מכולה לפינוי פסולת בניין

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

כאשר אתם מעוניינים לבצע עבודות בנייה שונות, הנכם יכולים להשכיר מכולה, וכן להציב אותה במקום מאושר על מנת לפנות אליה את כל הפסולת בניין.

כיצד תבחרו נכון מכולה לפינוי פסולת בניין

חשוב לבדוק כמה פרמטרים על מנת לבחור נכון מכולה לפינוי פסולת בניין, כמו למשל:

כמות הפסולת –

כאשר אתם מעוניינים להשכיר מכולה לפינוי פסולת, חשוב שתדעו כי כל חברה אשר משכירה מכולות כאלו מחזיקה ברשותה מכולות בגדלים שונים ולכן, לפני שאתם משכירים מכולה חשוב מאוד לבדוק מה כמות פסולת הבניין אשר בשבילו אתם משכירים את המכולה, במידה ומדובר על כמות גדולה של פסולת בניין עליכם יהיה להשכיר מכולה גדולה אשר המחיר שלה יכול להגיע עד ל2800 ש"ח, וכן במידה ומדובר על כמות קטנה של פסולת בניין עליכם יהיה להשכיר מכולה אשר הינה קטנה יותר, מכולה כזו יכולה להגיע למחיר נמוך יותר של עד 1200 ש"ח.

העמסת פסולת בניין –

חשוב מאוד לבדוק באיזו דרך אתם מעוניינים לפנות את הפסולת בניין אל המכולה עצמה, במידה ומדובר על אתרים אשר מתבצעות בהם עבודות שיפוץ או אתרי בנייה, תוכלו להיעזר בשרוולים אשר הינם מיועדים לפינוי פסולת, השכרת שרוולים יכולה לעמוד על 2000 ש"ח לחודש וכן במידה ומדובר על כמה ימים תשלום ההשכרה יהיה יחסי לימים. בנוסף, ישנם אתרי עבודה אשר בהם מעמיסים את פסולת הבניין באמצעות טרקטור או אפילו באופן ידני, מכיוון שקיימים כמה דרכים לבצע את האיסוף של הפסולת בניין רצוי מאוד לבדוק קודם לכן כיצד אתם מתכננים להעביר את הפסולת אל המכולה.

לוחות זמנים –

הדבר החשוב ביותר אשר עליכם לבדוק כאשר אתם בוחרים מכולה לפינוי פסולת בניין יהיה לבדוק כי הנכם משכירים את המכולה מחברה מקצועית אשר תעמוד בזמנים, חשוב מאוד להשכיר את המכולה מחברה אשר הינה חברה עם מוניטין גבוהה, וכן חברה אשר השירות שלה הינו שירות מעולה ואמין ביותר, במידה והחברה לא תהיה מקצועית מספיק וכן לא תעמוד בזמנים, אתם יכולים להיות בבעיה. כמו כן, כל חברה אשר מתעסקת בהשכרת מכולות לפינוי פסולת צריכה להיות חברה בעלת רישיון.

מיקום העבודה –

כאשר אתם מעוניינים לבחור איזו מכולה להשכיר, מיקום העבודה יכול להיות המכריע הגדול לכך, במידה ומדובר בערים גדולות אינכם יכולים להציב מכולה לפינוי פסולת בניין באמצע הרחוב ולכן, אינכם יכולים להשכיר מכולה גדולה גם אם במידה והעבודה עצמה מחייבת זאת, במידה ומדובר על אתר בנייה הנכם יכולים להציב באתר עצמו את המכולה ולכן, תוכלו להשכיר מכולה גדולה ולכן, מיקום העבודה הינו חשוב ביותר על מנת לבחור את גודל המכולה.

מתי להזמין –

ברוב המקרים רצוי לבצע את ההזמנה של המכולה לפינוי פסולת בניין לפני שאתם מתחילים את עבודות הבנייה הנדרשות, כך הנכם יכולים להיות מוכנים יותר, וכן כל פסולת הבניין מועברת ישירות אל תוך המכולה אשר אותה אתם משכירים, כך יוצא מצב כי לא תיאלצו לבצע איסוף של כמות גדולה של פסולת בסיום העבודה. כאשר אתם סוגרים מול חברה מסוימת רצוי לסגור מולה כי כאשר אתם ממלאים את המכולה היא שולחת לכם במקביל מכולה ריקה, כך לא יוצא מצב מסוים בו אתם נמצאים ללא מכולה כלל.

מחיר מכולה לפינוי פסולת

מחיר השכרה של מכולה לפינוי פסולת בניין, תלוי בעיקר בכל הפרמטרים אשר נרשמו במאמר זה, כמו כן הדבר בחשוב ביותר יהיה הגודל של המכולה אותה אתם מעוניינים להשכיר, במידה ותשכירו מכולה גדולה רוב הסיכויים כי תיאלצו לשלם יותר מאשר על מכולה אשר הינה קטנה יותר. מחיר השכרת המכולה הולך לפי קוב ויכול להתחיל ממחיר של 500 ש"ח ולהגיע למחיר של 2700 ש"ח. כאמור, מחיר השכרת המכולה יהיה תואם את גודל המכולה.

לסיכום

עבודות עפר ישראל יכולים להציע לכם מכולה לפינוי פסולת בניין.

מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר ואנו נשמח ליצור אתכם קשר בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!