מכולות פסולת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

במידה והנכם עובדים בעבודות בנייה שונות, עליכם לדעת כי אתם מחויבים לבצע פינוי פסולת בצורה מסודרת.

מהו פסולת בניין?

פסולת בניין אינו כמו פסולת רגילה הקיימת אצל כל אחד בבית, לא מדובר על אשפה רגילה אלא על פסולת אשר כולה עשויה מחומרי גלם הקשורים לבנייה, פסולת בניין עשויה מקרמיקה, מתכת, ועוד, לכן, פסולת בניין לא זורקים בפחים רגילים אלא יש להטמין אותם באתרים אשר הינם נקראים אתרים מורשים לפסולת בניין, את הפסולת בניין מעבירים באמצעות מכולות אשר מיועדות לפסולת בניין.

איזו מכולה צריך להשכיר?

כאשר הנכם עובדים בעבודות בנייה שונות, וכן עליכם להשכיר מכולה על מנת לאסוף בה את כל הפסולת בניין, רצוי מאוד שתהיה זאת מכולה אשר תתאים ככל האפשר לעבודה שלכם, מה שאומר כי עליכם יהיה להעריך את גודל העבודה, וכן כך תוכלו לדעת לאיזה גודל של מכולה אתם זקוקים. במידה והנכם עובדים באתר בנייה גדול עליכם יהיה להשכיר מכולה גדולה, מכולה זו תוכל לאחסן בתוכה לא מעט פסולת בניין, וכן במידה ומדובר על עבודת שיפוץ רוב הסיכויים כי מכולה קטנה יותר תתאים לכם יותר.

מחיר השכרת מכולות

מחיר מכולות פסולת תלוי בפרמטרים שונים ולכן, במידה והנכם מעוניינים להשכיר מכולה יהיה עליכם לבדוק כמה דברים קודם לכן, כמו למשל: כמות הפסולת על מנת לדעת איזה גודל של מכולה אתם צריכים, במידה והנכם מזמינים מכולה גדולה מחירה עשוי לנוע בין 1700 ל2700 ש"ח, וכן במידה והמכולה אותה תשכירו תהיה קטנה יותר המחיר עשוי להיות בין 600 ל1700 ש"ח. כמו כן, בדקו כיצד אוספים את הפסולת, האם אוספים את הפסולת באופן ידני או האם יש צורך בשרוולים אשר דרכם הנכם מעבירים את פסולת הבניין היישר אל תוך המכולה, עלות השכרת השרוולים יכול להגיע ל2000 ש"ח לחודש וכן יכול להיות תלוי בימים ספורים להשכרה. לכן, על מנת לאמוד את מחיר המכולה עליכם לדעת לענות על השאלות האלו.

אתר הטמנה מורשה

כאשר הנכם משכירים קבלן וכן משלמים לו לא מעט כסף, רצוי מאוד לבדוק כי הוא אינו גוזר עליכם סוג של קופון וכי הוא אכן מעביר את הפסולת בניין מהמכולה המושכרת אל אתר מורשה לכך, במידה והקבלן לא מבצע את ההטמנה של הפסולת בניין באתר מורשה למרות ששילמתם לו על מנת שיעשה זאת הנכם צפויים לקבל קנס לא קטן אשר עומד על 4000 ש"ח ויכול להגיע למחיר של 8000 ש"ח וחבל, לא הייתם רוצים להיכנס להוצאה נוספת שלא לקחתם בחשבון מראש.

כמויות פסולת בניין

כמות הפסולת אשר יכולות להכיל מכולות פסולת תלויות כמובן בגודל המכולה, קיימות מכולות גדולות אשר יכולות להכיל לא פחות משבע טון פסולת בניין. חשוב לדעת לאמוד את גודל העבודה על מנת שתוכלו להשכיר מכולת פסולת אשר יכולה להכיל לא מעט פסולת בניין, כך לא תיאלצו לבצע ריקון של כמה מכולות. זאת כמובן במידה ומדובר על עבודות בנייה גדולות.

רישיון עסק להשכרת מכולות

כאשר אתם מעוניינים להשכיר מכולות פסולת, רצוי שתשכירו את המכולות מחברה אשר הינה בעלת רישיון חוקי לעבודות אלו. כאשר הנכם משכירים את המכולות מחברה בעלת רישיון אתם יכולים להיות בטוחים כי אותה חברה תבצע את ההטמנה של הפסולת בניין באתרים אשר הינם מורשים לכך, וכן תוכלו להיות בטוחים כי מדובר בחברה בעלת מוניטין אשר לא תהיה מעוניינת לסכן את השם שלה, ולכן, מומלץ לעבוד עם חברה כזו על מנת שהעבודה תתבצע ללא בעיות.

לסיכום

עבודות עפר ישראל יכולים להציע לכם מגוון רחב של מכולות פסולת, בגדלים שונים אשר יכולים להתאים לגודל העבודה שלכם.

הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!