השכרת שרוולים לפינוי פסולת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

כל אחד אשר הינו מתעסק בעבודות בנייה שונות, יודע כי השכרת שרוולים יכול להיות פתרון מעולה על מנת לחסוך לא מעט זמן בביצוע פינוי פסולת בניין.

שרוולים לעבודות גובה

במידה והנכם עובדים בעבודות בנייה רוב הסיכויים כי אתם מודעים לכך שכאשר מבצעים עבודות גובה השכרת שרוולים לפינוי פסולת יכול להיות מעולה עבורכם, השכרת שרוולים לפינוי פסולת זהו דבר מעולה על מנת לבצע את הפינוי במיוחד כאשר מדובר על עבודות גובה שונות ולכן, כאשר אתם מבצעים עבודות גובה רצוי מאוד להשכיר את השרוולים יחד עם מכולה וכך לבצע את הפינוי באמצעות השרוולים היישר אל המכולה לפינוי פסולת.

מהם היתרונות של שרוולים לפינוי פסולת?

לשרוולים לפינוי פסולת בניין יש יתרונות רבים, וכן אפשר להתחיל מכך שמדובר על אופן עבודה נוח ומהיר מאוד, כאשר מתעסקים בעבודות בנייה עובדים עם חומרי בנייה שונים כמו: זכוכיות, עץ, מתכת, בטון, ועוד, באמצעות השרוולים הנכם יכולים לפנות את כל פסולת הבניין המצטברת תוך הימנעות מפציעות מיותרות אשר יכולות להיגרם בזמן איסוף הפסולת, כמו כן לשרוולים לפינוי פסולת קיים יתרון גדול מאוד מכיוון שהנכם יכולים לחסוך בהמון זמן עבודה של פינוי בצורה אחרת, וכן במידה והעבודה מתבצעת בגובה אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם חוסכים לא מעט זמן של פינוי הפסולת דרך המדרגות לכל הגובה.

מה המחיר להשכרת שרוולים?

כאשר הנכם מעוניינים להשכיר שרוולים לפינוי פסולת בניין, עליכם לדעת כי המחיר תלוי בכמה פרמטרים אשר יכולים להשפיע עליו, כמו למשל:

  • איכות השרוולים.
  • תקופת ההשכרה של השרוולים, במידה ותקופת ההשכרה היא חודש שלם עלות השכרת השרוול יכול להגיע ל2100 ש"ח לחודש ויותר.
  • עלות ההתקנה של השרוולים.
  • עלות הפירוק של השרוולים.
  • אורך השרוולים, במידה ואתם מזמינים שרוולים אשר האורך שלהם הינו עד לשלוש קומות המחיר יהיה בעלות של בין 700 ש"ח ל1700 ש"ח, וכן על כל תוספת קומה תהיה תוספת בתשלום שיכול להגיע ל200 ש"ח לכל קומה נוספת.

חשיבות איכות השרוולים

במידה והנכם מעוניינים להשכיר שרוולים לפינוי פסולת בניין רצוי מאוד לבדוק את האיכות של השרוולים, פסולת בניין הינה פסולת אשר יכול להיות כבדה ואף להרוס את השרוולים במידה ואינם יהיו איכותיים מספיק ולכן, רצוי מאוד לא להתפשר על איכות השרוולים גם אם זה דבר אשר יכול לגרום לכם לשלם יותר ממה שאתם אמורים. כאשר מדובר על עבודות בנייה רצוי מאוד לא להתפשר על איכות של דברים על מנת שהעבודה תתבצע באופן חלק וללא בעיות.

 האם מומלץ להשכיר או לקנות שרוולים?

כאשר הנכם מבצעים עבודות בנייה באופן זמני, כמו למשל עבודת שיפוץ מסוימת, רצוי מאוד להשכיר את השרוולים לזמן מסוים ולא לרכוש אותם, במידה ועבודות בנייה הם לא חלק מהעיסוק היום יומי שלכם לא מומלץ לבצע רכישה, זאת מכיוון שעליכם יהיה לדאוג למקום אחסון של השרוולים, כמו כן עליכם יהיה לדאוג לפירוק והרכבה ולכל הכרוך בכך. כאשר הנכם משכירים שרוולים לפינוי פסולת בניין אתם מקבלים את כל השירות מהחברה ממנה אתם מבצעים את ההשכרה, וכן לא צריכים לדאוג למקום אחסון של השרוולים לאחר סיום העבודה ולכן, מומלץ להשכיר את השרוולים לפינוי פסולת ולא לרכוש אותם.

לסיכום

עבודות עפר ישראל יכולים להציע לכם מגוון של שרוולים לפינוי פסולת להשכרה, וכן הנכם יכולים למצוא אצלנו שרוולים לפינוי פסולת ברמה איכותית ביותר.

מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר, ואנו נשמח ליצור עמכם קשר בהקדם על מנת לתת לכם את הייעוץ והשירות הטובים ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
בלוג
cloudways

מנופים להשכרה

מנופים להשכרה משמשים בדרך כלל בבנייה, ייצור והנדסה. לעתים קרובות הם מושכרים על ידי חברות שצריכות להרים חומרים וציוד כבדים, למשל קבלנים שזקוקים לשירות השכרת

קר עוד

השכרת גנרטור לעבודות עפר

זוהי דרך מסורתית לשכור מכונות כבדות לביצוע עבודות עפר. החברה מציעה שירותי בנייה כבדה בכל הקשור לעבודות עפר, ומשכירה גנרטורים לסוגים שונים של לקוחות. הם

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!