רמסע

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

כאשר אתם מעוניינים לבצע עבודה של פינוי פסולת, הנכם יכולים לעשות זאת בצורה יעילה ומהירה באמצעות משאית רמסע.

שמירה על איכות הסביבה

חשוב מאוד להבין כי על מנת לשמור על איכות הסביבה ככל האפשר וכן להיות בטוחים כי אנו נושמים אוויר נקי, יש לבצע פינוי פסולת על פי ההוראות הכתובות בחוק, ולכן, במידה והנכם עובדים בעבודות בנייה שונות, עליכם יהיה לבצע עבודות של פינוי הפסול בניין באמצעות רמסע, כך הנכם יכולים לדעת כי אתם שומרים ככל האפשר על איכות הסביבה וכי פסולת הבניין מגיעה אל המקום המיועד לה.

אתר הטמנה מורשה

כאשר אתם מבצעים את פינוי פסולת הבניין באמצעות משאית רמסע, עליכם יהיה לוודא כי אכן המשאית שופכת את כל פסולת הבניין אשר על המכולה שלה היישר אל אתר מורשה וכי היא לא זורקת את הפסולת בשטחים פרטיים או ציבוריים אשר אינם מורשים כלל, חשוב מאוד לבדוק כי אכן בעל המקצוע אותו אתם מזמינים מטמין את הפסולת באתר מורשה מכיוון שכל פעולה אחרת הינה עבירה על החוק, וכן למרות ששילמתם לא מעט כסף הנכם עלולים לקבל קנס אשר יכול להיות גבוה ולעמוד על בין 4000 ל8000 ש"ח.

מהי רמסע?

רמסע הינה משאית אשר עליה קיימת מכולה המיועדת לפינוי פסולת בניין, כך הנכם יכולים להעמיס על המכולה של הרמסע את כל פסולת הבניין אשר הצטבר לכם בעקבות העבודה שלכם, וכן משאית זו הינה משאית מומלצת מאוד על מנת לבצע איתה פינוי פסולת בניין, מכיוון שכך אתם יכולים לבצע את פינוי הפסולת באופן מהיר ללא כל בעיה, משאית רמסע יכולה להיות חיונית בכל מקום בו אתם מבצעים עבודות בנייה וזקוקים לפינוי פסולת בניין.

יתרון במשאית רמסע

היתרון העיקרי של משאית רמסע הינו שהעבודה מתבצעת בצורה מהירה ויעילה ככל האפשר, כך הנכם יכולים לחסוך המון זמן וכן לחסוך לא מעט כסף, ולכן, במידה ואתם מעוניינים לבצע את העבודה ביעילות יתרה רצוי מאוד לשכור רמסע על מנת לבצע באמצעותה את פינוי הפסולת בניין, יתרון הזמן הינו מעולה וכן יש לציין כי פינוי הפסולת באמצעות רמסע מתבצע באופן נקי ומסודר וללא כל בעיה היכולה להתעורר.

חשיבות פינוי נכון של הפסולת

כאשר הנכם שוכרים שירותים של רמסע חשוב מאוד לבדוק את החברה ממנה אתם שוכרים שירותים אלו, במידה והפינוי של הפסולת יהיה פינוי לא נכון זהו דבר אשר יכול להביא ללא מעט נזקים, כמו למשל: זיהום אוויר, מעופפים אשר יכולים לגרום לתחלואה קשה, מחלות שונות, ריחות לא נעימים כלל, וכן יכולה להיות פגיעה מאוד משמעותית בבני אדם ולכן, חשוב מאוד לעבוד מול חברה מקצועית על מנת להימנע מכל הסכנות האלו.

חברה מקצועית בעלת רישיון

לפני שאתם סוגרים שירותים של חברה מסוימת רצוי מאוד לבדוק כי הנכם משכירים שירותים של חברה אשר מחזיקה ברישיון חוקי, וכן כך הנכם יכולים להיות בטוחים כי חברה אשר מחזיקה ברישיון הינה חברה מקצועית יותר וכן אמינה יותר, חברה כזו תהיה בדרך כלל חברה בעלת מוניטין כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהחברה תבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר, דבר זה הינו חשוב ביותר על מנת שתעבדו על פי חוק ותהיו בטוחים כי גם החברה אותה אתם משכירים הינה חברה אשר עובדת כפי שנדרש.

לסיכום

עבודות עפר ישראל יכולים להציע לכם שירותים של משאיות רמסע באמצעות אנשי מקצוע מעולים ואמינים ביותר.

במידה ואתם מעוניינים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר ואנו נשמח ליצור אתכם קשר בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
מרכז , צפון – 053-3538474
מרכז דרום – 074-7765988

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

עבודות עפר ישראל היא חברה קבלנית מורשית המציעה סט שלם של שירותים, החל מהשכרת כלי עבודה, דרך שיווק ומכירה של מוצרי עפר ואדמה גננית וכלה בביצוע עבודות חפירה ברישיון. לאורך 10 שנות ניסיון, פיתחה חברת עבודות עפר ישראל מלאי של כלי עבודה לענף עבודות העפר, אותם היא מציעה להשכרה לקבלנים ולאנשים פרטיים כאחד. כמו כן, מציעה החברה פתרונות עפר מקצה לקצה, החל בכלי עבודה, דרך מוצרי עפר וכלה בביצוע עבודות עפר בפועל.

-עבודות עפר ישראל-

פינוי מבנה מסוכן בישראל

פינוי מבנה מסוכן הוא תהליך מורכב שצריך לתכנן מראש. בטיחות האנשים שיהיו מעורבים בתהליך היא הדבר החשוב ביותר. סעיף זה דן כיצד להתכונן לתהליך פינוי

קר עוד
בלוג
cloudways

מנופים להשכרה

מנופים להשכרה משמשים בדרך כלל בבנייה, ייצור והנדסה. לעתים קרובות הם מושכרים על ידי חברות שצריכות להרים חומרים וציוד כבדים, למשל קבלנים שזקוקים לשירות השכרת

קר עוד

השכרת גנרטור לעבודות עפר

זוהי דרך מסורתית לשכור מכונות כבדות לביצוע עבודות עפר. החברה מציעה שירותי בנייה כבדה בכל הקשור לעבודות עפר, ומשכירה גנרטורים לסוגים שונים של לקוחות. הם

קר עוד
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!