התקנת אינטרקום

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

 

מערכת האינטרקום מהווה פריט עיצובי וסמל סטטוס בבתים ובבניינים רבים בארץ. בעבר מערכת זאת הייתה אביזר משלים בלבד והיא הורכבה מקודן פשוט, אולם כיום נוספו מערכות משוכללות במגוון שיטות וסוגים וחשוב מאוד לבחור את המערכת המתאימה ביותר לתקציב שלכם ולצרכים שלכם. אם אתם מעוניינים לדעת את כל מה שצריך על התקנת אינטרקום או  אם אתם מעוניינים להתקין מערכת כזאת בביתכם, בעסק שלכם או בכל מקום אחר, כדאי מאוד שתבחרו את המערכת שמתאימה לכם ביותר שתותקן על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

איזה מערכות אינטרקום מתקדמות יש כיום?

האינטרקום כיום מספק כאמור מערכת הגנה ראשונית אשר מאפשרת לכם להחליט למי אתם מעוניינים לפתוח את דלת הכניסה שלכם ולמי אתם לא מעוניינים לפתוח אותה. מלבד מערכת האינטרקום הבסיסית אשר כוללת את האפרכסת בדירה, עם הקודן והמיקרופון בכניסה, ישנם כמה סוגים נפוצים בבנייני מגורים ובתים פרטיים, כך לדוגמא ניתן למצוא:

אינטרקום לבניין משותף לא מקודד- מדובר על אינטרקום הרלוונטי עבור בתים פרטיים. האינטרקום הרלוונטי מכיל מערכת פשוטה של קו טלפון שיש לו לחצן פתיחה וחיוג ללא קודן.

קודן דלת בלבד- מדובר על בניינים ישנים שבהם לא ניתן לחווט את הבניין כולו. לעיתים מדובר על קודן שאפילו לא נכלל תחת ההגדרה של מערכת אינטרקטום אך הוא מספק את הפעולה הרצויה של פתיחת הדלת.

קודן אנטי ונדלי- מדובר על קודן עמיד בצורה הגבוהה ביותר למעשי ונדליזם ולפגעי מזג האוויר. גוף הקודם עשוי ממתכת ולא מפלסטיק, דבר שהופך אותו לעמיד וחזק יותר. כמו כן, הוא לא מחליג וממשיך לעבוד גם אם הוא סופג מכות חזקות.

קודן עם מפתח קרבה או ציפ- מדובר על קודן שפועל באמצעות תדרי רדיו המקשרים בין הציפ לבין הקודן כאשר מקרבים את שני החלקים אחד לשני.

מערכות אינטרקום מתקדמות

כיום ניתן למצוא מערכות אינטרקום מתקדמות מאוד כגון: מערכת אינטרקום עם מצלמה. מדובר על מצלמה המותקנת בפאנל החיצוני על הדלת של הבניין או על קיר הבית שסמוך לדלת. גם מערכת האינטרקום עצמה הכוללת קודנים מוצמדת אל הקיר. כאשר לוחצים על כפתור הצלצול המסך מופעל בבית וניתן לראות את מי שעומד מחוץ לדלת.

מערכת אינטרקום IP שהיא מערכת שמבוססת על WIFI ורשת האינטרנט. במציאות הנוכחית ניתן להתחבר למערכת הזאת מהמכשיר הסלולרי החכם ושאר המכשירים הניידים, כך שניתן להגן על הבית בכל מקום שבו מצויים.

מערכת מתקדמת נוספת היא מערכת האינטרקום הביומטרית. מדובר על הדור הבא של מערכות האינטרקום כפי שאנו מכירים אותה כיום. במערכת הזאת יש ציפ קרבה, מצלמה ואף תוכנה לזיהוי ופתיחת הדלת על פי טביעת אצבע.

אין ספק שכיום ניתן למצוא מגוון מערכות אינטרקום מתקדמות וחשוב מאוד לבחור את הטובים ביותר בתחום התקנת המערכת המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

https://titmateg.co.il/    התקנת אינטרקום ומצלמות

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

הרחקת יונים

הרחקת יונים כבר מזמן הפכה להיות מבוקשת ושכיחה בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים רבים בישראל.  ניתן למצוא יונים בהרבה מרפסות, חלונות בתים, גינה, חצר, בתי קפה,

קר עוד

ניקיון חדר מדרגות

ניקיון חדר מדרגות ניקיון חדר מדרגות כבר מזמן הפך להיות מבוקש בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.  ישנם ועדי בנייני מגורים אשר מזמינים שירות ניקיון מדרגות

קר עוד

סוגי סוככים לבית

סוגי סוככים לבית קיימים מספר סוגי סוככים לבית שהם מבוקשים בקרב לקוחות רבים.  קיימים סוגי סוככים לבית מברזל, מתכת, עץ ועוד.  צוות היועצים המקצועיים שלנו

קר עוד

הדברה לבית פרטי

הדברה לבית פרטי ניתן להזמין במסגרת חברת הדברה שלנו.  חברת הדברה לבית פרטי שלנו קיימת מספר רב של שנים ומתמחה בסוגי הדברה רבים.  כמו למשל:

קר עוד

שימושים למרקיזות

אנשים רבים אשר רוצים לקנות פתרונות הצללה, רוצים לדעת מהם השימושים למרקיזות.  קיים מגוון רחב של שימושים למרקיזות אשר חשוב לדעת ולהבין טרם בחירה של

קר עוד

פרגולה אלומיניום

פרגולה אלומיניום הפכה לטרנד נפוץ ומרכזי במיוחד עבור לקוחות ישראלים רבים במיוחד בשנים האחרונות. זאת בעיקר משום שישנם הרבה יתרונות עבור רכישה של פרגולה אלומיניום. 

קר עוד
התקשרו עכשיו