פסולת בניין

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

בזמן ביצוע עבודות בניין שונות, מצטברים להם המון פסולת בניין שונים, ישנם חוקים המדברים על כל נושא פסולת בניין, על מנת לדעת קצת יותר הנכם מוזמנים לקרוא את המאמר הבא!

מהי פסולת בניין?

פסולת בניין הינה פסולת אשר מצטברת מעבודות בניה שונות, את הפסולת בניין הנכם יכולים למצוא בעבודות שיפוץ שונות וכן אתם יכולים למצוא אותה גם בהריסה של מבנים מסוימים, כפי שאתם מבינים כאשר מדובר על פסולת בניין זה יכול להיות כל מה שקשור לפסולת המתאספת כתוצאה של עבודות בנייה שונות, בפסולת בניין הנכם יכולים למצוא לדוגמא: בטון, קרמיקה, מתכת ועוד לא מעט פסולת אשר מתאספת כתוצאה של פסולת בניין.

כיצד יש לנהוג עם פסולת בניין?

כאשר הנכם מבצעים עבודות בנייה שונות, וכן אתם יודעים כי במהלך העבודה יתאסף לכם פסולת בנייה, חשוב לבדוק ראשית לאן אתם מעוניינים להעביר את הפסולת, כאשר אתם חושבים על כך חשוב לציין כי הנכם מחויבים להעביר את פסולת בניין שיש לכם לאתרי פסולת מורשים, כל זה על פי חוק הקיים בישראל, בכל רשות צריך להיות קיים אתרי פסולת מורשים אשר אליהם עליכם להעביר את כל פסולת בניין. אתם יכולים למצוא לא מעט אתרים מורשים להטמנת פסולת בניין וכן אתרים אלו פזורים ברחבי הארץ, אלו הם רק דוגמאות לכמה אתרים שונים: טורעאן, עמיאש קליטה ומחזור, שפרעם, איכות ירוקה, איל בן-עזר, אלגזאל, אפיקים ירוקים, ועוד.

מחזור פסולת בניין

כאשר אתם מבצעים את העברה של פסולת בניין אל אתרים אשר הינם מורשים לכך, עליכם לדעת כי באותם אתרים מבצעים מחזור של פסולת בניין, מחזור הפסולת הינו פתרון מעולה על מנת לצמצם את המקום של האתר ובכלל להאריך את חייו מבלי הצורך לפתוח עוד אתר מורשה אחר, בנוסף, מחזור הפסולת נותן את האפשרות להשתמש בו לאחר מכן כחומר גלם לעבודות בנייה שונות, דבר זה יכול לשמור על איכות הסביבה ולכן הינו חשוב ביותר.

אילו סיכונים קיימים בפסולת בניין?

פסולת בניין הנה פסולת אשר יכולה לגרום ללא מעט סיכונים, זאת מכיוון שבפסולת בניין קיימים חומרים שונים היכולים להוביל לזיהום האוויר, כמו כן חומרים אלו יכולים לגרום בנוסף זיהום לקרקע ולמי התהום, וכן יכולים לגרום ללא מעט סיכונים בריאותיים בעקבות כך, כל זה יכול לקרות במידה ואינכם מטפלים נכון בכל נושא פסולת בניין, על מנת שלא לגרום לכל הסכנות האלו חשוב מאוד לבצע את כל התהליך של פסולת בניין.

אי הטמנת הפסולת בצורה מסודרת

בישראל קיים המון פסולת בניין, אך המצער שבדבר כי לא כולם מגיעים אל האתרים אשר מורשים לכך, קיימים לא מעט אנשים אשר משליכים את פסולת בניין למקומות שונים אשר אינם מורשים לכך. במקרים כאלו פסולת בניין גורמת לזיהום אוויר ויכולה לפגוע באיכות הסביבה, כמו כן במקרים בהם הפסולת אינה מועברת אל אתרים אשר הינם מורשים לכך היא אינה עוברת סוג של מיון או מחזור וחבל, מכיוון שבאמצעות פסולת בניין אפשר לייצר לא מעט חומרי גלם מעולים עבור עבודות בנייה שונות. בנוסף, אי הטמנת פסולת בצורה מסודרת יכולה לעלות לכם בקנס לא קטן המתחיל ב4000 ש"ח ויכול להגיע ל8000 ש"ח.

חברה לפינוי פסולת

במידה והנכם מזמינים חברה חיצונית על מנת לבצע דרכה את כל עבודות העפר השונות, וכן אותה חברה יכולה לבצע עבורכם את כל נושא הטיפול של פינוי פסולת בניין זה יכול להיות מעולה, אך חשוב מאוד לבדוק על המוניטין של אותה חברה, האם אתם יכולים להיות בטוחים כי אותה חברה פועלת כפי שנדרש בכל הקשור לפסולת בניין.

לסיכום

עבדות עפר ישראל יכולים להציע לכם עבודות עפר שונות, וכן יכולים להציע לכם את הטיפול המלא בכל הקשור לפסולת בניין.

מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!