השכרת טנדר ליום לשימוש בעסק

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

כלי רכב מסוג טנדר מאפשר לנו להוביל מטען וכל זאת בלי להחזיק ברישיון לכלי רכב מיוחד. הטנדר הוא אחד מכלי הרכב שנצטרך בתהליך הבניה או יצירת התשתיות כאשר במקרים אלו בדרך כלל נרצה שהארגז שלו יהיה פתוח.

אנשים שונים צריכים מדי פעם להחליף את הרכב שלהם ולעבור לטנדר. בין היתר קבלנים ואנשי פרויקטים עשויים להזדקק לנסיעה והובלה בעזרת טנדר. אפשרות אחת שעומדת לפני אותם אנשים היא לרכוש את הרכב. אפשרות זו עשויה להיות יקרה בהרבה לעומת רכב סטנדרטי, גם בעלות הראשונית וגם בצריכת הדלק. כדי לייעל את העבודה עלינו לדעת שעומד לרשותנו שירות השכרת טנדר ליום.

היתרונות של השכרת טנדר ליום על פני רכישת הרכב

רובנו לא זקוקים לטנדר ביום יום. הוא אמנם יעיל לנסיעת שטח ויכול לשאת משקלים כבדים בהרבה לעומת הרכב הפרטי, אך הוא לא הפתרון הנוח ביותר למשפחה וצריכת הדלק שלו תהיה לרוב גבוהה לעומת רכבים אחרים. אלו שלא זקוקים לטנדר מדי יום יכולים למצוא את יתרונות ההשכרה.

שימוש על פי הצורך

במקום לקנות רכב שלא תמיד נותן את הפתרון הנכון עבורנו, נוכל להשתמש בשירותי ההשכרה ולהשתמש בטנדר בנוחות. אנחנו יכולים להיות רגועים עם ידיעה כי תמיד יעמוד לרשותנו הרכב המתאים ואין צורך להתפשר בין הרכב שאנחנו רוצים וצריכים וזה שאנחנו זקוקים לו לעתים רחוקות. החברה תעמיד לרשותנו את הטנדר בדיוק בזמן שנצטרך וללא כל התחייבות מאיתנו לשימוש ארוך טווח.

חיסכון בטיפולי רכב

כאשר החברה אחראית על הרכב, אנחנו יכולים להיות רגועים ולדעת כי הוא מטופל בלי שנצטרך לעשות דבר. מבחינת רצף העבודה שלנו, מדובר בפתרון נוח וחסכוני בזמן שעלול להתבזבז על טיפולי הרכב והשבתתו. פתרון זה מבטיח לנו שבכל רגע נוכל להחזיק ברכב בטיחותי שמתאים בדיוק לצרכים שלנו.

פתרון לכל צורך

השכרת הטנדר יכולה לתת לנו פתרון לכל צורך. אנחנו יכולים לבחור ברכב עם ארגז פתוח או סגור ויכולים לבחור בגודל שונה (גם הטנדרים מגיעים במגוון גדלים). במקום לרכוש רכב תוך כדי התפשרות על הצרכים שלנו, אנחנו יכולים לסמוך על שירותי ההשכרה על פי הצורך.

שירות חד פעמי או חוזר

שירותי השכרת טנדר ליום יכולים לעמוד לרשותנו באופן חד פעמי או לא. אם אנו רוצים לשקול את השכירות מול הרכישה ולבדוק אם הרכב שחשבנו עליו יתאים עבור המשימות שעומדות לפנינו, נוכל להתנסות בשירותי ההשכרה. בהתאם לצורך נוכל להסתמך על שירותי ההשכרה באופן תדיר וחוזר. אנחנו לא צריכים להתחייב לשירות ולא לקנות רכב שלא בטוח שהוא המתאים ביותר עבורנו וזאת תודות לשירותי ההשכרה.

החברה תעזור לנו לאורך כל הדרך. בשיחה הראשונה נגדיר מהם הצרכים שלנו והחברה תציע את הרכב המתאים לעבודה. אם יש לנו שאלות הנוגעות למשימה שעומדת לפנינו, כל שנצטרך לעשות הוא להעלות אותן בפני החברה. המטרה של חברת ההשכרה היא לעזור לנו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לשם כך היא תדאג שאנחנו נוכל להשתמש ברכבים הטובים ביותר בשוק ובתחזוקה ללא פשרות.

כלי רכב הטובים בשוק בנוחות המקסימלית

חברת עבודות עפר ישראל מתמחה במתן שירותים לפרטיים, לעסקים ולרשויות. החברה מעמידה לרשותנו שירותי השכרת טנדר ליום ויכולה ללוות אותנו בביצוע שלל עבודות פיתוח. בהתאם לצורך ובהתאם לסוג העבודה תעמיד לרשותנו החברה את הכלים הנדרשים ואת הצוות המקצועי. לבחירתנו, נוכל להזמין גם שירותים מלאים הכוללים את איש המקצוע והמכשור או לשכור רק את הרכבים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!