התקנת אינטרקום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

מערכת האינטרקום מהווה פריט עיצובי וסמל סטטוס בבתים ובבניינים רבים בארץ. בעבר מערכת זאת הייתה אביזר משלים בלבד והיא הורכבה מקודן פשוט, אולם כיום נוספו מערכות משוכללות במגוון שיטות וסוגים וחשוב מאוד לבחור את המערכת המתאימה ביותר לתקציב שלכם ולצרכים שלכם. אם אתם מעוניינים לדעת את כל מה שצריך על התקנת אינטרקום או  אם אתם מעוניינים להתקין מערכת כזאת בביתכם, בעסק שלכם או בכל מקום אחר, כדאי מאוד שתבחרו את המערכת שמתאימה לכם ביותר שתותקן על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

איזה מערכות אינטרקום מתקדמות יש כיום?

האינטרקום כיום מספק כאמור מערכת הגנה ראשונית אשר מאפשרת לכם להחליט למי אתם מעוניינים לפתוח את דלת הכניסה שלכם ולמי אתם לא מעוניינים לפתוח אותה. מלבד מערכת האינטרקום הבסיסית אשר כוללת את האפרכסת בדירה, עם הקודן והמיקרופון בכניסה, ישנם כמה סוגים נפוצים בבנייני מגורים ובתים פרטיים, כך לדוגמא ניתן למצוא:

אינטרקום לבניין משותף לא מקודד- מדובר על אינטרקום הרלוונטי עבור בתים פרטיים. האינטרקום הרלוונטי מכיל מערכת פשוטה של קו טלפון שיש לו לחצן פתיחה וחיוג ללא קודן.

קודן דלת בלבד- מדובר על בניינים ישנים שבהם לא ניתן לחווט את הבניין כולו. לעיתים מדובר על קודן שאפילו לא נכלל תחת ההגדרה של מערכת אינטרקטום אך הוא מספק את הפעולה הרצויה של פתיחת הדלת.

קודן אנטי ונדלי- מדובר על קודן עמיד בצורה הגבוהה ביותר למעשי ונדליזם ולפגעי מזג האוויר. גוף הקודם עשוי ממתכת ולא מפלסטיק, דבר שהופך אותו לעמיד וחזק יותר. כמו כן, הוא לא מחליג וממשיך לעבוד גם אם הוא סופג מכות חזקות.

קודן עם מפתח קרבה או ציפ- מדובר על קודן שפועל באמצעות תדרי רדיו המקשרים בין הציפ לבין הקודן כאשר מקרבים את שני החלקים אחד לשני.

מערכות אינטרקום מתקדמות

כיום ניתן למצוא מערכות אינטרקום מתקדמות מאוד כגון: מערכת אינטרקום עם מצלמה. מדובר על מצלמה המותקנת בפאנל החיצוני על הדלת של הבניין או על קיר הבית שסמוך לדלת. גם מערכת האינטרקום עצמה הכוללת קודנים מוצמדת אל הקיר. כאשר לוחצים על כפתור הצלצול המסך מופעל בבית וניתן לראות את מי שעומד מחוץ לדלת.

מערכת אינטרקום IP שהיא מערכת שמבוססת על WIFI ורשת האינטרנט. במציאות הנוכחית ניתן להתחבר למערכת הזאת מהמכשיר הסלולרי החכם ושאר המכשירים הניידים, כך שניתן להגן על הבית בכל מקום שבו מצויים.

מערכת מתקדמת נוספת היא מערכת האינטרקום הביומטרית. מדובר על הדור הבא של מערכות האינטרקום כפי שאנו מכירים אותה כיום. במערכת הזאת יש ציפ קרבה, מצלמה ואף תוכנה לזיהוי ופתיחת הדלת על פי טביעת אצבע.

אין ספק שכיום ניתן למצוא מגוון מערכות אינטרקום מתקדמות וחשוב מאוד לבחור את הטובים ביותר בתחום התקנת המערכת המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

https://titmateg.co.il/    התקנת אינטרקום ומצלמות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!