השכרת מלגזה ליום

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

השכרה של מלגזה יכולה לעזור לנו לבצע פרויקטים רבים. במקום לרכוש את כלי הרכב בעלות גבוהה, אנחנו יכולים ליהנות משירות ההשכרה שיחסוך לנו עלות גבוהה ברכישה ותחזוקה ויאפשר לנו לעבור כל פרויקט בהצלחה ועם כלי הרכב הטוב ביותר עבורנו.

השכרת מלגזה ליום – לאילו צרכים

ישנן סיבות שונות לפנות לחברה להשכרה של מלגזה. למעשה, בכל פרויקט שיש לנו צורך במלגזה, אנחנו יכולים להעדיף את ההשכרה על פני הרכישה. ההשכרה יכולה להתבצע על פי תשלום יומי והמלגזה תוכל לעמוד לרשותנו על פי הצורך.

השכרה פרויקט בתעשייה

ישנם פרויקטים בתעשייה שדורשים מלגזה. למשל, כאשר יש צורך להעביר מפעל, ציוד רב, לארגן מחדש את המחסן ועוד. השכרת מלגזה ליום יכולה להיות הפתרון המתאים לנו לשלל פרויקטים ובמיוחד אם המלגזה לא עומדת לשמש אותנו בטווח הארוך.

השכרה לצרכים חקלאיים

בחקלאות ישנם שלל צרכים שחלקם דורשים שימוש במלגזה. לעתים נצטרך את המלגזה רק בעונה ורק לצורך איסוף הגידולים. במידה וכך הדבר, אין כל צורך שנחזיק בעצמנו בכלי שזקוק לאחסון ושצריך לקבל טיפול ועבודות תחזוקה ונוכל לפנות להשכרה.

השכרה לעבודות שטח

במסגרת פרויקטים של בניה, הרחבות והנחת תשתיות, יכול לעלות צורך להביא מלגזה. אם העבודה היא ממוקדת, נסתפק בהשכרה במקום לרכוש מלגזה יקרה. המלגזה תוכל להגיע אלינו על פי הצורך ולמקום המיועד לעבודה כשההובלה תתבצע על ידי כלי מתאים.

סוג המלגזה שנצטרך

באופן כללי אפשר להפריד בין שני סוגים עיקריים של מלגזות. האחת עובדת על דיזל והשנייה חשמלית. זו שעובדת על דיזל יכולה לעבוד באוויר הפתוח והיא לא מתאימה לחללים סגורים. היא חזקה יותר מזו החשמלית ויכולה להרים משקל גבוה ובדרך כלל לגובה רב יותר. היא יכולה להתאים לשלל עבודות כל עוד החלל לא סגור.

המלגזה החשמלית מתאימה לעבודות קטנות ולמקומות סגורים. היא לא מפריעה מבחינת זה שהיא לא מוציאה עשן, אך הכוח שלה נמוך יותר מזו הראשונה. היא יכולה לשאת משקלים לגובה ולנסוע במהירות שמתאימה בדיוק לצורך שלנו אך עלינו לבדוק מראש כי היא אכן הפתרון הנכון ביותר לדרישות שלנו.

כמובן, מעבר לכך שישנם שני סוגים של מלגזות אותם ניתן לשכור, יש לשים את הדרישות שלנו במרכז ולבדוק שהכלי אותו בחרנו אכן מתאים למשימה שהוגדרה. במקרה ואנחנו לא בטוחים תמיד נוכל להתייעץ עם החברה שתספק את המלגזה.

יתרונות ההשכרה מול הרכישה

עסק אשר משתמש באופן יום יומי במלגזה, יוכל להשקיע באחת משלו ולרכוש אחת שתעמוד אצלו. אם המלגזה אינה בשימוש מדי יום, היא מבוזבזת ויש להעדיף את שירותי ההשכרה. קניית מלגזה דורשת השקעה כלכלית ראשונית והשקעה בתחזוקה באופן קבוע. לעומת זאת, במקרה של השכרה אין כל צורך לדאוג לעבודות התחזוקה.

החברה המשכירה מעמידה לרשותנו מלגזה איכותית, שעוברת בדיקה תקופתיות ובדיקה לפני שהיא מגיעה אלינו. מבחינתנו, אנחנו יכולים ליהנות מכל העולמות. גם מלגזה שעומדת לרשותנו, בלי צורך לעצור את העבודה לצורך עבודות תחזוקה ובלי להשקיע בעלות ראשונית גבוהה.

המקום הנכון לפנות אליו

השכרת מלגזה ליום צריכה להתבצע ממקום אשר מחזיק בכלים שונים ושיכול להעמיד לרשותנו את המלגזה הנחוצה לנו ובזמינות גבוהה. המלגזה חייבת להיות מתוחזקת ברמה גבוהה ולהגיע אלינו כשהיא יכולה לבצע את העבודה שאנחנו רוצים. חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו מכונות ברמה גבוהה כשהיא מקפידה לבצע עבודות תחזוקה ובדיקות מתמידות של כל כלי רכב, כולל המלגזות שברשותה. המלגזה יכולה לעמוד לרשותנו גם בהשכרה יומית.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כללי
israelea_admin

מנוף סל להשכרה

צריכים להנמיך מקרר מקומה גבוהה ואין שום סיכוי שתוכלו לעשות את זה דרך חדר המדרגות? צריכים לבצע עבודות שיפוץ, שיקום, צביעה, גינון, חשמל או כל

קר עוד

שרוולים לפינוי פסולת

כאשר אתם מעוניינים לבצע פינוי פסולת חשוב להבין כי שרוולים לפינוי פסולת הינם חיוניים ביותר, וכן רצוי מאוד לא לדלג על נושא השרוולים. מתי הכרחי

קר עוד

קבלן פינוי פסולת

כאשר הנכם מבצעים עבודות פסולת שונות, חשוב לדעת כי אתם מחויבים לבצע פינוי של כל פסולת בניין אשר מתאספת לכם, כמו כן חובה כי יהיה

קר עוד

רמסע

כאשר אתם מעוניינים לבצע עבודה של פינוי פסולת, הנכם יכולים לעשות זאת בצורה יעילה ומהירה באמצעות משאית רמסע. שמירה על איכות הסביבה חשוב מאוד להבין

קר עוד

פסולת בניין

בזמן ביצוע עבודות בניין שונות, מצטברים להם המון פסולת בניין שונים, ישנם חוקים המדברים על כל נושא פסולת בניין, על מנת לדעת קצת יותר הנכם

קר עוד

פינוי פסולת

פסולת בניין נגרמת כתוצאה של הריסת מבנים או בנייה מחודשת, במקרים כאלו נוצרת המון פסולת בניין, יש לעבוד לפי החוק הקיים בישראל על מנת להשאיר

קר עוד
התקשרו עכשיו