מה תפקידו של מודד מוסמך

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

 

כאשר בונים בניין, בית או כל פרויקט בנייה, חשוב מאוד לשים דגש על חלוקת השטח בתוך הפרויקט בין הדיירים השונים. בשפה המקצועית התחום נקרא פרצלציה והוא דורש מקצועיות ומומחיות. תפקידו של מודד מוסמך הוא לבצע את המדידות הנדרשות בשטח לפני תחילת עבודות הבנייה ובעת תכנון בנייה או פרויקט הבנייה. גם לאחר שמקבלים שטח כלשהו בירושה, יש פעמים רבות צורך במדידה מקצועית שלו.

 

מהו תפקידו של מודד מוסמך בפרויקט חדש?

מודד מוסמך הוא איש מקצוע רלוונטי וחשוב מאוד בכל פרויקט בנייה חדש. הוא יכול לסייע לנו לשרטט את גבולות הפרויקט ולהבין מהו התחום של כל דירה בפרויקט או כל בית בו. מדובר כאמור על צעד חשוב מאוד כי בסופו של דבר זה מה שיקבע את שטח המחייה של כל אחד מהדיירים שבפרויקט ויהיה רשום על שמו בטאבו. המדידה המדוברת חשובה מאוד ובלתי אפשרי לבצע אותה באופן עצמאי אלא רק על ידי איש מקצוע המתמחה בכך. בחירה באיש מקצוע העוסק בתחום המדידות של השטח באופן מקצועי ומנוסה, תקל עליכם ותהפוך את בניית הבית לתהליך קל ויעיל.

https://surveyor1.co.il/    היחידה למדידות

מתי יש צורך לפנות למודד מוסמך?

יש לפנות להזמנת מודד מוסמך כאשר מעוניינים לבנות פרויקט בנייה חדש, כמו כן, ניתן לפנות למודד מוסמך כאשר יש ויכוח משפטי אודות חלוקת שטח. המודד המוסמך יכול למדוד את השטח ולקבוע מי צודק מבחינה משפטית. התוצאות של בדיקת מודד מוסמך יוכלו לשמש כראייה תומכת בתיק בבית המשפט. המודד המוסמך יוכל להעיד לטובתכם בבית המשפט בתור עד מומחה. היתרונות של מודד מוסמך הם רבים. היתרון המרכזי שלו הוא כמובן המקצועיות שלו. יתרון נוסף הוא האובייקטיביות שלו והעובדה שהוא לא משוחד או הוא מצוי בצד כזה או אחר. כאשר אנו מזמינים מודד מקצועי ניתן להיות בטוחים כי הוא יבצע את המדידה הרלוונטית לפרויקט בצורה הטובה ביותר. מדידה מדויקת ואיכותית של המודד תתבצע באמצעות עזרים טכנולוגיים ומקצועיים שונים שניתן למצוא רק אצל אנשי מקצוע בתחום המדידה. המדידה עצמה דורשת תחכום רב ממדידה פשוטה שמתבצעת על ידי מטר או על ידי כל כלי פשוט הרלוונטי לצורך מדידת שטח.

מדידת שטח היא דבר חשוב מאוד לכל פרויקט בתחום הבנייה. המודד הוא איש המקצוע הראשון הנדרש עבור תכנון תהליך בנייה כלשהו. לכן, חשוב מאוד לבחור את המודד בצורה הטובה ביותר, לוודא כי הוא מודד מוסמך, מקצועי ובעל האסמכה הנדרשת לצורך ביצוע העבודה. בין אם מדובר על מדידת שטח בבניין מגורים ובין אם מדובר על מדידת שטח בשטח המיועד למבנה פרטי, אין ספק שחשוב מאוד שהמודד יהיה איש מקצוע מומלץ ובעלת ניסיון ומיומנות בתחום זה.

 

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

הרחקת יונים

הרחקת יונים כבר מזמן הפכה להיות מבוקשת ושכיחה בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים רבים בישראל.  ניתן למצוא יונים בהרבה מרפסות, חלונות בתים, גינה, חצר, בתי קפה,

קר עוד

ניקיון חדר מדרגות

ניקיון חדר מדרגות ניקיון חדר מדרגות כבר מזמן הפך להיות מבוקש בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.  ישנם ועדי בנייני מגורים אשר מזמינים שירות ניקיון מדרגות

קר עוד

סוגי סוככים לבית

סוגי סוככים לבית קיימים מספר סוגי סוככים לבית שהם מבוקשים בקרב לקוחות רבים.  קיימים סוגי סוככים לבית מברזל, מתכת, עץ ועוד.  צוות היועצים המקצועיים שלנו

קר עוד

הדברה לבית פרטי

הדברה לבית פרטי ניתן להזמין במסגרת חברת הדברה שלנו.  חברת הדברה לבית פרטי שלנו קיימת מספר רב של שנים ומתמחה בסוגי הדברה רבים.  כמו למשל:

קר עוד

שימושים למרקיזות

אנשים רבים אשר רוצים לקנות פתרונות הצללה, רוצים לדעת מהם השימושים למרקיזות.  קיים מגוון רחב של שימושים למרקיזות אשר חשוב לדעת ולהבין טרם בחירה של

קר עוד

פרגולה אלומיניום

פרגולה אלומיניום הפכה לטרנד נפוץ ומרכזי במיוחד עבור לקוחות ישראלים רבים במיוחד בשנים האחרונות. זאת בעיקר משום שישנם הרבה יתרונות עבור רכישה של פרגולה אלומיניום. 

קר עוד
התקשרו עכשיו