פינוי פסולת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

פסולת בניין נגרמת כתוצאה של הריסת מבנים או בנייה מחודשת, במקרים כאלו נוצרת המון פסולת בניין, יש לעבוד לפי החוק הקיים בישראל על מנת להשאיר את אוזר הפסולת נקי.

מהי פסולת בניין?

פסולת בניין הינה פסולת אשר נגרמת כתוצאה של עבודות בנייה שונות, מה שאומר הדבר הוא כי פסולת בניין הינה חלק מאוד מהותי ובלתי נפרד מעבודות הבנייה, בין כל הפסולת בניין תוכלו למצוא פסולת כמו: חומרי בנייה שונים, פלדה, גבס, מתכת, קרמיקה, פלסטיק, בטון, שיש, ועוד, כפי שאתם יכולים להבין כי כל מה שקשור לעבודות בניין ייחשב כפסולת בניין, על כן חשוב לדעת כיצד לפנות וכיצד לנהוג בנוגע לפסולת בניין.

באילו מקרים יכולים להתאסף פסולת בניין

כפי שנכתב, פסולת בניין יכולה להיאסף בכל מה שקשור לעבודות בנייה שונות, לפניכם שתי דוגמאות עיקריות:

שיפוצים –

להבדיל מעבודת בנייה שלמה שיפוצים הינה עבודה אשר מסתכמת בבעלי מקצוע המשפצים את הבית או המשרד שלכם, עבודות השיפוץ לרוב נעשות בתוך הבית ולא בחוץ וכן אין צורך לאישורים והסכמים גדולים, אך עם זאת חשוב לציין כי גם בעבודות שיפוצים שונות מתאסף המון פסולת בניין, ולכן, כל מי שמתעסק עם עבודות אלו יהיה עליו לבצע פינוי פסולת בניין בצורה מסודרת.

עבודות בניין –

כאשר מדובר בעבודות בניין או תשתיות, כמובן שמדובר על עבודה בסדר גודל גדול יותר מאשר עבודות שיפוצים, כמו למשל הקמה של בניין חדש ועוד, ולכן, במקרים כאלו יש צורך לבצע הכנה של תשתיות מים וחשמל, כמו כן יש לבצע עבודות תשתית של הביוב ועוד, עבודות אלו להבדיל מעבודות השיפוצים מחייבות אתכם בהיתרים ואישורים, וכן פסולת הבניין גם תהיה בכמות גדולה יותר, במקרים כאלו יש למחזר את הפסולת בניין, וכן לפנות אותה לאתר נדרש.

כיצד מטפלים בפינוי פסולת?

כאשר אתם מבצעים עבודות בניין שונות, הרשויות מחייבות לבצע טיפול בכל מה שקשור לפסולת בניין, כמו כן הנכם יכולים להשכיר חברה אשר מתעסקת בנושא פינוי פסולת. פסולת בניין צריכה להיות מפונה אל אתרים מיוחדים אשר מיועדים לפסולת בניין, אין להתעלם מנושא פינוי פסולת בניין. יש חשיבות גדולה בביצוע פינוי פסולת בניין אל האתר הנדרש לכך, על מנת שהפסולת תעבור את התהליך המיועד לה.

מהו התהליך של פסולת בניין

התהליך מתחיל מכך שאת כל הפסולת בניין יהיה עליכם להעביר לאתר הטמנה מורשה, כפי שנאמר במידה ואינכם מומחים לכך הנכם יכולים להזמין שירותים של חברה אשר הינה מתמחה לפינוי פסולת, לאחר העברת הפסולת אל האתר המיועד לו מתחיל תהליך של מחזור הפסולת על מנת לבצע יצירה של חומרים לעבודות בניין, בתהליך מתבצע מיון של הפסולת, ניפוי הפסולת, גריסה למה שיש צורך וכן שטיפה.

מחזור פסולת בניין

לא כל פסולת הבניין תהיה מותאמת על מנת לבצע את המחזור של הפסולת, אך כמות גדולה מפסולת הבניין יכולה להתאים למחזור פסולת על מנת לייצר חומרים לבנייה, הדוגמא הטובה ביותר תהיה הבטון, אותו גורסים והשימוש שלו הוא תחליף לתשתית בכבישים, כמו כן קיימות המון אפשרויות של מחזור פסולת ולכן, חשוב מאוד לבצע את עבודת פינוי פסולת אל האתרים המיועדים לכך.

כיצד מתבצעת עבדה של פינוי פסולת?

על מנת לבצע עבודה של פינוי פסולת בניין יש להצטייד בכלים מתקדמים, וכן החשוב ביותר יהיה לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית אשר מחזיקה ברשותה צוות מקצועי ומיומן מספיק על מנת לבצע עבודה כזו, צוות מקצועי מספיק יידע להיכן הוא אמור לבצע את העברה של הפסולת בניין, וכן יידע לעבוד על פי כל התקנים המחייבים לעבודה זו מטעם המשרד להגנת הסביבה, חשוב מאוד לדעת להזמין את החברה הנכונה על מנת לבצע עבודה כזו.

אתרי הטמנת פסולת מורשים

קיימים מספר של אתרי פסולת בניין אשר אליהם מיועד להגיע כל פסולת הבניין הקיימים, חשוב לציין כי פינוי פסולת הבניין אינה רשות אלא חובה ולכן, על מנת לבצע את עבודות הבניין פי שנדרש יש לבצע את פינוי הפסולת אל האתרים המיועדים לכך, כאמור, בפסולת הבניין יכול להיות שימוש רב לאחר מחזור החומרים ולכן, חשוב לנהוג על פי החוקים, כמו כן, חשוב ביותר לשמור על הסביבה ואת זה תוכלו לעשות באמצעות פינוי הפסולת לאתרים המיועדים לכך.

ברחבי הארץ קיימים לא מעט אתרי הטמנת פסולת בניין מורשים, וכן הנכם יכולים למצוא בכל אזור בארץ אתרי הטמנה, לדוגמא: פארק מחזור "ב.ר.ש.ד" הנמצא באזור התעשייה באשדוד או את אתר ההטמנה גרין דנלופ הנמצא בירושלים, כמו כן קיים אתר הטמנה אוזן מחזור וקליטת פסולת הנמצא בטבריה שבצפון הארץ.

חברה מקצועית לפינוי פסולת

כאשר אתם מעוניינים לבצע פינוי פסולת רצוי מאוד לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית ביותר אשר הינה לא מעט שנים בתחום, וכן יכולה לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד לבדוק כי מדובר על חברה מקצועית ומיומנת בתחום על מנת שתהיו בטוחים כי היא אכן תבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, כמו כן תוכלו להיות בטוחים כי כל הפסולת שלכם תעבור אל אתר המיועד לכך.

התבוססות על חברה באמצעות המלצות

על מנת להיות בטוחים כי הנכם עובדים עם חברה מקצועית ומיומנת, אתם יכולים לבדוק האם קיימות מספיק המלצות על אותה חברה, חשוב מאוד לבדוק המלצות לפני שאתם סוגרים עם החברה את העבודה. המלצות הנכם יכולים למצוא באתרי אינטרנט גדולים אשר מכניסות אל האתר שלהם המלצות מאנשים אשר לקחו את השירותים של חברות אלו בעבר, דרך המלצות אלו אתם יכולים להגיע אל חברה מעולה ומקצועית אשר תוכל לספק לכם את העבודה.

חברות עפר לפינוי פסולת

ההמלצה תמיד תהיה להעסיק חברת עפר על מנת לבצע עבודה של פינוי פסולת, זאת מכיוון שבאמצעות חברת עפר הנכם יכולים בנוסף לפינוי הפסולת לבצע עבודות תשתית שונות, בנוסף קיימת האפשרות להוציא חומרים שונים מהשטח ואף להרוס מבנים. לכל עבודות אלו חברת עפר תוכל לבצע עבורכם את העבודה של פינוי הפסולת ממקום העבודה, כך מסתכם כי קיימת האפשרות לבצע עבודות שונות באמצעות חברה אחת.

יתרון בחברת עפר

כאשר אתם לוקחים חברת עפר על מנת שתבצע את העבודה של הפינוי פסולת בניין, הנכם יכולים ליהנות מיתרון מאוד גדול, כאמור חברת עפר יכולה לבצע עבורכם לא מעט עבודות, וכן את העבודות אתם מקבלים מחברה אחת. כך אתם יכולים ליהנות מעבודה רציפה מבלי לחכות שכל עבודה תתבע על ידי איש מקצוע אחר, דבר זה יכול להוות יתרון מעולה במיוחד כאשר מדובר על עבודות בניין.

כיצד תבצעו פינוי פסולת בצורה נכונה?

על מנת לבצע את עבודות פינוי פסולת בצורה נכונה כאמור, ההמלצה תהיה לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית אשר מיועדת לכך, חברה כזו תחזיק ברשותה את כל הכלים החדשניים ביותר על מנת לבצע עבודות של פינוי פסולת, וכן אתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי העבודה מתבצעת בצורה הטובה ביותר וכן על פי החוק של המשרד לאיכות הסביבה על מנת לשמור ככל האפשר על איכות הסביבה נקייה.

לסיכום

עבודות עפר ישראל יכולים לתת לכם את השירות המקצועי והמיומן ביותר על מנת לבצע כל עבודה של פינוי פסולת.

מוזמנים להשאיר פרטים ונשמח ליצור עמכם קשר.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!