מכולה לפינוי פסולת בניין

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

כאשר אתם מעוניינים לבצע עבודות בנייה שונות, הנכם יכולים להשכיר מכולה, וכן להציב אותה במקום מאושר על מנת לפנות אליה את כל הפסולת בניין.

כיצד תבחרו נכון מכולה לפינוי פסולת בניין

חשוב לבדוק כמה פרמטרים על מנת לבחור נכון מכולה לפינוי פסולת בניין, כמו למשל:

כמות הפסולת –

כאשר אתם מעוניינים להשכיר מכולה לפינוי פסולת, חשוב שתדעו כי כל חברה אשר משכירה מכולות כאלו מחזיקה ברשותה מכולות בגדלים שונים ולכן, לפני שאתם משכירים מכולה חשוב מאוד לבדוק מה כמות פסולת הבניין אשר בשבילו אתם משכירים את המכולה, במידה ומדובר על כמות גדולה של פסולת בניין עליכם יהיה להשכיר מכולה גדולה אשר המחיר שלה יכול להגיע עד ל2800 ש"ח, וכן במידה ומדובר על כמות קטנה של פסולת בניין עליכם יהיה להשכיר מכולה אשר הינה קטנה יותר, מכולה כזו יכולה להגיע למחיר נמוך יותר של עד 1200 ש"ח.

העמסת פסולת בניין –

חשוב מאוד לבדוק באיזו דרך אתם מעוניינים לפנות את הפסולת בניין אל המכולה עצמה, במידה ומדובר על אתרים אשר מתבצעות בהם עבודות שיפוץ או אתרי בנייה, תוכלו להיעזר בשרוולים אשר הינם מיועדים לפינוי פסולת, השכרת שרוולים יכולה לעמוד על 2000 ש"ח לחודש וכן במידה ומדובר על כמה ימים תשלום ההשכרה יהיה יחסי לימים. בנוסף, ישנם אתרי עבודה אשר בהם מעמיסים את פסולת הבניין באמצעות טרקטור או אפילו באופן ידני, מכיוון שקיימים כמה דרכים לבצע את האיסוף של הפסולת בניין רצוי מאוד לבדוק קודם לכן כיצד אתם מתכננים להעביר את הפסולת אל המכולה.

לוחות זמנים –

הדבר החשוב ביותר אשר עליכם לבדוק כאשר אתם בוחרים מכולה לפינוי פסולת בניין יהיה לבדוק כי הנכם משכירים את המכולה מחברה מקצועית אשר תעמוד בזמנים, חשוב מאוד להשכיר את המכולה מחברה אשר הינה חברה עם מוניטין גבוהה, וכן חברה אשר השירות שלה הינו שירות מעולה ואמין ביותר, במידה והחברה לא תהיה מקצועית מספיק וכן לא תעמוד בזמנים, אתם יכולים להיות בבעיה. כמו כן, כל חברה אשר מתעסקת בהשכרת מכולות לפינוי פסולת צריכה להיות חברה בעלת רישיון.

מיקום העבודה –

כאשר אתם מעוניינים לבחור איזו מכולה להשכיר, מיקום העבודה יכול להיות המכריע הגדול לכך, במידה ומדובר בערים גדולות אינכם יכולים להציב מכולה לפינוי פסולת בניין באמצע הרחוב ולכן, אינכם יכולים להשכיר מכולה גדולה גם אם במידה והעבודה עצמה מחייבת זאת, במידה ומדובר על אתר בנייה הנכם יכולים להציב באתר עצמו את המכולה ולכן, תוכלו להשכיר מכולה גדולה ולכן, מיקום העבודה הינו חשוב ביותר על מנת לבחור את גודל המכולה.

מתי להזמין –

ברוב המקרים רצוי לבצע את ההזמנה של המכולה לפינוי פסולת בניין לפני שאתם מתחילים את עבודות הבנייה הנדרשות, כך הנכם יכולים להיות מוכנים יותר, וכן כל פסולת הבניין מועברת ישירות אל תוך המכולה אשר אותה אתם משכירים, כך יוצא מצב כי לא תיאלצו לבצע איסוף של כמות גדולה של פסולת בסיום העבודה. כאשר אתם סוגרים מול חברה מסוימת רצוי לסגור מולה כי כאשר אתם ממלאים את המכולה היא שולחת לכם במקביל מכולה ריקה, כך לא יוצא מצב מסוים בו אתם נמצאים ללא מכולה כלל.

מחיר מכולה לפינוי פסולת

מחיר השכרה של מכולה לפינוי פסולת בניין, תלוי בעיקר בכל הפרמטרים אשר נרשמו במאמר זה, כמו כן הדבר בחשוב ביותר יהיה הגודל של המכולה אותה אתם מעוניינים להשכיר, במידה ותשכירו מכולה גדולה רוב הסיכויים כי תיאלצו לשלם יותר מאשר על מכולה אשר הינה קטנה יותר. מחיר השכרת המכולה הולך לפי קוב ויכול להתחיל ממחיר של 500 ש"ח ולהגיע למחיר של 2700 ש"ח. כאמור, מחיר השכרת המכולה יהיה תואם את גודל המכולה.

לסיכום

עבודות עפר ישראל יכולים להציע לכם מכולה לפינוי פסולת בניין.

מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר ואנו נשמח ליצור אתכם קשר בהקדם.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מה תפקידו של מודד מוסמך

  כאשר בונים בניין, בית או כל פרויקט בנייה, חשוב מאוד לשים דגש על חלוקת השטח בתוך הפרויקט בין הדיירים השונים. בשפה המקצועית התחום נקרא

קר עוד

השכרת פיגומים אירופאיים

  אם אתם מחפשים פיגומים להשכרה וקיבלתם המלצה על פיגומים אירופאים, אתם בוודאי תוהים מה זה בעצם אומר והאם כדאי באמת לבחור בפיגומים הללו. ראשית

קר עוד

התקנת אינטרקום

  מערכת האינטרקום מהווה פריט עיצובי וסמל סטטוס בבתים ובבניינים רבים בארץ. בעבר מערכת זאת הייתה אביזר משלים בלבד והיא הורכבה מקודן פשוט, אולם כיום

קר עוד
התקשרו עכשיו