השכרת ציוד מכני הנדסי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

עבודות הנדסה דורשות ציוד מכני מתאים. כקבלנים וכאנשי מקצוע, אנחנו יכולים להשקיע כספים רבים ברכישת הציוד. ההשקעה יכולה לנוע בין עשרות למאות אלפי שקלים, תלוי בכלי שאנחנו צריכים. השקעה זו לא תמיד משתלמת ויש לכך סיבות רבות (בהן נדון מיד). שירותי השכרת ציוד עומדים לרשותנו ומאפשרים לנו לבצע את העבודה הטובה ביותר, במינימום השקעה ומקסימום תועלת.

מהו ציוד מכני הנדסי?

ציוד מכני הנדסי הוא ציוד אשר משמש לעבודות הנדסאיות שונות שיכולות להתבצע בשטח פתוח, במחסן, בשטח חקלאי ועוד. בין הציוד שאפשר למצוא זמין להשכרה נוכל למצוא בובקט (קטן וגדול), מחפר (באגר), פטישי חציבה, מחפרון, שופל, מלגזות מסוגים שונים וציוד אחר שמשמש בשטח. ברגע שיש לנו צורך בציוד שלא נמצא תחת ידינו, עלינו לשקול את ההשכרה לפני שאנו רצים להוציא סכום גבוה לרכישה.

יתרונות ההשכרה

כעוסקים בעבודות שטח ועם ציוד הנדסי, כבד יותר או פחות, אנחנו יכולים לתהות אם עלינו לרכוש בכל פעם את הציוד המתאים ויכולים לראות את שלל היתרונות שיש להשכרה:

שליטה בהוצאות

קל לשלוט בהוצאות ולתמחר כל עבודה באופן מדויק תודות להשכרה. המחיר יחושב על פי מדדים שונים: יום, שבוע, פרויקט וכו'. בהתאם להצעת המחיר שנקבל, נוכל לדעת מה יהיו העלויות האמיתיות של הפרויקט ולהגיש הצעת מחיר לגורם המזמין.

השכרת ציוד מכני הנדסי המיועד למשימה

לא כל ציוד הנדסי נדרש לכל משימה. יכול להיות שנצטרך באופן חד פעמי או למספר פרויקטים ציוד מיוחד. במקום לבצע רכישה אנחנו יכולים ליהנות משירות השכרת ציוד מכני הנדסי בעת הצורך. במשימה יעמוד לרשותנו הציוד הנחוץ והמתאים ביותר.

הפחתת עלויות התפעול

ציוד הנדסי דורש טיפול וישנן עלויות תפעול אשר חלות על העסק, בין אם הציוד בעבודה ובין אם לא. במקום להתחייב לעלויות גבוהות, קל ונוח יותר לשכור את הציוד, להשתמש בו מתי שיש צורך ולהוריד את עלויות התפעול החודשיות.

ציוד חדש

הציוד שנקבל מחברת ההשכרה יכול להיות ציוד חדש ומתקדם. אנחנו לא יכולים לקנות בכל פעם ציוד חדש ולא יכולים להחזיק תמיד את הציוד הטוב ביותר. השכרת ציוד מכני הנדסי עונה על הצורך להתקדם ולבצע עבודות עם הכלים הטובים ביותר שניתן למצוא.

חיסכון בעבודות התחזוקה

מעבר להפחתת עלויות התפעול, יש יתרון להשכרה בכל הנוגע לביצוע עבודות תחזוקה. כאשר הכלי ההנדסי אינו פעיל ועובר תחת פעולת תחזוקה, הוא לא מכניס כסף אלא מוציא כסף (ובזמן זה אנחנו לא יכולים לעבוד עם הכלי). ההשכרה פותרת את העלויות הללו ויכולה להיות משתלמת.

מפעיל מקצועי

המפעיל שיגיע עם הכלי המכני יודע כיצד להפעיל אותו. הוא מומחה בתחום ועובר הכשרות תקופתיות. במקום להתפשר על עבודה שלא בטוח שתהיה המקצועית ביותר, קל יותר לפנות לחברת השכרה שתעמיד לרשותנו את הציוד הטוב ביותר ואנשי מקצוע מנוסים.

רווח מידי

פתיחת עסק בתחום עבודות ההנדסה דורשת השקעה של כספים רבים. כל ציוד שנרכש מכניס אותנו להתחייבות גדולה. במקום להיכנס להתחייבות זו כבר בתחילת הדרך, אנחנו יכולים לשכור את הציוד ולדעת שבכל פעם שאנחנו מבצעים עבודה, העסק מרוויח.

חברת השכרת ציוד מכני הנדסי

חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו ציוד הנדסי מתקדם ושמור. החברה נותנת פתרון יעיל לשלל עבודות שטח ומבטיחה לנו רק ציוד איכותי שעובר בדיקות קבועות. מעבר לציוד, החברה תשמח לענות על שאלותינו, לייעץ ולבחון יחד איתנו איזה מבין האפשרויות היא הנכונה והטובה ביותר לעבודה שאנחנו מתכננים לבצע.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!