חברות עפר גדולות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

עבודות עפר מתבצעות בשטחים פרטיים וציבוריים. הן חלק בלתי נפרד מבסיס הנחת התשתיות והן יכולות להתבצע לאחר סיום הפרויקט, כאשר יש צורך ליישר את האדמה, להביא אדמה נוספת ולבצע עבודות נוספות. חברות עפר גדולות יכולות לעזור לפרויקט שלנו ולקחת על עצמן משימות מורכבות.

ההבדל בין איש מקצוע יחיד לבין חברה גדולה

ישנם אנשי מקצוע אשר יכולים לעמוד לרשותנו לצורך ביצוע עבודות שונות בשטח. הם יכולים לבצע עבודה נקודתית, לרוב יחזיקו בכלי רכב אחד והניסיון שלהם יהיה מצומצם לאותו כלי רכב. לעומת איש המקצוע שעובד באופן עצמאי, חברה יכולה לתת לנו מענה רחב בפרויקט וכן לסייע לנו במגוון פרויקטים.

חברה גדולה מחזיקה מספר אנשי מקצוע וכולם עובדים במהלך השנה כך שהם צוברים ניסיון רב. היא מחזיקה בכלי עבודה רבים ויכולה לתת מענה גם לעבודות שדורשות כלים מיוחדים. החברה לוקחת אחריות על הפרויקט במסגרת ההסכם מולה ולא מעבירה את האחריות לאנשי המקצוע השונים.

כל מי שמנהל פרויקט או מתכנן לצאת לאחד משמעותי, צריך להבין את ההבדלים בין האפשרויות העומדות לרשותו ולבחון מהי הדרך הנכונה ביותר עבורו. יש לציין כי העובדה שחברת עפר גדולה עובדת באופן מתמיד יכולה לעמוד לטובתנו. החברה תוכל להציע לנו מגוון רחב של פתרונות ולא פעם במחירים משתלמים, כשמביאים את כל הפרויקט בחשבון.

רגע לפני שמתחילות עבודות העפר

תכנון עבודות עפר הוא תהליך שמתבצע על ידי המהנדס. המהנדס מביא שיקולים שונים לפרויקט ויתכנן כיצד לבצע אותו בצורה היעילה והבטוחה ביותר. בהתאם להחלטות שיתקבלו, יצאו התוכניות ולאחר מכן אפשר יהיה לבחור את החברה המבצעת.

אנשי המקצוע השונים חייבים להיות קשובים להוראות ולפעול על פי התוכניות שיקבלו כבר בתחילת הדרך. מהנדס יבחן כי העבודה מתבצעת כראוי ויהווה את הפיקוח העליון לפרויקט שלנו. במסגרת העבודות, יהיה על החברה המבצעת לדאוג לכל השלבים, מהכנת השטח ועד פינוי הפסולת וזאת כמובן בהתאם למה שהגדרנו מול החברה.

מה חברות עפר גדולות יכולות לבצע?

חברות עפר יכולות לבצע עבודות בשטח. הן יכולות לבצע חפירות אשר מיועדות להנחת תשתיות, הן יכולות לפזר חומר בשטח, להוציא חומרים מהשטח, לפנות פסולת, להרוס מבנים והן ייקחו חלק מעבודות הריצוף. רשימה זו היא חלקית ואנחנו יכולים להבין ממנה כי אנחנו צריכים את החברה לשלל עבודות. כמובן, כל עבודה דורשת כלי שונה ומיומנות ייחודית.

היתרון של חברות עפר גדולות הוא שאנחנו יכולים לקבל תחת קורת גג אחת ובתקשורת מול גורם יחיד, מענה נרחב. אחד האתגרים שיכולים לעמוד לפנינו בפרויקט הוא התקשורת. ישנם אנשי מקצוע רבים שצריכים להיכנס לשטח וכל אחד צריך להגיע עם הכלי המתאים ובדיוק בזמן הנכון. כאשר חברה אחת לוקחת את הפרויקט ואחראית לכל עבודות העפר, אנחנו יכולים לדעת כי היא תבצע את העבודה על פי התוכניות וליהנות מעבודה רציפה.

בחירת חברה בעת סטנדרטים גבוהים

החברה שתתאים לפרויקט שלנו צריכה להביא סטנדרט גבוה. היא צריכה להיות זמינה עבורנו בזמן שנצטרך, להגיע עם כלים מתאימים ולבצע עבודה שהיא יודעת כיצד לעשות. אנחנו יכולים לבדוק את הניסיון הקודם של החברה, לברר מהם הכלים שהיא משתמשת בהם ואף לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים. היום ישנן חברות עפר גדולות ואנחנו לא צריכים להתפשר בבחירה שלנו.

חברת עבודות עפר ישראל מספקת לנו שירותי עבודות עפר ברמה גבוהה. החברה מביאה איתה ניסיון רב, כלים מתאימים והיא תדאג לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

חפירת בריכה
בלוג
USER

שלבי עבודה בחפירת בריכה

במדינה חמה כמו ישראל בריכת שחייה היא מתקן שמספק אינספור רגעים של כיף. בהתאם חפירת בריכה היא שירות מבוקש מאוד, וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי האופן שבו מתבצעת עבודה זו.

קר עוד
שיפוץ
בלוג
USER

המדריך להשכרת ציוד עבור שיפוצים בירושלים

גם העיר הכי היסטורית בישראל זקוקה לשיפוצים ואולי יותר מכל עיר אחרת. התחום נמצא כל הזמן בהתחדשות ונכנסים עוד ועוד שיפוצניקים חדשים לעיר ולצד מה שהם מביאים עמם מבחינת חדשנות, עדיין יש דברים שאי אפשר לברוח מהם בבניה, למשל הצורך בשימוש בכלי עבודה גדולים. אז מה אתם צריכים לדעת על השכרת ציוד עבור תחילת הדרך שלכם בעולם השיפוצים? הכנו לכם מדריך קצר וקולע.

קר עוד

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!