חברות עבודות עפר

השכרת בובקט במחירים מעולים עם המפעילים הכי מקצועיים בארץ

השכרת מיני מחפרון במחיר מעולה מהיום למחר

הריסת מבנים 

כל סוגי עבודות העפר 

פריסה ארצית

ייעוץ בשטח ללא התחייבות 

התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות  077-8040073

עבודות עפר הן עבודות אשר מתבצעות בשטח. הן יכולות להתבצע בפרויקטים של בניה, הנחת תשתיות, שינויי קרקע ואחרים. כאשר אנחנו מחפשים אחר חברות שיבצעו את העבודה, אנחנו למעשה רוצים למצוא את החברה האחת שתעמוד לרשותנו במקצועיות ושתבצע את העבודה ללא פשרות. רק חברה שמביאה איתה ניסיון רב ושמחזיקה בכלים המתאימים לעבודה, תוכל לתת לנו את המענה הנכון.

אילו עבודות מבצעת חברת עבודות עפר?

ישנן עבודות רבות אשר דורשות מאיתנו לפנות אל חברות עבודות עפר. חלק מהעבודות יתאימו לשטח "נקי", כזה שיש להתחיל לעבוד בו מאפס, מההתחלה. חלק מהעבודות יתבצעו בשטחים בנויים ואף בשטח הפרטי שלנו.

חפירת תעלות

חפירת תעלות לצורך הנחת תשתיות תדרוש כניסה של כלים שונים שיופעלו על ידי חברת עבודות עפר. הפעולה תתבצע כשנצטרך להניח צינורות, תשתית חשמל, להניח שבילים ועוד. הזמנת החברה יכולה להתבצע על ידינו, כאנשים פרטיים ויכולה להתבצע על ידי הרשות המקומית וגורמים אחרים.

פיזור אדמה

פעולות כמו פיזור אדמה, חצץ, חול וחומרים אחרים בשטח, יתבצעו על ידי חברה לעבודות עפר. נדרשים כלים מתאימים כדי לפזר את החומרים באופן שווה על פני השטח ולכן חשוב שהמפעילים יגיעו עם הכלים המתאימים ועם ניסיון בתחום.

חפירות בשטח פרטי

חפירות לעומק כדי ליצור מרתף או לצורך יצירת תשתית לבריכה, ידרשו עבודה של חפירה ופינוי החומרים מהאדמה. לשם כך נדרשת הבנה באופן העבודה, במכשירים השונים ורקע הנדסי שיאפשר לפרויקט להתבצע בדיוק לפני התכנון.

הריסת מבנים

פעולה של הריסת מבנה קיים דורשת מומחיות בתחום. יש להביא בחשבון מרכיבים הנדסיים שונים ואת הביטחון של כל האנשים בסביבה. לרוב, המבנים נמצאים בסביבה שאנשים ממשיכים לחיות בה. לכן, הנסיעה במקום ופינוי הפסולת חייבים להתבצע בקפידה רבה וביעילות אשר תאפשר לפרויקט להסתיים במהרה ובמינימום הפרעה.

ריצוף

הנחה של ריצוף בשטח חיצוני דורשת לא פעם חפירה, יישור והנחה של החומר החדש. הריצוף יכול להיות בשבילים, מדרכות עם אבנים משתלבות ועוד שלל פרויקטים. אנשי המקצוע יצטרכו להראות ניסיון קודם והבנה בפרויקט ובדרישות השונות.

הימנעות מהפסקת עבודה במהלך הפרויקט

אחד הנושאים אשר מדאיגים לא מעט אנשים שמעורבים בפרויקטים של בניה, הנחת תשתיות ואחרים, היא "היעלמות" אנשי המקצוע. לא מעט מהחברות מסיימות את העבודה באמצע התהליך כיוון שהן לא מצליחות לעמוד בדרישות השונות או בשל סגירה שנגרמת בשל קושי בניהול התקציב. מצב זה עצוב ועל אף שאינו נדיר, ניתן למנוע אותו.

על אף הקושי של החברות השונות, עלינו לדאוג לפרויקט שלנו. חברות עבודות עפר ותיקות אשר מחזיקות באנשי מקצוע מנוסים ושמצליחות להתמודד עם התזרים שלהן בצורה הנכונה, לא יעזבו את העבודה שלנו באמצע. אנחנו רוצים למצוא חברה חזקה, איכותית ומנוסה שתדאג לנו לאורך כל הפרויקט.

כיצד נמצא חברה מתוך חברות עבודות עפר שמתאימה לצרכים שלנו?

אחת השאלות שתעמוד לפנינו בכל פרויקט היא כיצד נדע למצוא את אנשי המקצוע הנכונים לנו. ישנם שלל אנשי מקצוע שיכולים להציע עצמם בפרויקט של עבודות עפר, אך לא לכולם יש את הכלים המתאימים, הניסיון הנדרש והיכולת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אנחנו צריכים לבחון כל חברה בקפידה ולוודא כי אנחנו מזמינים לשטח שלנו רק את הטובים ביותר. אנחנו יכולים לבקש לשמוע על הניסיון הקודם של החברה, לבדוק כי הפרויקטים בוצעו כהלכה ולשמוע ממנה כיצד היא מתכוונת לגשת את הפרויקט שלנו. חברת עבודות עפר ישראל מעמידה לרשותנו ניסיון, כלים מתקדמים ויחס אישי לכל פרויקט.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

כללי
israelea_admin

מנוף סל להשכרה

צריכים להנמיך מקרר מקומה גבוהה ואין שום סיכוי שתוכלו לעשות את זה דרך חדר המדרגות? צריכים לבצע עבודות שיפוץ, שיקום, צביעה, גינון, חשמל או כל

קר עוד

שרוולים לפינוי פסולת

כאשר אתם מעוניינים לבצע פינוי פסולת חשוב להבין כי שרוולים לפינוי פסולת הינם חיוניים ביותר, וכן רצוי מאוד לא לדלג על נושא השרוולים. מתי הכרחי

קר עוד

קבלן פינוי פסולת

כאשר הנכם מבצעים עבודות פסולת שונות, חשוב לדעת כי אתם מחויבים לבצע פינוי של כל פסולת בניין אשר מתאספת לכם, כמו כן חובה כי יהיה

קר עוד

רמסע

כאשר אתם מעוניינים לבצע עבודה של פינוי פסולת, הנכם יכולים לעשות זאת בצורה יעילה ומהירה באמצעות משאית רמסע. שמירה על איכות הסביבה חשוב מאוד להבין

קר עוד

פסולת בניין

בזמן ביצוע עבודות בניין שונות, מצטברים להם המון פסולת בניין שונים, ישנם חוקים המדברים על כל נושא פסולת בניין, על מנת לדעת קצת יותר הנכם

קר עוד

פינוי פסולת

פסולת בניין נגרמת כתוצאה של הריסת מבנים או בנייה מחודשת, במקרים כאלו נוצרת המון פסולת בניין, יש לעבוד לפי החוק הקיים בישראל על מנת להשאיר

קר עוד
התקשרו עכשיו