוד מכאני הנדסי) שאותו שוכר הקבלן בהתאם לצרכיו בפרויקט הספציפי. גם השכרת מכבש היא פעולה המבוצעת פר פרויקט וגם במשימה הזאת חשוב לשכור את המכבש המתאים למאפיינים הספציפיים של הפרויקט הספציפי.

סוגים שונים של מכבשים

השכרת מיני מחפרון

לפני שאתם פונים לחברת השכרת צמ"ה לצורך השכרת מכבש, חשוב שתבינו בדיוק מהו סוג המכבש הדרוש לכם וישנם כמה וכמה סוגים וגדלים של מכבשים, היכולים להתאים לפרויקטים שונים. כך למשל, המשימה הקלאסית שלשמה נדרש מכבש היא המשימה של סלילת דרך, סלילת כביש. במשימה מעין זו נדרש מכבש כבד ומובנה המסוגל להדק בצורה הרמטית את תערובת האספלט וליישר אותה בצורה מושלמת על מנת לספק לכלי הרכב את הפלטפורמה הטובה ביותר לנסיעה. יחד עם זאת, במשימות קטנות יותר, במשימות של הידוק קרקע אפשר לשכור גם את רכיב המכבש שאותו ניתן להרכיב על מחפרון או על טרקטור ולבצע את המשימה של הידוק הקרקע, ועל ידי כך לנצל את אותו הטרקטור או את אותו המחפרון לכמה וכמה מסיבות באמצעות החלפת ראש העבודה מכף חפירה לכף העמסה או למכבש.

השכרת מכבש – היכן שוכרים וכמה זה עולה?

בכל פרויקט בנייה או פרויקט עפר, ישנה חשיבות רבה מאוד לעלויות הפרויקט. העלות של השכרת מכבש יכולה להגיע לאלפי שקלים ליום ואם עושים חישוב על פני תקופת הפרויקט כולו, הסכומים יכולים להגיע למאות אלפי שקלים ויותר מכך, רק בכדי שכלי המכבש יעמוד לרשותכם. על כן, לפני שמשכירים מכבש חשוב מאוד לבדוק את כלל האפשרויות העומדות בפניכם ולבחור באפשרות שתאפשר לכם לחסוך בעלויות עד כמה שניתן ולבצע את משימות הפרויקט באמצעות האמצעים המתאימים והחסכוניים ביותר. קבלני עפר וקבלני בניין מצויים בדרך כלל בתחום ויודעים מהם השיקולים המרכזיים שיש לקחת בחשבון לפני השכרת מכבש, אך אם אין לכם את הידע המקצועי הזה, חשוב שלצידכם יעמוד יועץ שינחה אתכם לפני קבלת החלטה.

את המכבש תוכלו למצוא כאמור אצל חברות המתמחות בהשכרת ציוד מכאני הנדסי כבד, ובהיבט זה אי אפשר להפריז בחשיבות של בחירת חברה אמינה, מקצועית ובעלת מוניטין בתחום ספציפי זה. למה? מכיוון שבסופו של דבר מדובר בכלים מכאניים, וכלים מכאניים יכולים להתקלקל ואף לייצר סיכונים של ממש. חברות מובילות המתמחות בתחום של השכרת ציוד כבד ובכלל זה גם השכרת מכבש, הן חברות הפועלות על פי סטנדרטים גבוהים של תחזוקה, בדיקת ציוד ומתן שירות בזמן אמת על פי הצורך. קחו למשל בחשבון שאם באמצע הפרויקט המכבש פתאום שובק חיים, אתם מפסידים כסף רב לא רק בגין עלות ההשכרה אלא גם בגין העיכוב בפרויקט. חברה מובילה ומהימנה, תדע להעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע הנדרשים בזמן אמת על מנת להבטיח שהציוד ששכרתם עובד במלוא התפוקה ונותן מענה מיטבי לדרישות הפרויקט שלכם.

עבודות פיתוח

על איזה בסיס ניתן לשכור מכבש?

השכרת מכבש כמו השכרה של כל ציוד מכאני הנדסי כבד, יכולה להתבצע על בסיס יומי, בסיס שבועי, בסיס חודשי או בסיס פרויקט. השכרה על בסיס יומי היא היקרה ביותר אך בפרויקטים רבים זהו בדיוק המודל המתאים ובסופו של דבר גם החסכוני ביותר. יחד עם זאת, אם אתם נכנסים לפרויקט שבו למכבש יש תפקיד מפתח, כמו למשל סלילת כביש, אתם יכולים לדעת מראש לכמה זמן תזדקקו למכבש ולשכור אותו על בסיס פרויקט שנחשב למודל ההשכרה הזול ביותר. במודל זה אתם משלמים מחיר פיקס לפרויקט על פי תקופת השכרה שנקבעת מראש. לחילופין, תוכלו לשכור את המכבש על בסיס שבועי או חודשי בהתאם לצורך. תחת הידיעה כי כל יום של השכרת מכבש יכול להיות כרוך בעלויות של אלפי שקלים, אין שום ספק שבשלב בו אתם מזמינים את המכבש, אתם חייבים להיות מצוידים בתכנית ברורה ובהערכה מדויקת של איש מקצוע לגבי מספר הימים, השבועות או החודשים שבהם תזדקקו למכבש, על מנת שתוכלו לבחור במודל ההשכרה החסכוני ביותר עבורכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
בלוג
cloudways

מנופים להשכרה

מנופים להשכרה משמשים בדרך כלל בבנייה, ייצור והנדסה. לעתים קרובות הם מושכרים על ידי חברות שצריכות להרים חומרים וציוד כבדים, למשל קבלנים שזקוקים לשירות השכרת

קר עוד

השכרת גנרטור לעבודות עפר

זוהי דרך מסורתית לשכור מכונות כבדות לביצוע עבודות עפר. החברה מציעה שירותי בנייה כבדה בכל הקשור לעבודות עפר, ומשכירה גנרטורים לסוגים שונים של לקוחות. הם

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!