קבלן סלילת כבישים משפיע על הנוף הישראלי

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

בעשור האחרון אפשר לראות שינוי בנוף לאורכה ולרוחבה של הארץ. יותר ויותר כבישים נסללו, גשרים נבנו ושינו לאין שיעור את נוחות הנסיעה. הדרכים עצמן השתנו תודות להוספת הכבישים ותודות להתפתחות טכנולוגיית הסלילה, כל דרך נוח יותר לנהיגה. בתהליך הסלילה נכנסים בעלי מקצוע רבים ושלל מכונות ומכשירים. כולם אמורים לעבוד בשיתוף פעולה, בדיוק מרבי ואחד אחרי השני בקצב המתאים.

תהליך העבודה

העבודה דורשת מקצועיות, רקע הנדסי, כניסה של מכשירים ורכבים שונים וניהול נכון של הפעולות המתבצעות. במקרה של סלילת כבישים חדשים יידרשו השלבים הבאים:

שלב ראשון – בחינת השטח ותכנון העבודה

לפני תחילת העבודה וקבלת החלטות לגבי המכשירים שיכנסו לשטח וקצב העבודה, יש לבצע תכנון. החברה המבצעת תבחן את התוכניות, תגיע אל השטח ותבין את הדרישות. בהתאם היא תוכל לתכנן את השלבים השונים. כדאי לדעת כי בשלב זה יבחנו גם המערכות שנמצאות מתחת לפני השטח כמו החשמל והמים. אם ישנה סכנה לפגיעה בהן תוך כדי התהליך, החברה תבצע עבודות העברה בטרם תתחיל את הסלילה.

שלב שני – סילוק מכשולים

האזור בו תתבצע העבודה יכול להיות מלא במכשולים. בין היתר יכולים להיות במקום סלעים, עצים ואחרים. את כל אלו יש להזיז מהמקום על מנת שאפשר יהיה להתחיל ליישר את השטח. בשלב זה המטרה היא להעביר את כל מה שצריך על ידי שימוש בכלים המתאימים ולמקום המיועד. אי אפשר להסתפק בהזזת המכשולים לצדדים אלא יש לעבוד בצורה מסודרת וככל שנדרש בתיאום עם גורמים אחרים שיכולים להיות רלוונטיים לעבודה.

שלב שלישי – יישור השטח

האדמה צריכה להיות מהודקת וישרה לפני שאפשר יהיה לעבור לשלב שבו תתבצע הסלילה של הכביש. בשלב זה יובאו בחשבון מרכיבים רבים ובהתאם להם יתבצע היישור. יש צורך לחשב מראש את אופן הניקוז, לדאוג שיהיו מינימום של עליות וירידות ולקבל משטח שהוא ישר ונוח לנסיעה. התכנון המקדים קריטי להשגת כבישים שחווית הנהיגה עליהם נינוחה.

שלב רביעי – סלילת כבישים

רק לאחר שהתבצעו השלבים הקודמים אפשר להתחיל לסלול את הכביש. גם שלב זה מורכב ממספר חלקים כאשר בתחילה יש למרוח שכבות של אספלט. מספר השכבות יקבעו מראש על פי חישוב שיביא בחשבון את העומסים הצפויים במקום. לאחר הנחה של האספלט אפשר ליצוק את החול והחצץ ולקבל את הכביש שאנו רוצים.

סלילת כבישים מחדש

קבלן סלילת כבישים יבצע גם עבודות של סלילה מחדש וזוהי עבודה חשובה לא פחות מאשר יצירת כבישים חדשים. גם עבודה זו דורשת תכנון מקדים ותיאום בין אנשי המקצוע השונים והכלים שיכנסו. במקרה של סלילה מחודשת, יש לחשוב גם על הנוחות של הנהגים ולנסות לפעול במהירות האפשרית וככל הניתן למנוע הפרעות לשגרה.

סלילה מחודשת דורשת קרצוף של הכביש הנוכחי, לבצע תיקונים בשטח אם אלו נדרשים ולאחר מכן אפשר להניח את שכבות האספלט ואז את החול והחצץ.

בחירת קבלן סלילת כבישים

קבלן סלילת כבישים יהיה אחראי על כל שלבי העבודה. יהיה עליו לתכנן את העבודה בהתאם לדרישות ולעמוד בלוח הזמנים שנקבע לפרויקט. סלילת הכביש יכולה להשפיע על אנשים רבים והעבודה צריכה להתבצע במינימום הפרעות לסביבה. לכן, יש לבחור בקבלן שמביא איתו ניסיון רב, את המכשירים הנחוצים ושיודע לתאם בין כל הגורמים בדיוק רב.

חברת עבודות עפר ישראל מתמחה במגוון עבודות תשתית הנדסיות. כלי העבודה בהם נעשה שימוש הם מהמתקדמים שניתן למצוא ומתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר. לצד הכלים עומד לרשות הפרויקט כוח אדם מקצועי, איכותי ומנוסה.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כללי
surveyorsrv

כתבה שיווקית

אחד המושגים היותר מדוברים ואנו מתעסקים בו כמעט בכל תחום שקיים הוא שיווק. היום, כמעט כל בעל עסק עושה שימוש בשיווק במטרה לפרסם ולחשוף את

קר עוד
כללי
surveyorsrv

פרסום מאמרים באתרים

קיים קשר ישיר בין פרסום מאמרים באתרים לבין קידום אורגני לבין שיווק ופרסום האתר או העסק שלנו ברשת האינטרנט. תוכן איכותי הוא אחד הקריטריונים הכי

קר עוד
כללי
surveyorsrv

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

קר עוד
כללי
surveyorsrv

פרסום כתבות שיווקיות

כאשר אנו רוצים להציג את העסק, המוצר, המיזם, השירות או כל דבר אחר, לרוב הפרסום יכיל תוכן. אנשים צורכים תוכן בכל מקום. הם מחפשים תוכן,

קר עוד
התקשרו עכשיו