מחפרון קטן

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

מחפרון קטן

 

מחפרון קטן הוא חלק מכלי הצמ"ה בהם נוהגים להשתמש בעבודות עפר. אלא שבמקרה של הכלי הזה עצם היותו "קטן" הופכת אותו לא פעם לכלי חשוב ובעל איכויות משמעותיות. מדובר בכלי רב גוני בעל שימושים רבים כשמדובר בתחום הבנייה. הקומפקטיות שלו מהווה את עיקר ההצלחה שלו. אם כי יש לשים לב שהוא אינו מתאים לכל עבודה ולכן הנה כמה מיתרונותיו הבולטות בעת שמשתמשים בו במהלך עבודות הבנייה.

למה משתמשים במחפרון

מחפרון קטן יכול לשמש להריסתם של מבנים קטנים כמו סככות, או צריפונים. את אלו יכול מחפרון כזה להרוס כמעט בלי מאמץ. היתרון הברור שלו המאפשר לו לעקוף אזורים מסויימים ולהשתחל אל תוך אזורים קטנים אחרים מאפשר לו להגיע כמעט לכל מקום בעייתי. מחפרים גדולים יותר עשויים להיתקל בבעיה ולא תמיד יגיעו לכל נקודה, מה שיחיייב ישמוש בכלים ידניים שיגזלו זמן עבודה רב.

אפשרות אחרת היא להשתמש במחפרון הקטן לתיקונם של קווי ביוב. מסתבר כי מחפרון זו יכול לחפור תעלות ביוב באופן קל יחסית. כמובן שעבודה מסוג זה מחייבת תיכנון מוקדם והכרת תנאי השטח, כמו גם הערכה לגבי האפשרות של המחפרון להגיע על הנקודות הנכונות והדרושות.

בנוסף, משמש מחפרון זה למשימה שהפכה למאוד פופולארית בקרב ישראלים רבים והיא התקנתה של בריכה או ג'קוזי בגינת הבית שלהם. אופיו הקומפקטי של המחפרון הפך אותו למושלם עבור עבודות מהסוג הזה המחייבות ניווט בתוך חצר שבתוכה יתקשה לנווט מחפרון גדול יותר.

וזהו עוד יתרון מאוד חשוב למחפרון מסוג זה כי בלא מעט אתרי בנייה יש צורך בחפירת בורות במקומות שמסורבל להגיע אליהם. לא פעם כתוצאה מכך משתמשים הצוותים העוסקים בבנייה באתרים אלו בשיטות ידניות שהן איטיות למדי על מנת לחפור במקומות כאלו. ואילו השימוש בסוג זה של מחפרון קטן הופך אותו לאמצעי האידאלי לחפירה של חורים מעין אלו במיוחד במקומות שהגישה קשה אליהם. ובעצם השימוש בו הופך לכלי המאפשר להאיץ את הפרוייקט ולאפשר לצוותי הבניה לסיים את המשימות בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.

כמו-כן, מחפרון כזה משמש לא פעם ככלי הנדסי המפנה פסולת בניין אל תוך מכולות ייעודיות ובכך מאפשר לצוותי הבנייה להתקדם בעבודה באופן מהיר ובטוח יותר.

היתרון של מחפרון קטן

ישנם מספר יתרונות למחפרון מסוג זה. כמובן שהיתרון הבולט ביותר של מחפרונים מסוג זה הוא שהם מותירים סימני מסלול פחותים יותר ויוצרים נזק קרקעי עליון מופחת יותר. בשל גודלו הקופמקטי הופך המחפרון הקטן לכלי צמ"ה שהרבה יותר קל לעבוד איתו בתוך אתרים צפופים, בעוד שמחפר רגיל עלול היה לגרום לבעיות. גם ההעברה שלו מאתר לאתר הופך לקלה ביותר בשל גודלו הקטן. כך ניתן להעמיס אותו על משאית או נגרר במהירות ובקלות רבה יחסית.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כללי
surveyorsrv

כתבה שיווקית

אחד המושגים היותר מדוברים ואנו מתעסקים בו כמעט בכל תחום שקיים הוא שיווק. היום, כמעט כל בעל עסק עושה שימוש בשיווק במטרה לפרסם ולחשוף את

קר עוד
כללי
surveyorsrv

פרסום מאמרים באתרים

קיים קשר ישיר בין פרסום מאמרים באתרים לבין קידום אורגני לבין שיווק ופרסום האתר או העסק שלנו ברשת האינטרנט. תוכן איכותי הוא אחד הקריטריונים הכי

קר עוד
כללי
surveyorsrv

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

קר עוד
כללי
surveyorsrv

פרסום כתבות שיווקיות

כאשר אנו רוצים להציג את העסק, המוצר, המיזם, השירות או כל דבר אחר, לרוב הפרסום יכיל תוכן. אנשים צורכים תוכן בכל מקום. הם מחפשים תוכן,

קר עוד
התקשרו עכשיו