השכרת מלגזה ליום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

השכרה של מלגזה יכולה לעזור לנו לבצע פרויקטים רבים. במקום לרכוש את כלי הרכב בעלות גבוהה, אנחנו יכולים ליהנות משירות ההשכרה שיחסוך לנו עלות גבוהה ברכישה ותחזוקה ויאפשר לנו לעבור כל פרויקט בהצלחה ועם כלי הרכב הטוב ביותר עבורנו.

השכרת מלגזה ליום – לאילו צרכים

ישנן סיבות שונות לפנות לחברה להשכרה של מלגזה. למעשה, בכל פרויקט שיש לנו צורך במלגזה, אנחנו יכולים להעדיף את ההשכרה על פני הרכישה. ההשכרה יכולה להתבצע על פי תשלום יומי והמלגזה תוכל לעמוד לרשותנו על פי הצורך.

השכרה פרויקט בתעשייה

ישנם פרויקטים בתעשייה שדורשים מלגזה. למשל, כאשר יש צורך להעביר מפעל, ציוד רב, לארגן מחדש את המחסן ועוד. השכרת מלגזה ליום יכולה להיות הפתרון המתאים לנו לשלל פרויקטים ובמיוחד אם המלגזה לא עומדת לשמש אותנו בטווח הארוך.

השכרה לצרכים חקלאיים

בחקלאות ישנם שלל צרכים שחלקם דורשים שימוש במלגזה. לעתים נצטרך את המלגזה רק בעונה ורק לצורך איסוף הגידולים. במידה וכך הדבר, אין כל צורך שנחזיק בעצמנו בכלי שזקוק לאחסון ושצריך לקבל טיפול ועבודות תחזוקה ונוכל לפנות להשכרה.

השכרה לעבודות שטח

במסגרת פרויקטים של בניה, הרחבות והנחת תשתיות, יכול לעלות צורך להביא מלגזה. אם העבודה היא ממוקדת, נסתפק בהשכרה במקום לרכוש מלגזה יקרה. המלגזה תוכל להגיע אלינו על פי הצורך ולמקום המיועד לעבודה כשההובלה תתבצע על ידי כלי מתאים.

סוג המלגזה שנצטרך

באופן כללי אפשר להפריד בין שני סוגים עיקריים של מלגזות. האחת עובדת על דיזל והשנייה חשמלית. זו שעובדת על דיזל יכולה לעבוד באוויר הפתוח והיא לא מתאימה לחללים סגורים. היא חזקה יותר מזו החשמלית ויכולה להרים משקל גבוה ובדרך כלל לגובה רב יותר. היא יכולה להתאים לשלל עבודות כל עוד החלל לא סגור.

המלגזה החשמלית מתאימה לעבודות קטנות ולמקומות סגורים. היא לא מפריעה מבחינת זה שהיא לא מוציאה עשן, אך הכוח שלה נמוך יותר מזו הראשונה. היא יכולה לשאת משקלים לגובה ולנסוע במהירות שמתאימה בדיוק לצורך שלנו אך עלינו לבדוק מראש כי היא אכן הפתרון הנכון ביותר לדרישות שלנו.

כמובן, מעבר לכך שישנם שני סוגים של מלגזות אותם ניתן לשכור, יש לשים את הדרישות שלנו במרכז ולבדוק שהכלי אותו בחרנו אכן מתאים למשימה שהוגדרה. במקרה ואנחנו לא בטוחים תמיד נוכל להתייעץ עם החברה שתספק את המלגזה.

יתרונות ההשכרה מול הרכישה

עסק אשר משתמש באופן יום יומי במלגזה, יוכל להשקיע באחת משלו ולרכוש אחת שתעמוד אצלו. אם המלגזה אינה בשימוש מדי יום, היא מבוזבזת ויש להעדיף את שירותי ההשכרה. קניית מלגזה דורשת השקעה כלכלית ראשונית והשקעה בתחזוקה באופן קבוע. לעומת זאת, במקרה של השכרה אין כל צורך לדאוג לעבודות התחזוקה.

החברה המשכירה מעמידה לרשותנו מלגזה איכותית, שעוברת בדיקה תקופתיות ובדיקה לפני שהיא מגיעה אלינו. מבחינתנו, אנחנו יכולים ליהנות מכל העולמות. גם מלגזה שעומדת לרשותנו, בלי צורך לעצור את העבודה לצורך עבודות תחזוקה ובלי להשקיע בעלות ראשונית גבוהה.

המקום הנכון לפנות אליו

השכרת מלגזה ליום צריכה להתבצע ממקום אשר מחזיק בכלים שונים ושיכול להעמיד לרשותנו את המלגזה הנחוצה לנו ובזמינות גבוהה. המלגזה חייבת להיות מתוחזקת ברמה גבוהה ולהגיע אלינו כשהיא יכולה לבצע את העבודה שאנחנו רוצים. חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו מכונות ברמה גבוהה כשהיא מקפידה לבצע עבודות תחזוקה ובדיקות מתמידות של כל כלי רכב, כולל המלגזות שברשותה. המלגזה יכולה לעמוד לרשותנו גם בהשכרה יומית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!