חברות עבודות עפר

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

עבודות עפר הן עבודות אשר מתבצעות בשטח. הן יכולות להתבצע בפרויקטים של בניה, הנחת תשתיות, שינויי קרקע ואחרים. כאשר אנחנו מחפשים אחר חברות שיבצעו את העבודה, אנחנו למעשה רוצים למצוא את החברה האחת שתעמוד לרשותנו במקצועיות ושתבצע את העבודה ללא פשרות. רק חברה שמביאה איתה ניסיון רב ושמחזיקה בכלים המתאימים לעבודה, תוכל לתת לנו את המענה הנכון.

אילו עבודות מבצעת חברת עבודות עפר?

ישנן עבודות רבות אשר דורשות מאיתנו לפנות אל חברות עבודות עפר. חלק מהעבודות יתאימו לשטח "נקי", כזה שיש להתחיל לעבוד בו מאפס, מההתחלה. חלק מהעבודות יתבצעו בשטחים בנויים ואף בשטח הפרטי שלנו.

חפירת תעלות

חפירת תעלות לצורך הנחת תשתיות תדרוש כניסה של כלים שונים שיופעלו על ידי חברת עבודות עפר. הפעולה תתבצע כשנצטרך להניח צינורות, תשתית חשמל, להניח שבילים ועוד. הזמנת החברה יכולה להתבצע על ידינו, כאנשים פרטיים ויכולה להתבצע על ידי הרשות המקומית וגורמים אחרים.

פיזור אדמה

פעולות כמו פיזור אדמה, חצץ, חול וחומרים אחרים בשטח, יתבצעו על ידי חברה לעבודות עפר. נדרשים כלים מתאימים כדי לפזר את החומרים באופן שווה על פני השטח ולכן חשוב שהמפעילים יגיעו עם הכלים המתאימים ועם ניסיון בתחום.

חפירות בשטח פרטי

חפירות לעומק כדי ליצור מרתף או לצורך יצירת תשתית לבריכה, ידרשו עבודה של חפירה ופינוי החומרים מהאדמה. לשם כך נדרשת הבנה באופן העבודה, במכשירים השונים ורקע הנדסי שיאפשר לפרויקט להתבצע בדיוק לפני התכנון.

הריסת מבנים

פעולה של הריסת מבנה קיים דורשת מומחיות בתחום. יש להביא בחשבון מרכיבים הנדסיים שונים ואת הביטחון של כל האנשים בסביבה. לרוב, המבנים נמצאים בסביבה שאנשים ממשיכים לחיות בה. לכן, הנסיעה במקום ופינוי הפסולת חייבים להתבצע בקפידה רבה וביעילות אשר תאפשר לפרויקט להסתיים במהרה ובמינימום הפרעה.

ריצוף

הנחה של ריצוף בשטח חיצוני דורשת לא פעם חפירה, יישור והנחה של החומר החדש. הריצוף יכול להיות בשבילים, מדרכות עם אבנים משתלבות ועוד שלל פרויקטים. אנשי המקצוע יצטרכו להראות ניסיון קודם והבנה בפרויקט ובדרישות השונות.

הימנעות מהפסקת עבודה במהלך הפרויקט

אחד הנושאים אשר מדאיגים לא מעט אנשים שמעורבים בפרויקטים של בניה, הנחת תשתיות ואחרים, היא "היעלמות" אנשי המקצוע. לא מעט מהחברות מסיימות את העבודה באמצע התהליך כיוון שהן לא מצליחות לעמוד בדרישות השונות או בשל סגירה שנגרמת בשל קושי בניהול התקציב. מצב זה עצוב ועל אף שאינו נדיר, ניתן למנוע אותו.

על אף הקושי של החברות השונות, עלינו לדאוג לפרויקט שלנו. חברות עבודות עפר ותיקות אשר מחזיקות באנשי מקצוע מנוסים ושמצליחות להתמודד עם התזרים שלהן בצורה הנכונה, לא יעזבו את העבודה שלנו באמצע. אנחנו רוצים למצוא חברה חזקה, איכותית ומנוסה שתדאג לנו לאורך כל הפרויקט.

כיצד נמצא חברה מתוך חברות עבודות עפר שמתאימה לצרכים שלנו?

אחת השאלות שתעמוד לפנינו בכל פרויקט היא כיצד נדע למצוא את אנשי המקצוע הנכונים לנו. ישנם שלל אנשי מקצוע שיכולים להציע עצמם בפרויקט של עבודות עפר, אך לא לכולם יש את הכלים המתאימים, הניסיון הנדרש והיכולת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אנחנו צריכים לבחון כל חברה בקפידה ולוודא כי אנחנו מזמינים לשטח שלנו רק את הטובים ביותר. אנחנו יכולים לבקש לשמוע על הניסיון הקודם של החברה, לבדוק כי הפרויקטים בוצעו כהלכה ולשמוע ממנה כיצד היא מתכוונת לגשת את הפרויקט שלנו. חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו ניסיון, כלים מתקדמים ויחס אישי לכל פרויקט.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

מקצועני הניקיון

חברת הניקיון שלנו נקראת מקצועני הניקיון ומעניקה שירותי ניקיון ברמה גבוהה וללא פשרות.  מקצועני הניקיון מספקים שירותי ניקיון ברמה גבוהה מסוגים שונים.  כמו למשל: ניקיון

קר עוד

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה הפכה להיות מבוקשת ופופולרית במיוחד בשנים האחרונות בישראל.  המטרה העיקרית של הדברה ירוקה היא להימנע משימוש של חומרים כימיים או סינתטיים.  כלומר, במסגרת

קר עוד

הרחקת יונים

הרחקת יונים כבר מזמן הפכה להיות מבוקשת ושכיחה בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים רבים בישראל.  ניתן למצוא יונים בהרבה מרפסות, חלונות בתים, גינה, חצר, בתי קפה,

קר עוד

ניקיון חדר מדרגות

ניקיון חדר מדרגות ניקיון חדר מדרגות כבר מזמן הפך להיות מבוקש בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.  ישנם ועדי בנייני מגורים אשר מזמינים שירות ניקיון מדרגות

קר עוד

סוגי סוככים לבית

סוגי סוככים לבית קיימים מספר סוגי סוככים לבית שהם מבוקשים בקרב לקוחות רבים.  קיימים סוגי סוככים לבית מברזל, מתכת, עץ ועוד.  צוות היועצים המקצועיים שלנו

קר עוד

הדברה לבית פרטי

הדברה לבית פרטי ניתן להזמין במסגרת חברת הדברה שלנו.  חברת הדברה לבית פרטי שלנו קיימת מספר רב של שנים ומתמחה בסוגי הדברה רבים.  כמו למשל:

קר עוד
התקשרו עכשיו