מכולות פסולת

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

במידה והנכם עובדים בעבודות בנייה שונות, עליכם לדעת כי אתם מחויבים לבצע פינוי פסולת בצורה מסודרת.

מהו פסולת בניין?

פסולת בניין אינו כמו פסולת רגילה הקיימת אצל כל אחד בבית, לא מדובר על אשפה רגילה אלא על פסולת אשר כולה עשויה מחומרי גלם הקשורים לבנייה, פסולת בניין עשויה מקרמיקה, מתכת, ועוד, לכן, פסולת בניין לא זורקים בפחים רגילים אלא יש להטמין אותם באתרים אשר הינם נקראים אתרים מורשים לפסולת בניין, את הפסולת בניין מעבירים באמצעות מכולות אשר מיועדות לפסולת בניין.

איזו מכולה צריך להשכיר?

כאשר הנכם עובדים בעבודות בנייה שונות, וכן עליכם להשכיר מכולה על מנת לאסוף בה את כל הפסולת בניין, רצוי מאוד שתהיה זאת מכולה אשר תתאים ככל האפשר לעבודה שלכם, מה שאומר כי עליכם יהיה להעריך את גודל העבודה, וכן כך תוכלו לדעת לאיזה גודל של מכולה אתם זקוקים. במידה והנכם עובדים באתר בנייה גדול עליכם יהיה להשכיר מכולה גדולה, מכולה זו תוכל לאחסן בתוכה לא מעט פסולת בניין, וכן במידה ומדובר על עבודת שיפוץ רוב הסיכויים כי מכולה קטנה יותר תתאים לכם יותר.

מחיר השכרת מכולות

מחיר מכולות פסולת תלוי בפרמטרים שונים ולכן, במידה והנכם מעוניינים להשכיר מכולה יהיה עליכם לבדוק כמה דברים קודם לכן, כמו למשל: כמות הפסולת על מנת לדעת איזה גודל של מכולה אתם צריכים, במידה והנכם מזמינים מכולה גדולה מחירה עשוי לנוע בין 1700 ל2700 ש"ח, וכן במידה והמכולה אותה תשכירו תהיה קטנה יותר המחיר עשוי להיות בין 600 ל1700 ש"ח. כמו כן, בדקו כיצד אוספים את הפסולת, האם אוספים את הפסולת באופן ידני או האם יש צורך בשרוולים אשר דרכם הנכם מעבירים את פסולת הבניין היישר אל תוך המכולה, עלות השכרת השרוולים יכול להגיע ל2000 ש"ח לחודש וכן יכול להיות תלוי בימים ספורים להשכרה. לכן, על מנת לאמוד את מחיר המכולה עליכם לדעת לענות על השאלות האלו.

אתר הטמנה מורשה

כאשר הנכם משכירים קבלן וכן משלמים לו לא מעט כסף, רצוי מאוד לבדוק כי הוא אינו גוזר עליכם סוג של קופון וכי הוא אכן מעביר את הפסולת בניין מהמכולה המושכרת אל אתר מורשה לכך, במידה והקבלן לא מבצע את ההטמנה של הפסולת בניין באתר מורשה למרות ששילמתם לו על מנת שיעשה זאת הנכם צפויים לקבל קנס לא קטן אשר עומד על 4000 ש"ח ויכול להגיע למחיר של 8000 ש"ח וחבל, לא הייתם רוצים להיכנס להוצאה נוספת שלא לקחתם בחשבון מראש.

כמויות פסולת בניין

כמות הפסולת אשר יכולות להכיל מכולות פסולת תלויות כמובן בגודל המכולה, קיימות מכולות גדולות אשר יכולות להכיל לא פחות משבע טון פסולת בניין. חשוב לדעת לאמוד את גודל העבודה על מנת שתוכלו להשכיר מכולת פסולת אשר יכולה להכיל לא מעט פסולת בניין, כך לא תיאלצו לבצע ריקון של כמה מכולות. זאת כמובן במידה ומדובר על עבודות בנייה גדולות.

רישיון עסק להשכרת מכולות

כאשר אתם מעוניינים להשכיר מכולות פסולת, רצוי שתשכירו את המכולות מחברה אשר הינה בעלת רישיון חוקי לעבודות אלו. כאשר הנכם משכירים את המכולות מחברה בעלת רישיון אתם יכולים להיות בטוחים כי אותה חברה תבצע את ההטמנה של הפסולת בניין באתרים אשר הינם מורשים לכך, וכן תוכלו להיות בטוחים כי מדובר בחברה בעלת מוניטין אשר לא תהיה מעוניינת לסכן את השם שלה, ולכן, מומלץ לעבוד עם חברה כזו על מנת שהעבודה תתבצע ללא בעיות.

לסיכום

עבודות עפר ישראל יכולים להציע לכם מגוון רחב של מכולות פסולת, בגדלים שונים אשר יכולים להתאים לגודל העבודה שלכם.

הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כללי
surveyorsrv

כתבה שיווקית

אחד המושגים היותר מדוברים ואנו מתעסקים בו כמעט בכל תחום שקיים הוא שיווק. היום, כמעט כל בעל עסק עושה שימוש בשיווק במטרה לפרסם ולחשוף את

קר עוד
כללי
surveyorsrv

פרסום מאמרים באתרים

קיים קשר ישיר בין פרסום מאמרים באתרים לבין קידום אורגני לבין שיווק ופרסום האתר או העסק שלנו ברשת האינטרנט. תוכן איכותי הוא אחד הקריטריונים הכי

קר עוד
כללי
surveyorsrv

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

קר עוד
כללי
surveyorsrv

פרסום כתבות שיווקיות

כאשר אנו רוצים להציג את העסק, המוצר, המיזם, השירות או כל דבר אחר, לרוב הפרסום יכיל תוכן. אנשים צורכים תוכן בכל מקום. הם מחפשים תוכן,

קר עוד
התקשרו עכשיו