השכרת מלגזה ליום

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

השכרה של מלגזה יכולה לעזור לנו לבצע פרויקטים רבים. במקום לרכוש את כלי הרכב בעלות גבוהה, אנחנו יכולים ליהנות משירות ההשכרה שיחסוך לנו עלות גבוהה ברכישה ותחזוקה ויאפשר לנו לעבור כל פרויקט בהצלחה ועם כלי הרכב הטוב ביותר עבורנו.

השכרת מלגזה ליום – לאילו צרכים

ישנן סיבות שונות לפנות לחברה להשכרה של מלגזה. למעשה, בכל פרויקט שיש לנו צורך במלגזה, אנחנו יכולים להעדיף את ההשכרה על פני הרכישה. ההשכרה יכולה להתבצע על פי תשלום יומי והמלגזה תוכל לעמוד לרשותנו על פי הצורך.

השכרה פרויקט בתעשייה

ישנם פרויקטים בתעשייה שדורשים מלגזה. למשל, כאשר יש צורך להעביר מפעל, ציוד רב, לארגן מחדש את המחסן ועוד. השכרת מלגזה ליום יכולה להיות הפתרון המתאים לנו לשלל פרויקטים ובמיוחד אם המלגזה לא עומדת לשמש אותנו בטווח הארוך.

השכרה לצרכים חקלאיים

בחקלאות ישנם שלל צרכים שחלקם דורשים שימוש במלגזה. לעתים נצטרך את המלגזה רק בעונה ורק לצורך איסוף הגידולים. במידה וכך הדבר, אין כל צורך שנחזיק בעצמנו בכלי שזקוק לאחסון ושצריך לקבל טיפול ועבודות תחזוקה ונוכל לפנות להשכרה.

השכרה לעבודות שטח

במסגרת פרויקטים של בניה, הרחבות והנחת תשתיות, יכול לעלות צורך להביא מלגזה. אם העבודה היא ממוקדת, נסתפק בהשכרה במקום לרכוש מלגזה יקרה. המלגזה תוכל להגיע אלינו על פי הצורך ולמקום המיועד לעבודה כשההובלה תתבצע על ידי כלי מתאים.

סוג המלגזה שנצטרך

באופן כללי אפשר להפריד בין שני סוגים עיקריים של מלגזות. האחת עובדת על דיזל והשנייה חשמלית. זו שעובדת על דיזל יכולה לעבוד באוויר הפתוח והיא לא מתאימה לחללים סגורים. היא חזקה יותר מזו החשמלית ויכולה להרים משקל גבוה ובדרך כלל לגובה רב יותר. היא יכולה להתאים לשלל עבודות כל עוד החלל לא סגור.

המלגזה החשמלית מתאימה לעבודות קטנות ולמקומות סגורים. היא לא מפריעה מבחינת זה שהיא לא מוציאה עשן, אך הכוח שלה נמוך יותר מזו הראשונה. היא יכולה לשאת משקלים לגובה ולנסוע במהירות שמתאימה בדיוק לצורך שלנו אך עלינו לבדוק מראש כי היא אכן הפתרון הנכון ביותר לדרישות שלנו.

כמובן, מעבר לכך שישנם שני סוגים של מלגזות אותם ניתן לשכור, יש לשים את הדרישות שלנו במרכז ולבדוק שהכלי אותו בחרנו אכן מתאים למשימה שהוגדרה. במקרה ואנחנו לא בטוחים תמיד נוכל להתייעץ עם החברה שתספק את המלגזה.

יתרונות ההשכרה מול הרכישה

עסק אשר משתמש באופן יום יומי במלגזה, יוכל להשקיע באחת משלו ולרכוש אחת שתעמוד אצלו. אם המלגזה אינה בשימוש מדי יום, היא מבוזבזת ויש להעדיף את שירותי ההשכרה. קניית מלגזה דורשת השקעה כלכלית ראשונית והשקעה בתחזוקה באופן קבוע. לעומת זאת, במקרה של השכרה אין כל צורך לדאוג לעבודות התחזוקה.

החברה המשכירה מעמידה לרשותנו מלגזה איכותית, שעוברת בדיקה תקופתיות ובדיקה לפני שהיא מגיעה אלינו. מבחינתנו, אנחנו יכולים ליהנות מכל העולמות. גם מלגזה שעומדת לרשותנו, בלי צורך לעצור את העבודה לצורך עבודות תחזוקה ובלי להשקיע בעלות ראשונית גבוהה.

המקום הנכון לפנות אליו

השכרת מלגזה ליום צריכה להתבצע ממקום אשר מחזיק בכלים שונים ושיכול להעמיד לרשותנו את המלגזה הנחוצה לנו ובזמינות גבוהה. המלגזה חייבת להיות מתוחזקת ברמה גבוהה ולהגיע אלינו כשהיא יכולה לבצע את העבודה שאנחנו רוצים. חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו מכונות ברמה גבוהה כשהיא מקפידה לבצע עבודות תחזוקה ובדיקות מתמידות של כל כלי רכב, כולל המלגזות שברשותה. המלגזה יכולה לעמוד לרשותנו גם בהשכרה יומית.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מקצועני הניקיון

חברת הניקיון שלנו נקראת מקצועני הניקיון ומעניקה שירותי ניקיון ברמה גבוהה וללא פשרות.  מקצועני הניקיון מספקים שירותי ניקיון ברמה גבוהה מסוגים שונים.  כמו למשל: ניקיון

קר עוד

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה הפכה להיות מבוקשת ופופולרית במיוחד בשנים האחרונות בישראל.  המטרה העיקרית של הדברה ירוקה היא להימנע משימוש של חומרים כימיים או סינתטיים.  כלומר, במסגרת

קר עוד

הרחקת יונים

הרחקת יונים כבר מזמן הפכה להיות מבוקשת ושכיחה בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים רבים בישראל.  ניתן למצוא יונים בהרבה מרפסות, חלונות בתים, גינה, חצר, בתי קפה,

קר עוד

ניקיון חדר מדרגות

ניקיון חדר מדרגות ניקיון חדר מדרגות כבר מזמן הפך להיות מבוקש בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.  ישנם ועדי בנייני מגורים אשר מזמינים שירות ניקיון מדרגות

קר עוד

סוגי סוככים לבית

סוגי סוככים לבית קיימים מספר סוגי סוככים לבית שהם מבוקשים בקרב לקוחות רבים.  קיימים סוגי סוככים לבית מברזל, מתכת, עץ ועוד.  צוות היועצים המקצועיים שלנו

קר עוד

הדברה לבית פרטי

הדברה לבית פרטי ניתן להזמין במסגרת חברת הדברה שלנו.  חברת הדברה לבית פרטי שלנו קיימת מספר רב של שנים ומתמחה בסוגי הדברה רבים.  כמו למשל:

קר עוד
התקשרו עכשיו