עבודות מחפרון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

עבודות מחפרון – מה הן ומתי הן נדרשות.

עבודות התשתית וההכנה לבניית בניין חדש, כרוכות בהשקעה ניכרת של זמן ומאמץ. העבודות כאמור מסתייעות בכלי צמ"ה – ציוד מכני הנדסי, לביצוע העבודה. מה זה בדיוק צמ"ה? מהן עבודות מחפרון ומה בינן לבין עבודות אחרות בכלי צמ"ה? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה על אחד הכלים המעניינים והבסיסיים ביותר בתחום הצמ"ה.

צמ"ה – מה זה בדיוק

צמ"ה הוא ראשי התיבות של המונח הכולל "ציוד מכני הנדסי". מדובר במגוון הכלים המשמשים לצורך הכנת השטח לבנייה, כמו גם עבודות תשתית נוספות במגוון הקשרים ותחומים. עם התחומים כאמור ניתן לכלול בניית כבישים חדשים, בניית גנים וגינות גדולות, ועוד מגוון רחב של תשתית, שתקצר היריעה מלתאר. כלי צמ"ה משמשים גם לעבודות ביטחוניות, כאלה שלמרבה הצער נדרשות מעת לעת במדינת ישראל, הנמצאת במאבק מתמיד מול ארגוני טרור. המאבק הזה דורש שימוש מאסיבי בצמ"ה להכשרת שטחים, חשיפת מפגעים וטיפול בבעיות כאלה ואחרות, בעיקר באזורי חיכוך. למרות האמור לעיל, חשוב לציין כי עבודות מחפרון מהוות רק חלק מעבודות התשתית כאמור לעיל. עם זאת, המחפרון עצמו הוא כלי בסיסי וחשוב, ועליו נרחיב בהמשך המאמר. רק נאמר כאן שמדובר אחד הכלים, שהתיאור הגנרי שלהם הינו צמ"ה.

עבודות מחפרון – מה זה אומר

המחפרון הוא, כפי שכבר הוזכר לעיל, אחד מכלי הצמ"ה הבסיסיים והחשובים ביותר. הכלי הזה משמש ככלי עיקרי בהנחת תשתיות לבניינים חדשים, לשטחי ציבוריים, גינות נוי, כבישים ועבודות עפר. אף שמדובר באחד מכלי הצמ"ה, נחשב המחפרון לכלי חשוב. אחד היתרונות החשובים ביותר של הכלי הזה, טמון בניידות שלו. לא צריך להביא אותו לאת העבודות, אלא הוא יכול להגיע בעצמו לאתר הבנייה או העבודות על הגלגלים שלו. אם להשוות את המחפרון לכלי אחרים מהסוג האמור, הרי שלכל הפחות בעניין הניידות אין לכלים האחרים כמו בולדוזרים או מחפרים כל אפשרות, חוקית ומעשית, להגיע בעצמם לאתר הבנייה. כלי אחרים חייבים להיות מובאים לאתר על גבי משאיות כיון שהשרשראות שלהם פוגעות בכבישים ומזיקות להם. מצד שני, השרשראות עצמן עלולות להיקרע, מה שיהפוך את הכלים עצמם לבעייתיים ולא ניתן יהיה להשתמש בהם.

ואולם היתרון הגדול באמת של המחפרון, טמון בעובדה שהוא מסוגל לבצע בעצמו את העבודות של שני כלים אחרים – בולדוזרים ומחפרים. מצד אחד, הן הבולדוזר והן המחפר הם כלים עוצמתיים, המסוגלים לבצע עבודות מאסיביות לאורך זמן. מצד שני, היכולת שלו עולה על כל אחד מהכלים כאמור לעיל, ובמקרים מסוימים, מחפרון עדיף על כל כלי אחר. ואולם היתרון הגדול ביותר של מחפרון יחסית לכלים אחרים טמון בעובדה שניתן להחליף את "כלי העבודה" שלו בכלים אחרים, כמו מקדח או פטיש אוויר. הנה כי כן, מדובר בכלי שיכול לשנות את פניו ולבצע מגוון רחב של עבודות, החורגות בהרבה מהמראה הצנוע והשברירי שלו.

מחפרון והון אנושי

בנוסף לאמור לעיל ולפירוט היתרונות של המחפרון, חשוב להבין כי כלי רב תכליתי כזה חייב להיות מופעל על ידי איש מקצוע ממדרגה ראשונה. אם מפעיל מחפר או בולדוזר חייבים לדעת את העבודה שלהם, מפעיל מחפרון צריך לדעת ולהכיר מגוון עבודות. בדרך כלל, מי שנוהג במחפרון הם המומחים הטובים ביותר בתחום, והם יכולים להשתלט על עבודות חפירה, עבודות קידוח, יישור אדמה והעמסת חומר על משאיות. מחפרון הוא בעצם כלי רב תכליתי אחד, שבעזרתו ניתן לבצע כמעט את כל עבודות העפר והנחת התשתיות. זאת, כאמור, בתנאי שהוא מפעל בידי איש מקצוע. כך מתבצעת העבודה במהירות ובצורה מקצועית ביותר. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם, יבינו את הצרכים שלך ויציעו לך עבודות מחפרון בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

עבודות מחפרון

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
בלוג
cloudways

מנופים להשכרה

מנופים להשכרה משמשים בדרך כלל בבנייה, ייצור והנדסה. לעתים קרובות הם מושכרים על ידי חברות שצריכות להרים חומרים וציוד כבדים, למשל קבלנים שזקוקים לשירות השכרת

קר עוד

השכרת גנרטור לעבודות עפר

זוהי דרך מסורתית לשכור מכונות כבדות לביצוע עבודות עפר. החברה מציעה שירותי בנייה כבדה בכל הקשור לעבודות עפר, ומשכירה גנרטורים לסוגים שונים של לקוחות. הם

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!